Connect with Us

All posts tagged "shenja"

Horoskopi i ditës, 7 janar 2021
Horoskopi 08:10 - 15 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 15 janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit....

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021
Horoskopi 08:00 - 14 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 14 janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill E enjtja do të fillojë në këmbë të gabuar, por do të përmirësohet me kalimin e orëve. Në mëngjes, në...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021
Horoskopi 08:03 - 13 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Nesër dita do të fillojë shumë mirë por do të keni ndryshime humori që mund të prishin gjithçka. Për këtë...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021
Horoskopi 07:58 - 12 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 12 janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Hëna në aspektin e favorshëm ju ndihmon të zgjidhni problemet, por kini kujdes të njëjtën gjë. Do të përjetoni pak...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021
Horoskopi 08:01 - 11 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 11 janar 2021

Dashi Nxitimi apo ngutja nuk janë aleatë të mirë, prandaj ruani qetësinë që duhet që keni për t’i parë të kurorëzuara përpjekjet tuaja të deritanishme. Të...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 11-17 Janar 2021
Horoskopi 12:10 - 10 Janar, 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 11-17 Janar 2021

Dashi Puna Këtë javë do të duhet të keni një perspektivë të qartë për të gjithë njerëzit përreth jush, për të krijuar më pas tuajat. Nëse...

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit
Horoskopi 16:15 - 9 Janar, 2021

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit

Akrepi Gruaja Akrep mund të shfrytëzojë maksimumin e ironisë së saj në çdo hap, veçanërisht me njerëzit që i njeh mirë: ajo është shumë e mprehtë...

Horoskopi i ditës, 9 janar 2021
Horoskopi 08:00 - 9 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 9 janar 2021

Dashi Sot nuk do të jetë më e mira për ju, veçanërisht në lidhje me dashurinë, prandaj përpiquni të qëndroni larg polemikave. Mundohuni të bëni minimumin...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021
Horoskopi 08:03 - 8 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 8 janar 2021

Dashi E premtja do të jetë një ditë interesante në frontin e punës, falë hyrjes së Mërkurit nën shenjën e Ujorit: shfrytëzoni rastin për të realizuar...

Horoskopi i ditës, 7 janar 2021
Horoskopi 08:12 - 7 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 7 janar 2021

Demi Do të keni Marsin në shenjë dhe nga e premtja Mërkuri do jetë në një aspekt të favorshëm: dashuria do të fillojë të rimarrë lartësi....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:08 - 6 Janar, 2021

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat

Dashi Kjo është një periudhë në të cilën dëshira për t’u rikuperuar dhe për të bërë shumë gjëra është e dukshme. Dukeni më të fortë dhe...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021
Horoskopi 08:01 - 6 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 6 janar 2021

Dashi Ju duhet të vazhdoni t’i shikoni gjërat nga kënde të ndryshme. Dhurata juaj për të qenë fleksibël në interpretimet tuaja ju ka dhënë një reputacion...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:01 - 5 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 5 janar 2021

Dashi Nëse doni të bëheni të fortë financiarisht në të ardhmen, atëherë duhet të filloni të kurseni para menjëherë. Një mik i vjetër mund t’ju vizitojë....

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:01 - 30 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 30 dhjetor 2020

Dashi Të dashur miq të dashit, nesër do të jetë një ditë disi e qetësuar sepse do të keni dyshime në lidhje me punën. Tre muajt...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:03 - 29 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 29 dhjetor 2020

Dashi Sot do të jetë një ditë thjesht pozitive, veçanërisht në lidhje me sferën e dashurisë. Në vend të kësaj, kushtojini vëmendje punës ku ka ende...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:01 - 28 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 28 dhjetor 2020

Dashi E hëna do të fillojë me disa pasiguri të vogla. Eshtë e mundshme që të gjitha vështirësitë e përjetuara gjatë këtij viti të kaluar do...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:49 - 26 Dhjetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për të gjitha shenjat

Dashi Këto ditë është e rëndësishme të përpiqemi të rregullojmë disa çështje ekonomike që janë pezull. Ngadalë projektet e reja do të marrin hovin: ju ndihmoheni...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:01 - 26 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 26 dhjetor 2020

DASHI Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj gjate kësaj dhe do kërkoni ne çdo moment ta kontrolloni atë. Kjo ne fakt do e përkeqësojë tej...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:02 - 25 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 25 dhjetor 2020

Dashi Duhet të përpiqeni të rikuperoni një farë qetësie. Premisat janë të mira: disa planetë, në kundërshtim për dy vjet, janë bërë aktivë. Sigurisht, do të...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Politikë 08:06 - 24 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 24 dhjetor 2020

Dashi Ju po ndiheni shumë të lodhur dhe kështu mbërrini sot në prag të Krishtlindjes. Këshillë: shmangni çdo lloj diskutimi. Si familje, kini durim, përkushtojuni të...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:02 - 23 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 23 dhjetor 2020

Dashi Sot do të jeni më të suksesshëm nëse punoni në grup. Gjithçka do të ecë në favorin tuaj në aspektin profesional. Sa i përket aspektit...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:00 - 22 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 22 dhjetor 2020

Dashi Eshtë krejtësisht e pranueshme të mbështetesh tek miqtë tuaj dhe anëtarët e familjes për të kaluar disa periudha të vështira. Sa i përket aspektit ekonomik...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:02 - 21 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 21 dhjetor 2020

Dashi Ata që do të dalin për t’u argëtuar sot, do të kënaqen pafund. Ka gjasa të humbni financiarisht nëse i investoni paratë tuaja duke u...