Connect with Us

All posts tagged "serial"

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Të gjithë e përjetojnë shumë keq humbjen e Ejlylit
Life Style 10:13 - 25 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Të gjithë e përjetojnë shumë keq humbjen e Ejlylit

Vajzat e jetimores dhe Feride vajtojnë për vdekjen e Ejlylit. Byshra e përjeton shumë keq largimin nga jeta të së motrës. Kemal lexon në gazetë se...

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores shokohen kur e gjejnë Ejlylin në fund të humnerës
Life Style 09:50 - 23 Nentor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores shokohen kur e gjejnë Ejlylin në fund të humnerës

Ejlyl bie sërish në grackën e Kemalit dhe për të shpëtuar ka vetëm një mundësi. Ajo hidhet në humnerë. Kader kërkon ndihmë nga policia dhe këta...

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl hidhet në humnerë për të shpëtuar nga Kemali
Life Style 11:25 - 22 Nentor, 2020

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl hidhet në humnerë për të shpëtuar nga Kemali

Policia arreston personat që ndihmuan Kemalin. Songyl ka frikë se Kemal mund t’i bëjë keq Kaderit dhe Ejlylit. Songylit i bie të fikët dhe të gjithë...

Sot në serialin "Lule të vetmuara"/ Nazan pëson aksident
Life Style 09:48 - 21 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Nazan pëson aksident

Byshra gjendet në mes të pyllit nga një gjuetar. Ajo i tregon se Kemal ka rrëmbyer motrën e saj. Kemal dhe Ejlyl rrugës përballen me një...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl shkatërrohet nga vdekja e të atit
Life Style 10:23 - 18 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl shkatërrohet nga vdekja e të atit

Songyl e gjen babain e saj pa ndjenja. E tmerruar ajo i kërkon të hapë sytë por Sadullah ka ndërruar jetë. Songyl shkatërrohet kur e mëson...

Ejlyl përpiqet të shpëtojë Byshrën/ Sot në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:59 - 17 Nentor, 2020

Ejlyl përpiqet të shpëtojë Byshrën/ Sot në serialin “Lule të vetmuara”

Kemal vazhdon të torturojë Byshrën. Kjo e fundit mërzitet kur mëson se e motra do ta shpëtojë por do të sakrifikojë veten. Ejlyl vendos të bëhet...

Këtë javë në serialin "Lule të vetmuara"/ Songyl merr lajmin e trishtë
Life Style 09:53 - 16 Nentor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr lajmin e trishtë

Ejlyl vihet përpara një zgjedhje të vështirë. Kemal i kërkon të vendosë midis Metinit dhe Byshrës. Ejlyl nuk pranon të zgjedhë midis motrës e vëllait të...

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl sakrifikohet për të motrën
Life Style 10:31 - 15 Nentor, 2020

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl sakrifikohet për të motrën

Nazan dhe Defne shkojnë të jetojnë në shtëpinë e Nerimanit. Meral dhe Serkan marrin një ofertë pune pas performancës së tyre në rrugë. Një muzikant kërkon...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal rrëmben Byshrën
Life Style 09:47 - 14 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal rrëmben Byshrën

Kemal i maskuar si klloun shkon në një festë të organizuar nga shkolla e Byshrës. Ai rrëmben Byshrën ndërsa Ejlyl e traumatizuar kërkon për të motrën....

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Sadullah shpëton Songylin
Life Style 10:30 - 13 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Sadullah shpëton Songylin

Sadullah revoltohet me Zehrën kur mëson se ajo i ka futur në kurth Gynejin dhe Songylin. Zehra si gjithmonë i mohon akuzat dhe shtiret si e...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl detyrohet të ndahet nga Gynej
Life Style 10:14 - 11 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl detyrohet të ndahet nga Gynej

Songyl kërkon ndihmën e Selenit për të shpëtuar Gynejin nga situata në të cilën ndodhet. Selen i vë kusht Songylit të ndahet nga Gynej në mënyrë...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mert surprizon Meralin, i kërkon falje
Life Style 10:03 - 10 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mert surprizon Meralin, i kërkon falje

Gynej futet në telashe me fajdexhiun. Ky i fundit e ka futur në një kurth nga i cili Gynej do ta ketë të vështirë të dalë....

