Connect with Us

All posts tagged "seria e sotme"

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ali bën marrëveshje me mafian, Feride zbulon sekretin
Life Style 10:57 - 24 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ali bën marrëveshje me mafian, Feride zbulon sekretin

Ali jep dorëheqjen nga posti i komisarit pasi dështon në përmbushjen e detyrës së tij. Në fakt ai bën një marrëveshje të fshehtë me bandën që...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë
Life Style 10:55 - 23 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë

Serkan e gjen Xhemrenë në kafe me djalin që ka punësuar Nazan. Kur i sheh bashkë ai bëhet xheloz. Serkan i mban qëndrim Xhemresë dhe nuk...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral takon gjyshin e saj
Life Style 09:40 - 8 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral takon gjyshin e saj

Meral shkon në familjen e pasur të cilët kërkojnë fëmijën e tyre të humbur. Ajo takohet me një plak i cili mendon se Meral është mbesa...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude mëson se është shtatzënë
Life Style 09:37 - 11 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude mëson se është shtatzënë

Kader mëson se Songyl nuk zhvendoset pranë të atit për shkakun e saj. Kader vendos të sillet ashpër me Songylin për ta prishur miqësinë me të....