Connect with Us

All posts tagged "shenje"

Horoskopi 16:38 - 5 Korrik, 2020

Xhelozë dhe ziliqarë/ 3 shenjat më të këqija të horoskopit

Akrepi Akrepi është në vend të parë përsa i përket shenjave më të këqija të horoskopit. Sepse kryesisht ata që lindin në shenjën zodiake të Akrepit...

Mos ua përplasni derën në fytyrë/ Shenjat e horoskopit që meritojnë një mundësi të dytë
Horoskopi 15:25 - 5 Korrik, 2020

Mos ua përplasni derën në fytyrë/ Shenjat e horoskopit që meritojnë një mundësi të dytë

Virgjëresha Virgjëresha ka disa dobësi të pafavorshme duke qenë kritike dhe paragjykuese. Një person i kësaj shenje mund të jetë i vetëdijshëm se kur po e...

Surpriza dhe njohje të reja në horizont/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut të famshëm
Horoskopi 10:00 - 5 Korrik, 2020

Surpriza dhe njohje të reja në horizont/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut të famshëm

Dashi Siç rekomandon sot horoskopi i Branko do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sepse do të ketë një ndryshim mjaft delikat të Hënës ....

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Horoskopi 11:58 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Në jetën tuaj të dashurisë, mund të ketë shqetësime ose frikë për zhvillimin e marrëdhënies tuaj, e cila nuk do të jetë shumë e dobishme...

Horoskopi javor për financat/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë për ditët në vazhdim
Horoskopi 11:40 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi javor për financat/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë për ditët në vazhdim

Dashi  Çështjet tuaja financiare këtë javë do të jenë të zhvilluara mirë, veçanërisht nëse ato lidhen me njerëz të lindur nënshenjat e tokës ose me shenja...

Horoskopi javor, 06-12 Korrik/ Çfarë kanë parashikuar yjet për punën
Horoskopi 10:35 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi javor, 06-12 Korrik/ Çfarë kanë parashikuar yjet për punën

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, java sjell për ju angazhime pak a shumë të përgjegjshme, të cilat kryesisht do të lidhen me shtëpinë...

Horoskopi sipas astrologut italian/ Dashuria dhe puna në fokus
Horoskopi 10:07 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut italian/ Dashuria dhe puna në fokus

Dashi Dita e sotme mund të jetë si e hëna, pasi do të hasni shumë vështirësi. Këshilla është që të mosi i trazoni shumë ujërat këtë...

Ambicioze dhe mbizotëruese/ Gratë më të vendosura sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:57 - 3 Korrik, 2020

Ambicioze dhe mbizotëruese/ Gratë më të vendosura sipas shenjës së horoskopit

Gruaja Dash Gruaja e shenjës së Dashi është e vendosur, por edhe agresive, arrogante dhe mbizotëruese. Karakter shumë i fortë për këtë grua, mërzia nuk ekziston,...

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu jep këshilla: Këto shenja duhet të kenë kujdes
Horoskopi 09:53 - 3 Korrik, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu jep këshilla: Këto shenja duhet të kenë kujdes

Dashi Ditën e sotme  astrologu ju këshillon të flisni qartë nëse duhet të sqaroni diçka me një person. Ju po përjetoni një fazë të një lufte...

Horoskopi 13:00 - 2 Korrik, 2020

Nuk gëzohen kurrë/ Shenjat më pak të lumtura të horoskopit

Gaforrja Në krye të renditjes së  njerëzve më pak të lumtur sipas shenjës së horoskopit është Gaforrja. Ata që kanë lindur me shenjën zodiake të Gaforres,...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme
Horoskopi 10:00 - 2 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme

Dashi Siç parashikon horoskopi sot, do të keni shumë më shumë energji. Kini kujdes, mos transmetoni shqetësimet tuaja në marrëdhënie, sepse natyra juaj e fortë dhe...

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu jep këshilla: Këto shenja duhet të kenë kujdes
Horoskopi 10:12 - 1 Korrik, 2020

Dashuria në fokus/ Horoskopi sipas astrologut të famshëm Paolo Fox për ditën e parë të muajit

Dashi Dita e parë e korrikut sjell shumë trazira të brendshme por edhe një dëshirë të madhe për të filluar ditën me energji. Motivimi ju shtyn...