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl rrëmbehet, Serkan largohet nga shtëpia
Life Style 09:17 - 9 Nentor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl rrëmbehet, Serkan largohet nga shtëpia

Kemal vazhdon të përndjekë Ejlylin dhe nuk e lë të qetë. Ejlyl është e frikësuar për jetën e saj dhe të motrës dhe vëllait. Mikeshat dhe...

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vijon të kërcënojë Ejlylin
Life Style 09:38 - 8 Nentor, 2020

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vijon të kërcënojë Ejlylin

Ejlyl merr një telefonatë nga Kemal që do e tmerrojë. Ajo mëson se Ejlyl e ka në vëzhgim shtëpinë e tyre. Ejlyl u tregon policëve e...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl vendos të kujdeset për Byshrën dhe Metinin
Life Style 09:54 - 7 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl vendos të kujdeset për Byshrën dhe Metinin

Ejlyl vendos të largohet nga jetimorja pasi Neriman nuk i pranon motrën dhe vëllain e saj. Feride dhe vajzat përpiqen të bindin Ejlylin të qëndrojë por...

Hoqi dorë nga operacionet plastike/ Ja si duket tani aktorja turke
Showbizz 15:15 - 6 Nentor, 2020

Hoqi dorë nga operacionet plastike/ Ja si duket tani aktorja turke

Aktorja turke Melike Ipek Yalova u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si princeshë ‘Izabela Fortuna’ në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. Por...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal betohet se do të hakmerret ndaj Ejlylit
Life Style 10:15 - 6 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal betohet se do të hakmerret ndaj Ejlylit

Kemal pendohet që vrau Mesuden dhe vajton për të. Ejlyl dhe Byshra mes lotësh i japin lamtumirën e fundit nënës së tyre. Ejlyl kujton çastet e...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr lajmin e bukur
Life Style 09:52 - 4 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr lajmin e bukur

Zehra i vë kushte Sadullahut përndryshe do e abortojë fëmijën. Xhemre zihet me Serkanin pasi e sheh të paarsyeshme që ai ta lërë Ejlylin në këtë...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl merr lajmin tronditës
Life Style 09:38 - 3 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl merr lajmin tronditës

Serkan i thotë Ejlylit se nuk e dashuron më. Ejlyl lëndohet nga fjalët e Serkanit. Mert i bën një dhuratë Meralit dhe i kërkon falje. Policia...

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vret Mesuden
Life Style 10:34 - 2 Nentor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vret Mesuden

Feride merr një lajm të trishtë pas vizitës mjekësore. Ejlyl dëgjon fshehtas bisedën mes Serkanit dhe Xhemres dhe dyshon se mes tyre ka diçka. Ejlyl ndahet...

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Feride i jep lajmin e trishtë Toprak dhe i kërkon divorcin
Life Style 12:58 - 1 Nentor, 2020

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Feride i jep lajmin e trishtë Toprak dhe i kërkon divorcin

Zehra njofton Selenin se Songyl dhe Gynej po mbajnë natën e kënasë duke e nxitur kështu kundër çiftit. Songyl dhe Gynej festojnë në shtëpinë e tyre....

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vë para zgjedhjes Mesuden, çfarë do t’i kërkojë ai?
Life Style 10:28 - 30 Tetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vë para zgjedhjes Mesuden, çfarë do t’i kërkojë ai?

Kemal e vë Mesuden para një zgjedhjeje të vështirë, nesër në “Lule të vetmuara” Kemal ndryshon pamjen e tij që të mos njihet nga policia. Neriman...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl pëson krizë nervore
Life Style 10:04 - 27 Tetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl pëson krizë nervore

Songyl është e lumtur për shtëpinë e re dhe i tregon mikeshave të saj. Ejlyl tmerrohet kur mëson se Kemal është arratisur. Ajo kalon në krizë...