Connect with Us

All posts tagged "shenje"

Lajme 17:08 - 31 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor 31 Dhjetor 2019 deri më 5 Janar 2020

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, kjo është një javë e cila do të jetë e rëndësishme për të treguar dashurinë dhe respektin për...

Kryesore Show Biz 12:25 - 1 Gusht, 2019

“Do të përfundojnë borxhet”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri bën të ditur se shumë probleme do zgjidhen, të tjerë do fitojnë të drejtat e të tjerë do marrin vendime. Lexoni më poshtë parashikimin...

Aktualitet 11:53 - 1 Qershor, 2019

“Do i ndryshojë jeta”/Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka zbuluar parashikimin për shenjat e horoskopit, lidhur me ditët në vijim. Teksa njofton lajme shumë të mira për të gjitha...

Kuriozitete 17:53 - 31 Maj, 2019

Mit apo shenjë?/ Nëse ke një nishan të tillë në trup, nuk je e vetmja

Disa foto që po qarkullojnë në rrjetet sociale po shqetësojnë shumë vajza. Së fundmi vajzat në Twitter po shpërndajnë foto të nishaneve që i kanë në...

Aktualitet 09:47 - 25 Maj, 2019

“Kujdes, po të ngrenë kurth”/Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Sot duhet të keni vëmendje me punën dhe ndonjë mundësi për të bërë gjëra pa zhurmë dhe lidhjet e bisedat e duhura që t’ju japin...

Aktualitet 14:53 - 22 Maj, 2019

Shenja e binjakëve/Pse janë të veçantë dhe çfarë do të thotë të kesh afër një grua “binjake”?

Ditën e sotme kemi hyrë “zyrtarisht”  në shenjën e Binjakëve, deri në datën 20 qershor. Por çfarë do të thotë të jesh Binjak dhe të jesh...

Aktualitet 13:54 - 20 Maj, 2019

Horoskopi javor/Meri paralajmëron këtë shenjë për një ndryshim të madh

Dashi Me mangësitë në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes për mangësitë e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni. Demi Do keni parasysh...

Kuriozitete 12:40 - 20 Maj, 2019

Cili është shpirti juaj binjak sipas shenjës së horoskopit?

Dashi: Shpirti juaj binjak i përket shenjës së Binjakëve. Për një person si ju, i cili i do sfidat dhe aventurat, është shumë stimuluese që të ketë...

Life Style 12:53 - 19 Maj, 2019

Pasione dhe çmenduri në çift/Çfarë do ndodhë me 12 shenjat e horoskopit

DASHI: Marsi do ju tërheqë paksa veshin të lindurve në shenjën e Dashit, pasi po kalojnë shumë pak me familjen dhe miqtë e ngushtë. Është momenti...

shenjat qe bien ne dashuri sa hep e mbyll syte
Aktualitet 20:00 - 7 Maj, 2019

Do të gjeni dashurinë/Kjo është shenja që do të jetë më me fat këtë verë

LUANI Yjet dinë gjithçka, megjithatë në rastin e kësaj shenje duhet të falënderoni planetët për ndryshimet e reja në jetën tuaj në çift. Bashkëpunimi i Diellit,...

Life Style 20:24 - 1 Maj, 2019

Muaj i zhurmshëm, inatçor dhe me kontradita/ Astrologia zbulon shenjën më me fat të horoskopit

Sipas astrologes, Meri Shehi, muaji Maj do të jetë një nga muajt më të zhurmësh, inatçor, të mbushur me kontradita dhe skena. E ftuar tek Rudina...

intuita shenja horoskopi
Kuriozitete 14:40 - 29 Prill, 2019

Cilat janë të mirat dhe të këqijat tuaja sipas shenjës së horoskopit

Dashi Cilësia juaj më e mirë është sensi i optimizmit. Jeni shumë të pavarur dhe këtë nuk mund ta ndryshojë askush. Por jeni shumë gjaknxehtë. Edhe...

