Connect with Us

All posts tagged "Sherri"

Vrasja e 35-vjeçarit në Gjirokastër/ Arrestohet autori, në pranga dhe pesë bashkëpunëtorë  
Kronika 20:15 - 10 Shtator, 2020

Detaje nga sherri në Elbasan/ Të plagosur tre pronarët e një lokali dhe 2 klientë

Vetëm pak pasi ka ndodhur sherri në Elbasan, janë zbardhur detajet e para nga ngjarja ku mbetën 5 të plagosur. Mësohet se dy persona janë konfliktuar...

Video-Zbulohen detajet/ Si rrihen militantet e Monës në kampin e Jalës
Lajme 10:17 - 1 Shtator, 2020

Video-Zbulohen detajet/ Si rrihen militantet e Monës në kampin e Jalës

Edhe këtë vit, LRI ka organizuar kampin e saj të famshëm në Jalë, ku mblidhen militantët e Monës. Kampi i Jalës i organizuar nga LRI-ja është...

“Nuk kam shumë ujë në shtëpi”/ I riu bën për spital punonjësin e Ujësjellësit
Kronika 10:10 - 27 Gusht, 2020

“Nuk kam shumë ujë në shtëpi”/ I riu bën për spital punonjësin e Ujësjellësit

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi ka goditur me sende të forta dhe i ka shkaktuar dëmtime një punonjësi të ujësjellësit,...

Kronika 14:31 - 25 Gusht, 2020

I zuri pritë dhe tentoi të vrasë të riun/ E pëson keq 32-vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës bën të ditur se ka bërë të mundur parandalimin e një vrasje dhe ka vënë në pranga një 32-vjeçar. Shërbimet e Komisariatit të...

Detaje nga sherri me thika/ Njëri prej tyre tenton të largohet, merr përpara me makinë një grua
Kronika 21:40 - 22 Gusht, 2020

Detaje nga sherri me thika/ Njëri prej tyre tenton të largohet, merr përpara me makinë një grua

Dalin detajet e para nga sherri masiv në Ersekë. Mësohet se 3 personat që u konfliktuan për arsye pronësie, ndërsa sheri ka degjeneruar. Njëri prej tyre...

Sherri me Veliajn si alibi e Ylli Ndroqit?!
Politikë 13:54 - 3 Gusht, 2020

Sherri me Veliajn si alibi e Ylli Ndroqit?!

Prej disa kohësh ka ndodhur një përplasje mes kreut të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, dhe presidentit të RTV Ora News, Ylli Ndroqi. Ylli Ndroqi e...

Dyshon se i ngacmoi seksualisht vajzën/ Përleshen dy burra në Lushnje
Kronika 13:10 - 18 Korrik, 2020

Sherr me thika/ Plagoset rëndë 46-vjeçari, futet me urgjencë në operacion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos të Fierit, ku një 46-vjeçar ka mbetur i plafgosur rëndë me thikë, pas një konflikti të momentit, me...

Sherr mes disa të rinjve në një lokal/ Merret peng 32-vjeçari
Kronika 09:08 - 11 Korrik, 2020

Sherr mes disa të rinjve në një lokal/ Merret peng 32-vjeçari

Mbrëmjen e djeshme në një lokal në qytetin e Gramshit janë konfliktuar disa persona me njëri-tjetrin, ndërsa pas zënkës 3 të rinj kanë marrë peng një...

Sport 16:52 - 10 Korrik, 2020

Sherri me shokët e skuadrës, reagon Boldor: Ja si qëndron e vërteta

Mbrojtësi i Partizanit, Dejan Boldor ka reaguar nëpërmjet një postimi në “Instastory” në lidhje lajmin që bërë bujë së fundmi në mediat, për përplasjen e tij...

Showbizz 10:54 - 16 Qershor, 2020

VIDEO-Dj Blunt nuk i del inati/ I rikthehet sherrit me Ledri Vulën

Duket se Dj Blunt nuk e ka harruar sherrin e disa viteve më parë me Ledri Vulën. Dj në atë kohë publikoi disa video ku shpërtheu...

Lajme 09:51 - 16 Maj, 2020

Video ekskluzive/ Ben Blushi sherr me banorët e Dardhës: Largohuni se jeni me virus  

CNA.al ka mundur të sigurojë një video ekskluzive të një debati dhe sherri të fortë, të ndodhur mes Ben Blushit dhe banorëve të Dardhës. Në videon...

