Connect with Us

All posts tagged "shenjat e horoskopit"

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe
Horoskopi 17:00 - 16 Janar, 2021

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Peshorja Peshoret duan ti shohin të gjithë të lumtur ndaj dhe shpesh herë bëjnë premtime boshe.Ata duan të shtiren si një person i besueshëm ndaj dhe...

Aktualitet 02:00 - 9 Dhjetor, 2017

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them si puth

Dashi: Puthja e Dashit është energjike, e fuqishme dhe mbresëlënëse. Dashi aktit të puthjes i qaset me entuziazëm dhe ai di se si “ta ndezë” partnerin. Demi: Demi...

Kuriozitete 11:57 - 17 Korrik, 2017

Horoskopi “nxjerr zbuluar” meshkujt/ Si tradhton çdo shenjë?

Asnjë femre nuk i pëlqen të zbulojë që i dashuri i saj e ka tradhtuar, e më keq akoma të tradhtohet vazhdimisht pa e kuptuar fare....