Kuriozitete 13:53 - 29 Prill, 2019

Sipas shenjës së horoskopit/Cili është guri juaj fatsjellës?

Në kohët e lashta, nga egjiptianët te fiset Maja, gurët u përdorën në ceremoni për të lartësuar të ardhmen, si fat i mirë dhe për të...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Aktualitet 21:15 - 19 Prill, 2019

Zbuloni me kë shenjë horoskopi kombinoheni për një natë të zjarrtë në shtrat

~ Binjakët dhe Ujori ~ Binjakët dhe Ujori janë luftëtarë të vërtetë: kërkojnë të provojnë gjithçka dhe refuzojnë të flenë pa perfeksionuar lëvizjet dhe mrekulluar veten...

meri horoskop
Aktualitet 12:40 - 9 Prill, 2019

Bëhuni gati/Kësaj shenje horoskopi do t’i zbulohet lidhja

Dashi Duhet shumë vëmëndje në zhvillimet e reja dhe ndryshimet pasi do të ndikojnë edhe tek persona të afërt të familjes. Demi Nëse mendoni se pjesë...

Aktualitet 12:39 - 7 Prill, 2019

Horoskopi kinez/Cila është shenja juaj dhe çfarë tregon ajo për ju

Zbuloni shenjën tuaj sipas vitit të lindjes. Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 Bualli: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973,...

horoskop fundjave e tmerrshme
Kuriozitete 14:53 - 5 Prill, 2019

Pse ju paragjykojnë njerëzit bazuar në shenjën e horoskopit?

Dashi Ju dukeni si shenja më ambicioze që doni ta merrni atë që doni kundrejt çdo kushti! Kjo i bën njerëzit të mendojnë që sjellja juaj...

horoskop- shenjat me spontane
Kuriozitete 13:25 - 5 Prill, 2019

Sa hakmarrës jeni bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?

Dashi Si një shenjë impolsive, mos prisni që Dashi të hakmerret duke përdorur strategji apo gjëra si këto. Një dash vepron shpejt dhe nuk lë hapsira...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Life Style 10:10 - 5 Prill, 2019

Çfarë femre jeni? Zbuloni tiparet sipas shenjës tuaj të horoskopit

Dashi- Gruaja e lindur nën këtë shenjë ka një ndjenjë shumë të fortë të detyrës dhe përgjegjësisë. Falë këtyre dy karakteristikave, gruaja e dashit është shumë...

nuk jane si duken horoskop
Kuriozitete 11:10 - 4 Prill, 2019

A e dini se cilat shenja gënjejnë më shumë dhe pse? Zbulojeni

Dashi (21 Mars- 19 Prill) Dashi do të gënjejë kur merr shumë përgjegjësi dhe axhendën e ka të zënë sepse nuk do të zhgënjejë askënd. Do...

horoskop- shenjat me spontane
Life Style 11:44 - 30 Mars, 2019

E keni ditur gjithmonë gabim/Ju nuk i përkisni shenjës tuaj të horoskopit

Lajmi i keq për të gjithë ata që rregullisht e nisin ditën duke i hedhur një sy parashikimit të yjeve është se gjithë këtë kohë mund...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Life Style 14:40 - 25 Mars, 2019

A e dini se cila nga shenjat e horoskopit puth më mirë?

Dashi Një Dash di si t’i shijojë momentet intime në çift. Si shenjë zjarri, njerëzit që i përkasin kësaj shenje, duan të guxojnë për të arritur...

cift horoskop
Aktualitet 21:15 - 22 Mars, 2019

Nëse i di shenjën e horoskopit, zbulo tani dëshirën e saj në shtrat

Dashi Femrat e shenjës së Dashit janë shumë pasionante dhe dinë si ta bëjnë partnerin për vete në shtrat. Ato shpesh e marrin vetë situatën nën...