Lajme 14:58 - 15 Maj, 2020

Foto ekskluzive-Ben Blushi ndryshon pamjen/ Kopjon Ramën, Çimin dhe Sokol Ballën

CNA.al ka siguruar disa foto ekskluzive, ku shihet sesi ish-politikani, aktualisht drejtor i Top Channel, Ben Blushi ka ndryshuar look-un. I mbyllur në Dardhë të Korçës,...

Dyshon se i ngacmoi seksualisht vajzën/ Përleshen dy burra në Lushnje
Kronika 09:43 - 9 Maj, 2020

Sherr me thika/ Plagoset rëndë 17-vjeçari, në pranga autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një sherri me...

Kronika 09:47 - 30 Prill, 2020

Vrau krushkun me shkop bejsbolli/ Shoqërohen 10 persona në Vlorë, autori në kërkim

Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen që tronditi Vlorën mesditën e djeshme. Policia ka identifikuar si autor të ngjarjes Jurgen Lecajn, 25 vjec...

Politikë 14:37 - 5 Shkurt, 2020

Luli vijon seritë e telenovelës turke/ Lali Eri i përgatit skenarin e radhës

Së fundi Lulzim Basha, kryetar i Republikës së re, ka filluar një “telenovelë” turke, me shumë seri, ku ai luan rolin e djalit të “mirë” e...

Kronika 10:49 - 2 Shkurt, 2020

E vrau se i ktheu fjalë/ Zbardhen detaje të reja nga krimi në Xhafzotaj

Të tjera detaje tronditësë kanë dalë në dritë nga krimi që tronditi sot Xhafzotajn e Durrësit, ku 45-vjeçari Lulëzim Cuku vrau me thikë bashëshorten e tij....

Kronika 13:13 - 11 Janar, 2020

Sherr mes vëllezërve për pronën/ Nipi dhunon rëndë xhaxhain

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku pas një sherri mes dy vëllezërve për pronën, ka mbetur i plagosur njëri prej tyre. Mësohet se...

“Këtij të Besës i them fat unë!”/ Gazetari tallet keq me ministren e Ramës
Politikë 15:20 - 5 Nentor, 2019

“Vetëm në ’91-shin përdhunoheshin vajzat”/ Gazetarja apel të fortë ministres

Gazetarja Rudina Xhunga ka komentuar sherrin e ndodhur mes një grupi të rinjsh dhe studentëve të Financës, në Qytet Studenti. E ftuar në Neës 24, Xhunga...

Politikë 22:36 - 28 Tetor, 2019

Oligarkët ndezin sherrin midis Baton Haxhiut dhe Andi Bushatit

Analisti kosova, Baton Haxhiu, nëpërmjet një lidhjeje me Skype me emisionin “Open” të mbrëmjes së sotme, ka ndezur sherr dhe me analistin Andi Bushati. Kjo ka...

Denoncim 14:42 - 2 Tetor, 2019

Sherr në sy të fëmijëve/ Drejtoresha nxjerr mësuesen nga klasa për flokësh

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën “Eftali Koci” në Durrës. Denoncuesi...

Politikë 22:52 - 29 Shtator, 2019

Video/ Pamjet kur burri i ministres shqiptare godet me grushte politikanin e njohur

Bashkëshorti i ministres shqiptare të Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj para dy javësh sulmoi fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi pas një debati televiziv që...

Kronika 16:28 - 14 Shtator, 2019

Njolla gjaku në mur dhe pllaka/ Si nisi sherri midis pronarit të shtëpisë dhe punëtorit

Një punëtor 51-vjeçar u godit me mjete prerëse nga pronari i shtëpisë teksa po kryente punime. Për këtë ngjarje policia arrestoi 44 vjeçarin Stefan Agolli, i...

“Këtij të Besës i them fat unë!”/ Gazetari tallet keq me ministren e Ramës
Politikë 13:11 - 13 Shtator, 2019

Video-Plas grushti në studio/ Besa Shahini, “molla e sherrit”?

Sa herë përplasen dy burra gjithmonë kthejuni shprehjes së vjetër “Cherchez la fame”. Kjo do të shoknte edhe për skandalin e fundit që plasi gjatë një...