Connect with Us

All posts tagged "shenja"

Horoskopi 22:50 - 2 Gusht, 2020

Duan gjithmonë t’i dalë e vetja”/ Cilat janë 4 shenjat më kokëforta të Horoskopit

Të gjithë kemi në rrethin familjar ose shoqëror persona që duan t’i dalë gjithmonë e vetja. Këto shenja janë aq të fiksuara dhe kokëforta sa nuk...

Deri më sot keni lexuar horoskopin e gabuar sepse yjet janë zhvendosur/ Kjo është shenja juaj e vërtetë e zodiakut
Horoskopi 13:49 - 1 Gusht, 2020

Bëjnë skena dhe janë egoistë/ Këto shenja të horoskopit e adhurojnë të jenë në qendër të vëmendjes

Dashi Një nga shenjat që gjithmonë duan të jenë qendra e vëmendjes është Dashi. Ata që kanë lindur në shenjën astrologjike të Dashi janë dominuese dhe...

Horoskopi Paolo Fox/ Si parashikohet dita e nesërme për të gjitha shenjat
Horoskopi 21:36 - 29 Korrik, 2020

Horoskopi i Paolo Fox/ Si parashikohet dita e nesërme për të gjitha shenjat

Dashi Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të keni shumë më tepër forcë dhe do t’ju duhet që të bëni një sqarim në dashuri. Nuk do t’ju mungojë...

Nuk pranojnë të binden/ Shenjat e zodiakut që shkelin rregullat
Horoskopi 19:39 - 29 Korrik, 2020

Nuk pranojnë të binden/ Shenjat e zodiakut që shkelin rregullat

Yjet mund të ndikojnë në mënyrën se si ne veprojmë dhe gjithashtu në mënyrën se si ne i perceptojmë rregullat që imponohen. Ka nga ata që nuk...

Simptomat e COVID-19/ Reagimi i pacientëve ende enigmë për mjekët
Shëndeti 17:35 - 29 Korrik, 2020

Simptomat e COVID-19/ Reagimi i pacientëve ende enigmë për mjekët

COVID-19 ka sjellë një solidaritet të jashtëzakonshëm mes mjekëve nga cdo skaj i botës, të cilët ndajnë me njëri-tjetrin përmes internetit dhe platformave sociale zbulimet mbi...

Gushti do të jetë një muaj i nxehtë për çiftet/ Horoskopi sipas Paolo Fox
Horoskopi 20:52 - 28 Korrik, 2020

Si do jetë dita e nesërme/ Parashikimi i Paolo Fox për secilën shenjë

Dashi Nesër, siç pretendohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë shumë më e mirë se ato të mëparshmet. Do të përjetoni një dëshirë të madhe...

Çfarë lloj babai jeni?/ Atësia sipas shenjave të zodiakut
Horoskopi 17:35 - 28 Korrik, 2020

Çfarë lloj babai jeni?/ Atësia sipas shenjave të zodiakut

Dashi Babai Dash është një figurë prindërore që është në gjendje të sigurojë mirëqenien e pasardhësve. Ai pëlqen t’u japë fëmijëve të vegjël mësime jete që...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për secilën shenjë
Horoskopi 17:30 - 27 Korrik, 2020

Çfarë ju pret nesër/ Parashikimi i horoskopit sipas Paolo Fox

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, ju mund të ndjeheni pak të lodhur nesër, por nuk do ta humbisni pasionin. Kushdo që sapo ka filluar një...

Kush janë shenjat më grindëse të zodiakut/ Arsyet përse zihen me njerëzit që i rrethojnë
Horoskopi 17:04 - 27 Korrik, 2020

Kush janë shenjat më grindëse të zodiakut/ Arsyet përse zihen me njerëzit që i rrethojnë

Disa persona kanë karakter më të grindës, e disa të tjerë janë natyrë më e qetë. Astrologjia na tregon shenjat më grindëse të zodiakut, mes të...

Horoskopi i ditës, 26 korrik 2020
Horoskopi 07:59 - 26 Korrik, 2020

Horoskopi i ditës, 26 korrik 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo ditë e diele do të ju fillojë me nervozë dhe tension. Një person do të kalojë kufinjtë dhe juve...

Ministria e Shëndetësisë apel të fortë/ “Mos neglizhoni asnjë shenjë të sëmundjes, kini kujdes”
Shëndeti 16:36 - 25 Korrik, 2020

Ministria e Shëndetësisë apel të fortë/ “Mos neglizhoni asnjë shenjë të sëmundjes, kini kujdes”

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje çdo qytetari të tregojë kujdes çdo ditë me respektimin e rregullave. Ministria kërkon që qytetarët të respektojnë...

