Connect with Us

All posts tagged "shifer"

Sociale 22:44 - 13 Prill, 2020

Ahmetaj zbulon shifrën/ Ja sa punonjës janë shkarkuar brenda muajit në Shqipëri

Ministri i ngarkuar për situatën ekonomike të krijuar për shkak të koronavirusit Arben Ahmetaj, ka treguar sa persona janë shkarkuar nga puna gjatë këtij muaji kur...

Politikë 11:37 - 5 Shkurt, 2020

Shifra zyrtare e faturës së dëmeve nga tërmeti/ Vjen reagimi i parë nga PD

Nën kryetari i PD, Edi Paloka ka reagura pas publikimit zyrtar të shifrës së dëmit të shkaktuar nga  tërmeti i 26 nëntorit. Sipas Palokës kjo është...

Lajme 09:49 - 5 Shkurt, 2020

Tërmeti i 26 nëntorit/ Qeveria zbulon shifrën zyrtare të faturës së dëmeve

Qeveria ka zbuluar faturën e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi ka bërë publik raportin e vlerësimit të nevojave pas...

Aktualitet 13:40 - 10 Maj, 2019

Shifra marramendëse/Zbulohet sa kushtoi shtëpia e prindërve të Rita Orës në Kosovë

Nëna e këngëtares, Rita Ora, pak ditë më parë tha se ajo dhe familja e saj tashmë kishin një shtëpi në Kosovë. Përmes një fotoje në...

Kuriozitete 19:14 - 3 Maj, 2019

E pabesueshme/ Torta më e shtrenjtë në botë, zbuloni shifrën marramendëse

Dubai është një nga vendet më të shtrenjta dhe si rrjedhojë duhet të kishte patjetër dhe tortën më të shtrenjtë në botë. Bëhet fjalë për një...

Kryesore Show Biz 12:53 - 9 Prill, 2019

Eurovizion/Zbulohet shifra marramendëse që do të paguhet këngëtarja e famshme për dy këngë

Festivali europian i këngës “Eurovision” do të mbahet këtë vit në Tel Aviv në muajin maj. Vec konkurrenteve , si e ftuar speciale do të jeteë edhe...

Aktualitet 12:53 - 26 Mars, 2019

Ermal Mamaqi zbulon shifrën luksoze të filmit “Dy gisht mjaltë” dhe peripecitë që kanë kaluar me Elvana Gjaten

Ermal Mamaqi ishte i ftuar sot  në emisionin ‘Wake Up’, ku ka rrëfyer që nuk ka qenë aspak e lehtë realizimi i filmit dhe aktorëve i...

Kryesore Show Biz 12:53 - 5 Mars, 2019

Xhensila Myrtezaj shpenzon shifrën e çmendur vetëm për këtë detaj në klipin e ri

Ditën e djeshme, këngëtarja Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar “Sekreti im”, videoklipin e së cilit e realizuan në qytetin e...