Connect with Us

All posts tagged "sherr"

“Sherr me shkopinj e leva/ Të rinjtë rrihen para lokalit të dhëndrit të ish kryetarit”
Kronika 14:34 - 20 Shtator, 2020

“Sherr me shkopinj e leva/ Të rinjtë rrihen para lokalit të dhëndrit të ish kryetarit”

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital i cili denoncon një sherr masiv në Elbasan. Sipas mesazhit të qytetarit, disa të rinjë janë...

“Pse më sheh shtrembër”/ Dalin detajet e  sherrit banal në Durrës
Aktualitet 10:08 - 19 Shtator, 2020

“Pse më sheh shtrembër”/ Dalin detajet e sherrit banal në Durrës

Numri i personave të arrestuar ka shkuar në 5, për vrasjen e 39-vjeçarit në Durrës dhe plagosjes së djalit të tij, ndërkohë tre persona të tjerë janë...

Sherr me leva në Elbasan/ Shoqërohen në polici disa të rinj
Kronika 16:51 - 18 Shtator, 2020

Sherr me leva në Elbasan/ Shoqërohen në polici disa të rinj

Një sherr masiv midis të rinjsh ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, në vendin e njohur si rrotullimi i “1 Maji”’ Mësohet se një makinë...

Sherr me leva në Elbasan/ Shoqërohen në polici disa të rinj
Kronika 16:50 - 16 Shtator, 2020

Sherr mes dy të miturve në Pogradec/ Plagoset me thikë 16-vjeçari

Një sherr ka ndodhur mes dy adoleshentëve rreth orës 15:25 të mesditës së sotme, në lagjen nr. 1, në Pogradec. Mësohet se dy 16-vjeçarë janë konfliktuar...

E rëndë në Durrës/ Plagoset me thikë një person
Kronika 21:22 - 12 Shtator, 2020

E rëndë në Durrës/ Plagoset me thikë një person

Një sherr  i përgjakshëm ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës mes disa shtetasve sirianë. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Urës së Dajlanit teksa...

Masakroi me thikë të moshuarin në Kavajë/ Autori në kërkim prej ditësh
Kronika 22:26 - 11 Shtator, 2020

Sherri i bujshëm në ish- Bllok/ Policia e Korçës shoqëron Vis Bajraktarin dhe të vëllain

Policia e Korçës ka shoqëruar mesditën e sotme Vis Bajraktarin dhe vëllain e tij Shpresim Bajraktari. Vis Bajraktari ishte shpallur në kërkim nga polica pas sherrit...

Sherri me thika në Elbasan/ Identifikohen autorët
Kronika 20:47 - 10 Shtator, 2020

Sherri me thika në Elbasan/ Identifikohen autorët

Policia e Elbasanit ka dalë në një informacion zyrtarë në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak minuta më parë në një lokal në qendër të qytetit,...

Detaje nga sherri me thika/ Njëri prej tyre tenton të largohet, merr përpara me makinë një grua
Kronika 19:45 - 10 Shtator, 2020

Sherr masiv në një lokal/ 5 të plagosur në Elbasan

Një sherr masiv ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në lagjen “Qamil Guranjaku”, në Elbasan. Mësohet se si pasojë kanë mbetur 5 persona...

Sociale 18:03 - 10 Shtator, 2020

Video-“Ik se të q**a robt”/ Ndodh te Drejtoria e Policisë në Tiranë, dy gra të shtrira në tokë sherr me efektivët

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur sot te Drejtoria e Policisë në Tiranë, ku dy gra të shtrira në tokë shajnë dhe ofendojnë me fjalë...

Kronika 22:21 - 1 Shtator, 2020

Sherr në mes të lokalit / Të rinjtë në Maliq përleshen me hunj

Disa të rinj janë konfliktuar me mjete të forta me njëri tjetrin mbrëmjen e sotme në fshatin Libonik të Maliqit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth...

Pogradeci “zgjohet” nën breshërinë e armëve/ Të shtëna në parkingun e një hoteli
Kronika 22:38 - 31 Gusht, 2020

Sherr në mes të lokalit/ Plagosen 2 persona në Tiranë

Para një ore në Zall-Herr, pranë nje lokali, në rrugë, shtetasi K.B., 34 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta ka plagosur me armë zjarri...

“Ça je tub o mi të q**** robt”/ Plas sherri mes vajzave në Jalë, kapen për flokësh e i gjuajnë njëra-tjetrës me gota kokës
Lajme 17:10 - 31 Gusht, 2020

Video-“Ça je tu bo mi të q**** robt”/ Plas sherri mes vajzave në Jalë, kapen për flokësh e i gjuajnë njëra-tjetrës me gota kokës

Pas videos së sherrit të vajzave në Shkodër për një djalë që bëri namin, një tjetër video po qarkullon në rrjetet sociale, ku dy vajza zihen...

