Connect with Us

All posts tagged "serie a"

Seria A 12:08 - 4 Korrik, 2020

Juventusi i bëhet makth Interit, tenton objektivin e zikaltërve

Edin Dzeko, edhe pse i ka mbushur 34 vjeç, vijon të kërkohet në merkato. Sulmuesi boshnjak i Romës ka dalë në skenë për Juventusin tani dhe...

Aktualitet 17:40 - 15 Gusht, 2018

Ronaldo, Higuain, Icardi?/ Ky do të jetë golashënuesi më i mirë në Serie A

Këtë sezon do të jetë një garë e fortë për golashënuesin e Serie A. Në garë do të jenë Ronaldo, Higuain, Icardi pa harruar edhe Immobilen....

Aktualitet 11:23 - 4 Gusht, 2018

Frikë te Juventus/ Cristiano Ronaldo nuk do të debutojë më 18 gusht?

Kur të gjithë po presin datën 18 gusht që Cristiano Ronaldo do debutojë në Serie A në ndeshjen e parë kundër Chievo-s, një lajm i keq...

Aktualitet 23:13 - 26 Korrik, 2018

Zbardhet kalendari i Serie A/ Sfida emocionuese që në javën e parë

Kureshtja e tifozëve ka marrë fund, teksa “SKY”, ka zbuluar kalendarin e ndeshjeve në Seria A për sezonin e ardhshëm. Kampionati do të nise me sfida...