4 shenjat e zodiakut që gjithmonë dashurohen me personin e gabuar
Horoskopi 15:53 - 20 Korrik, 2020

4 shenjat e zodiakut që gjithmonë dashurohen me personin e gabuar

Demi E para nga 4 shenjat e zodiakut që gjithmonë bie në dashuri me personin e gabuar është Demi.Duke qenë shumë kokëfortë, Demi shpesh përfundon duke...

Mund të sjellë efekte anësore/ Shenjat që tregojnë se po pini më shumë ujë seç duhet
Life Style 11:55 - 17 Korrik, 2020

Mund të sjellë efekte anësore/ Shenjat që tregojnë se po pini më shumë ujë seç duhet

Uji është jetik për trupin e njeriut dhe qëndrimi i hidratuar duhet të jetë një përparësi kryesore për këdo që kërkon të ruajë një mënyrë jetese...

Horoskopi për muajin Gusht/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju përsa i përket punës
Horoskopi 16:23 - 14 Korrik, 2020

Do të kenë ndryshime në jetën e tyre/ Si do ta mbyllin muajin Korrik këto 3 shenja të horoskopit

Ujori Ju kanë lodhur këshillat dhe kërkesat e të afërmve për të marrë vendimet e duhura, por këtë muaj nuk do t’ju stresojnë. Nuk do ta...

Nuk e njohin zilinë dhe negativitetin/ Shenjat më modeste të horoskopit
Horoskopi 16:54 - 4 Korrik, 2020

Nuk e njohin zilinë dhe negativitetin/ Shenjat më modeste të horoskopit

Virgjëresha Ndër shenjat më të modeste të horoskopit është Virgjëresha. Shenja zodiake e Virgjëreshës është tipike për njerëzit e rezervuar dhe asnjëherë aktivë. Tipari karakteristik i...

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme
Horoskopi 10:06 - 3 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme

Dashi Siç tregon dhe horoskopi i Branko, sot do të duhet të tregoni kujdesin maksimal në dashuri, nëse nuk doni të përballeni me konflikte dhe mosmarrëveshje...

Mos mendoni se mund t’i kontrolloni/ Këto janë vajzat më dominante sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:15 - 28 Qershor, 2020

Mos mendoni se mund t’i kontrolloni/ Këto janë vajzat më dominante sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi vazhdimisht kërkon mënyra për të treguar se sa i fortë është në çdo aspekt të jetës së tij. Po kërkon një mundësi për të...

Mashtrues dhe përfitues/ 3 shenjat më të shtirura të horoskopit
Horoskopi 11:23 - 26 Qershor, 2020

Mashtrues dhe përfitues/ 3 shenjat më të shtirura të horoskopit

Akrep Në radhë të parë mes shenjave më të shtirura të zodiakut është Akrepi . Helmi rrjedh në venat e atyre që kanë lindur midis 23...

Horoskopi 18:00 - 19 Qershor, 2020

Mos iu zini besë/ Shenjat më të pandershme të horoskopit

Akrepi Ndër shenjat më të pandershme të zodiakut është Akrepi. Për Akrepin, fshehja e së vërtetës dhe mbushja e saj me gënjeshtra është më shumë sesa...

Horoskopi 14:47 - 19 Qershor, 2020

Nuk kanë fat me meshkujt/ Këto janë shenjat më të vuajtura në dashuri

Peshorja Sado interesante dhe tërheqëse të jenë ato kurrë nuk kalojnë pa u vënë re dhe lënë gjurmët e tyre për të gjithë ata që takojnë,...

Horoskopi 16:46 - 8 Qershor, 2020

Kush do të gjejë dashurinë deri në fund të Qershorit/ Këto janë shenjat fatlume të këtij muaji

Demi Demi me shumë mundësi do të mund të gjejë shpirtin binjak pasi më në fund po fillon të jetojë dhe po e lë të kaluarën...

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën
Horoskopi 11:02 - 3 Qershor, 2020

Shenjat më me fat të horoskopit për ditën e sotme/ Zbuloni renditjen

Dashi Absolutisht në radhë të parë ndër shenjat më me fat të zodiakut është Dashi. E gjithë kjo falë mungesës së empatisë dhe mos hyrjes së...

Kronika 21:26 - 2 Qershor, 2020

Gjendet i mbytur një person në Durrës/ Nuk konstatohen shenja dhune

Gjendet një person i mbytur në sektorin Rinia në Durrës. Bëhet fjalë për 37-vjeçarin me iniciale A.B., i cili është gjetur i pajetë rreth orës 19:40,...