Showbizz 13:57 - 30 Gusht, 2020

Video-Çfarë ndodhi?/ Cikalleshi “kacafytet” me Bes Kallakun në mes të lokalit

Futbollisti i Kombëtares, Sokol Cikalleshi është rikthyer në Shqipëri teksa pret urdhrat e trajnerit Edi Reja, për 2 sfidat e shtatorit. Mbrëmjen e djeshme, sulmuesi ishte...

Po ecte mbrapsht/ Makina përplas rëndë 14-vjeçarin dhe 2 mjete të parkuara
Kronika 08:58 - 30 Gusht, 2020

Sherr masiv në një lokal në Elbasan/ Plagosen shtatë persona

Një sherr masiv ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Elbasan. Mësohet se sherri ka ndodhur në një lokal të qytetit, për pasojë kanë mbetur të...

Sherri me gruan fundos shqiptarin/ 30-vjeçari kapet me kokainë, armë dhe para
Kronika 18:11 - 29 Gusht, 2020

Sherri me gruan fundos shqiptarin/ 30-vjeçari kapet me kokainë, armë dhe para

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar në Ravenna, pasi e kapi me drogë. Mësohet se 30- vjeçar shqiptar ishte pikasur krejt rastësisht. Karabinierët kishin shkuar në...

Era e keqe “mbyt” pallatin/ Fqinjët gjejnë të dekompozuar trupin e 72-vjeçares në Sarandë
Kronika 14:20 - 25 Gusht, 2020

Dy të moshuarit zihen për lojën e dominove/ Plagosin njëri-tjetrin me gurë

Dy të moshuar janë zënë me njëri-tjetrin ditën e sotme në Vlorë. Mësohet se të moshuarit janë konfliktuar për lojën e domineve dhe sherri ka degjeneruar...

I dënuar për abuzim seksua/ Kapet 46-vjeçari teksa po arratisej drejt Greqisë
Kronika 21:49 - 22 Gusht, 2020

Sherr në Lungomaren e Vlorës/ Ndërhyn policia, shoqërohen disa persona

Policia e Vlorës ka parandaluar përshkallëzimin e një sherri në Lungomare. Mësohet se policia pasi është sinjalizuar për ngjarjen ka ndërhyrë menjëherë dhe ka shuar konfliktin....

Të shtënat me armë në Durrës/ Ndërron jetë një prej të plagosurve
Kronika 21:19 - 22 Gusht, 2020

Sherr masiv në qendër të Ersekës/ Plagoset me thikë njëri prej tyre

Një konflikt ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa banorëve në qendër të qytetit të Ersekës. Mësohet se 5 persona janë zënë për zaptimin e një...

Plagosi me thikë një 36 vjeçar/ Arrestohet i riu në Gjirokastër
Kronika 14:58 - 22 Gusht, 2020

Plas sherri mes fqinjëve në Tiranë/ Njëri bëhet për spital

Një sherr mes fqinjëve ka degjeneruar në dhunë fizike pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Selitës ku shtetasi me inicialet Sh.D.,...

Plas sherri mes dy grave në Fier/ Njëra përfundon në spital, tjetrës i vihen prangat
Kronika 11:13 - 13 Gusht, 2020

Plas sherri mes dy grave në Fier/ Njëra përfundon në spital, tjetrës i vihen prangat

Një sherr mes dy grave ka ndodhur sot në Fier, ku njëra ka përfunduar në spital me plagë të rëndë, ndërsa tjetra është arrestuar nga Policia....

Kërcënoi me thikë pronarin e një lokali/ Arrestohet algjeriani në Tiranë
Kronika 10:17 - 12 Gusht, 2020

Sherr në “Don Bosko”/ Plagoset një person, arrestohet autori

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 Tiranë, pas njoftimit të marrë për një konflikt në rrugën “Don Bosko”, ku dy persona...

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia
Kronika 15:32 - 8 Gusht, 2020

Ndërhyjnë për të parandaluar sherrin mes fqinjëve/ Dhunohen 3 policë në Himarë

Tre efektivë janë dhunuar sot në Himarë, pasi kanë ndërhyrë për të parandaluar një sherr mes dy vëllezërve dhe fqinjit të tyre. Lidhur me ngjarjen policia...

Plas sherri në familje/ I riu dhunon xhaxhain dhe kushëririn
Kronika 11:27 - 4 Gusht, 2020

Plas sherri në familje/ I riu dhunon xhaxhain dhe kushëririn

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti në familje. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat, pasi kanë marrë informacion se në...