Connect with Us

All posts tagged "shigjeton"

Uncategorized 15:01 - 7 Gusht, 2019

3 vjet nga vrasja e Ardit Gjoklajt/ Topollaj “shigjeton” Erion Veliajn

Anëtari i bordit drejtues të Bindjes Demokratiek, Fabian Topollaj, ka kujtuar sot vrasjen e të riut Ardit Gjoklaj, i cili u gjet i vdekur pranë landfilllit...

hajdari shigjeton bashen
Aktualitet 13:13 - 23 Maj, 2019

“Nuk vjen ndryshimi duke ndenjur në rrugë”/ Hajdari shigjeton Bashën

Rudina Hajdari nga foltorja e Kuvendit nuk kurseu edhe kritikat e saj për kryetarin e opozitës, Lulzim Basha. Sipas Hajdarit, Basha vizitoi anglinë qe po del...

Aktualitet 19:42 - 4 Janar, 2018

Ambasadori i SHBA shigjeton përpjekjen sekrete të lidershipit kosovar

Nëpërmjet një editoriali të publikuar në faqen zyrtare të Ambasadës së SHBA në Kosovë,drejtuesi i saj, Greg Delaëie, ka numëruar çka duhet dhe çka nuk duhet...