Nuk do të jetë periudhë e mirë për të dashuruarit/ Shenjat më fatkeqe të horoskopit për muajin Korrik
Horoskopi 14:17 - 30 Qershor, 2020

Nuk do të jetë periudhë e mirë për të dashuruarit/ Shenjat më fatkeqe të horoskopit për muajin Korrik

Peshorja Shenja më e pafat për muajin Korrik dhe që mban vendin e parë është Peshorja. Muaji do të jetë i rëndë për shkak të pozitës...

Parashikimi i yjeve për shëndetin/ Si do të jetë muaji i ardhshëm për ju
Horoskopi 12:42 - 29 Qershor, 2020

Parashikimi i yjeve për shëndetin/ Si do të jetë muaji i ardhshëm për ju

Dashi Do të gjeni një forcë të jashtëzakonshme fizike në muajin Korrik. Por kudjes pasi nëse shpërdoroni këtë energji para kohe do ta gjeni veten të...

Horoskopi i muajit Korrik për financat/ Çfarë parashikojnë yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 12:09 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi i muajit Korrik për financat/ Çfarë parashikojnë yjet për xhepat tuaj

Dashi Gjatë këtij muaji do të keni më pak të ardhura në buxhetin tuaj familjar ose shpenzimet tuaja do të jenë më të larta. Kjo mund...

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën
Horoskopi 10:52 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën

Dashi Kini kujdes në bisedat me njerëzit e lindur nën shenjën e Demit, Virgjëreshës ose Bricjapit. Mos nxitoni të shpërndani me naivitet informacione personale ose konfidenciale....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju
Horoskopi 10:11 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju

Dashi Marsi në shenjë jep energji ndërsa Jupiteri dhe Saturni në aspektin e kundërt tregojnë se ju po luftoni si profesionalisht ashtu edhe në mënyrë sentimentale....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Horoskopi 10:00 - 28 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju

Dashi Dita e sotme do të jetë shumë e veçantë dhe duhet të veprohet me kujdes sepse mund të ketë tensione. Ndoshta dikush ju akuzon për...

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju
Horoskopi 10:19 - 26 Qershor, 2020

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot është një prelud i një fundjave që premton të jetë interesante edhe nëse fatkeqësisht do të thirreni për të përballuar problemet familjare. E shtuna...

Detyrojnë të tjerët t’i dorëzohen vullnetit të tyre/ Burrat më të fortë sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 14:00 - 25 Qershor, 2020

Detyrojnë të tjerët t’i dorëzohen vullnetit të tyre/ Burrat më të fortë sipas shenjës së horoskopit

Burri Dem Burri Dem është i fortë si një person, ai nuk e humb veten në lubrifikime mendore, sentimentalizma ose pasiguri, ai ka një karakter të...

Të frikësuar dhe të ndjeshëm/ Këto janë tre shenjat më të ndrojtura të horoskopit
Horoskopi 15:31 - 24 Qershor, 2020

Të frikësuar dhe të ndjeshëm/ Këto janë tre shenjat më të ndrojtura të horoskopit

Peshqit Vendin e parë si shenja më e ndrojtur e horoskopit e mbajnë Peshqit. Ata që lindin në shenjën zodiake të Peshqve janë shumë të ndjeshëm...

Askush nuk mund t'ua ndryshojë mendjen/ Burrat më kokëfortë sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 18:00 - 23 Qershor, 2020

Askush nuk mund t’ua ndryshojë mendjen/ Burrat më kokëfortë sipas shenjës së horoskopit

Burri Dash Ndër burrat më kokëfortë të zodiakut janë ata që i përkasin shenjës së Dashit.Burrat që i përkasin shenjës së Dashit janë agresiv dhe arrogantë....

Të ndjeshëm dhe të pasigurt/ Shenjat më të brishta të horoskopit
Horoskopi 14:29 - 23 Qershor, 2020

Të ndjeshëm dhe të pasigurt/ Shenjat më të brishta të horoskopit

Demi Në mesin e katër shenjave më të brishta të Zodiakut, në radhë të parë, është Demi. Kjo shenjë e zodiakut është më e prirur ndaj...