Connect with Us

All posts tagged "serenate korcare"

"Ti ma more zemrën"/ Devis Xherahu sjell serenatën e dashurisë me ikonën e muzikës korçare
Kultura 12:13 - 23 Shkurt, 2021

“Ti ma more zemrën”/ Devis Xherahu sjell serenatën e dashurisë me ikonën e muzikës korçare

Këngëtari i mirënjohur Devis Xherahu ka sjellë serenatën e dashurisë, “Ti ma more zemrën” me ikonën e muzikës korçare, Spanja Pipa. Këtë herë Xherahu ka goditur...

Showbizz 12:54 - 16 Maj, 2020

VIDEO- Nostalgji!/ Endri Prifti dhe Devis Xherahu rikthejnë serenatën korçare pas 17 vitesh

Endri Prifti dhe Devis Xherahu janë prej këngëtarëve më të dashur të muzikës së lehtë. Dyshja fantastike e serenatave janë mbledhur me një grup miqsh duke...