Connect with Us

All posts tagged "shen valentin"

Opinione 11:12 - 14 Shkurt, 2020

Nga Bledi Mane/ Dua një puthje për Shën Valentin…

* Jam rrugëve sot, rrugëve të Tiranës me një buqetë të madhe trëndafilash. Eci më këmbë, takoj njerëz, u fal një lule, i puth dhe largohem....

Sociale 09:30 - 14 Shkurt, 2020

Lule për Shën Valentin/ Sa shpenzojnë shqiptarët për buqetat

Lulet janë simboli i ditës së të dashuruarve, Shën Valentinit. Vitet e fundit shqiptarët, kryesisht burrat, gjithnjë e më shumë po përzgjedhin buqetat me lule si...

Sociale 18:57 - 13 Shkurt, 2020

Lajm i keq për të dashuruarit/ Surprizat e pakëndshme të motit

Një lajm i keq për të dashuruarit vjen nga Shërbimi Meteorologjik. Mësohet se nga dita e nesërme do të kemi ndryshim total të situatës meteorologjike. Duke...

Sociale 13:58 - 12 Shkurt, 2020

Shën Valentini ju gjeti vetëm? Në QTU gjeni dashurinë dhe fitoni udhëtim falas

Edhe ky Shën Valentin ju ka gjetur single? Epo, ky lajm me siguri që do t’ju gëzojë të gjithëve, pasi jo vetëm që do të keni...

Kryesore Show Biz 13:10 - 25 Shkurt, 2019

“As Shën Valentinin nuk e festuan bashkë!” Viola Spiro ndahet nga i dashuri

Prej kohësh, moderatorja e njohur Viola Spiro është përfolur se është në një lidhje dashurie me Valentin Selajn. Madje, shpeshherë dyshja është fotografuar në shoqërinë e...

Aktualitet 23:37 - 18 Shkurt, 2019

Naomi Campbell e ka kaluar Shën Valentinin me këngëtarin 23 vite më të vogël

Liam Payne e kaloi Ditën e Shën Valentinit me të dashurën e tij të re Naomi Campbell, pasi marrëdhënia e tyre sa vjen edhe po bëhet...

Kryesore Show Biz 11:49 - 15 Shkurt, 2019

Këngëtarja shqiptare e kaloi Shën Valentinin vetëm dhe duke qarë!

Nëse dita e djeshme e Shën Valentinit ka qenë dita më e trishtuar për ju që nuk e festuat me asnjeri, mos u mërzisni sepse nuk...

surprize shen valentin
Aktualitet 12:30 - 14 Shkurt, 2019

Disa ide surprizash për partnerin në Shën Valentin

Një darkë romantike në shtëpi Ku ka më mirë se të gatuash për të dhe të shihni bashkë filma romantikë, mbrëmja e Shën Valentinit është nata...

Aktualitet 08:37 - 14 Shkurt, 2019

Nga lulet te udhëtimet/ Sa kushton dashuria në Shqipëri?

Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si çdo...

Aktualitet 11:20 - 12 Shkurt, 2019

Horoskopi/ 12 Shenjat dhe dhuratat ideale për Ditën e Shën Valentinit

Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes së dhuratës më të mirë dhe romantike. Dita e Shën Valentinit, festa e të dashuruarve...

Kuriozitete 12:53 - 9 Shkurt, 2019

7 gjëra që duhet t’i thuash ASAJ këtë Shën Valentin përveç “Të Dua”

Nuk duam të nënvlerësojmë rëndësinë e dy fjalëve më të bukura ‘Të dua” që edhe pas 5 vitesh lidhje, sërish kanë fuqinë ta bëjnë zemrën të...

Kryesore Show Biz 11:53 - 9 Shkurt, 2019

U tha se do ta shihnim për Shën Valentin, shtyhet data e filmit “Dy Gisht Mjaltë”

Filmi “Dy Gisht Mjatë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin, i mbylli xhirimet në muajin shtator dhe sipas njoftimeve në Instagram nga moderatori, thuhej se...

shenja horoskopi, shen valentin
Aktualitet 20:15 - 2 Shkurt, 2019

Çfarë të bësh nëse të ka lënë i dashuri vetëm pak ditë para Shën Valentinit?

Ndarjet ta shpifin, e dimë! Veçanërisht ato që ndodhin mes sezonit të Vitit të Ri dhe Shën Valentinit. Por si mund ta kaloni pa shumë vuajtje...

Kryesore Show Biz 01:00 - 11 Shkurt, 2018

Foto/ Modelet e Victoria Secret pozojnë për Shën Valentinin

Shën Valentini është pak javë larg. Por modelet e Victoria Secret janë treguar të shpejta dhe po lançojnë setin e ri të të brendshmeve. Angels Romee...

Aktualitet 23:00 - 2 Shkurt, 2018

Bebe Rexha kërkon të dashur për Shën Valentin

Në rrjetin social Instagram Bebe ka publikuar një foto, ku bën me dije se aktualisht është single. Këngëtarja me humor shkruan: “E vdekur!!!!!Kush dëshiron të jetë...

Aktualitet 22:40 - 2 Shkurt, 2018

Kim bën gati dhuratat për Shën Valentin

Edhe pse një milionere, me miliona ndjekës në rrjetet sociale, Kim vazhdon të hedhë gjëra të bukura në treg. Këtë herë bukuroshja ka postuar një foto...

Aktualitet 23:30 - 23 Janar, 2018

Mos mendoni shumë për dhuratën e Shën Valentinit/ Kim e ka bërë gati për ju!

Kim Kardashian përveç parfumeve të saj që ka hedhur në treg, dhe se besohet se ka bërë 10 milionë nga shitja e tyre në vetëm një...

Aktualitet 12:49 - 15 Shkurt, 2017

VIDEO/ Çifti Kokëdhima, rrëfimi për 35 vite dashuri

Politikani dhe botuesi Koço Kokëdhima shfrytëzoi emisionin e pasdites “Rudina” në TV Klan, që të përcillte mesazhe politike edhe pse po flitej për dashurinë dhe për...

Showbizz 21:07 - 14 Shkurt, 2016

Dua Lipa dedikim të dashurit për Shën Valentin

Një përmbledhje me foto të shkerpura në çast, që i fiksojnë dy të dashuruarit në momente dashurie. Një dedikim i veçantë për atë që ajo e quan...