Connect with Us

All posts tagged "shehaj"

Politikë 21:21 - 5 Gusht, 2019

Sistemi për faturat/ Ish deputeti zbulon se si 15 mln euro përfundojnë në llogarinë e Ramës në Kroaci

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka ngritur dyshime lidhur me tenderin e sistemit elektronik të kontrollit të faturave. Në një postim në rrjetet sociale Shehaj...

parashikimi
Aktualitet 20:44 - 23 Korrik, 2019

“10 milionë euro për 3 muaj punë/ Ish deputeti zbulon mashtrimin e Edi Ramës

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka publikuar në rrjetet sociale një dokument që tregon se koncesionari i Rrugës së Kombit ka fituar rreth 10...

Aktualitet 13:40 - 20 Korrik, 2019

Skandali me kontrollin e pompave të naftës/ Ish-deputeti zbulon përfituesin e parave

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj, ka denoncuar një tjetër skandal lidhur me tenderat e dhe koncensionet e Qeverisë. Shehaj shkruan se skandali me pompat e naftës...

Aktualitet 14:08 - 16 Korrik, 2019

“Koncesioni korruptiv i qeverisë”/ Reagon Ministria e Financave

Ministria e Financave ka reaguar në lidhje me një lajm që qarkulloi një ditë më parë në media, për një kontratë koncesionare të “Shërbimit të kontrollit...

Aktualitet 10:32 - 15 Korrik, 2019

Dokumenti-Konçesionet PPP/ Zbulohet një tjetër aferë korruptive e qeverisë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka denoncuar sot një tjetër kontratë koncesionare të qeverisë, të cilën e ka cilësuar si një aferë korruptive flagrante dhe...

Aktualitet 13:41 - 14 Korrik, 2019

Taksa për naftën/ Ish deputeti demokrat bën llogaritë e koncensioneve korruptive

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj, akuzon kryeministrin Edi Rama se taksa e re mbi naftën do të shkojë drejt e në xhepat e miqve të kryeministrit....

Aktualitet 16:25 - 11 Korrik, 2019

Taksa e re mbi karburantin/ Shehaj demaskon Ramën

Ish deputeti demokrat Agron Shehaj, ka reaguar përmes një statusi në rrjetet sociale, lidhur me taksën e re mbi karburantin që ka vendosur qeveria. Shehaj shkruan...

Aktualitet 13:57 - 7 Korrik, 2019

Samiti i Ballkanit/ Agron Shehaj: Rama ka izoluar Shqipërinë

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj, në një deklaratë për mediat ka akuzuar qevrinë dhe kryeministrin Edi Rama se kanë izoluar Shqipërinë nga investimet e huaja. Ndër...

Aktualitet 13:06 - 31 Maj, 2019

Rruga Milot-Balldren/ Publikohet dokumenti, si po vidhen 73 milionë lekë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka reaguar sërish lidhur me aferën në rrugë Milot-Balldren. Koncensionari i kësaj rruge është kritikuar shumë pasi ka një kosto marramendëse...

Aktualitet 11:04 - 30 Maj, 2019

Thellohet skandali i rrugës Milot-Balldre/ Zbulohen të tjera detaje

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka reaguar pas lajmit të publikuar një ditë më parë nga mediat, ku thuhej se qeveria do të paguajë nga...