Connect with Us

All posts tagged "sheik"

Aktualitet 11:25 - 15 Prill, 2019

Apartamente dhe dhjetra biznese/ Ish-deputeti demokrat me pasuri prej sheiku

Opozita që nga muaji shkurt, ka lënë Kuvendin, për të ndjekur një tjetër linjë. Pas djegies së mandatave, ata janë zhvendosur në rrugë, duke protestuar. Përgjatë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Prill, 2019

“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”/Fansat “tërbojnë” Elhaida Danin

Elhaida Dani, njihet si këngëtarja më e mirë në Shqipëri dhe ka bërë për vete jo vetëm shqiptarët por dhe të huajt. Nëpërmjet disa postimeve së...

Kryesore Show Biz 00:15 - 11 Prill, 2018

Mësoni se sa e ka rrogën mujore i dashuri sheik i Rihannës

Hassan Jameel këto ditë është kthyer në një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Kjo për faktin, se ditë më parë ai u zbulua...