Connect with Us

All posts tagged "semure"

Politikë 14:22 - 15 Nentor, 2019

“Bosi është sëmurë”/ Manjani me pikëpyetje: Përse ky nxitim për Unazën e re dhe ndërtimin e institucioneve të drejtësisë

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka shtruar dy pyetje lidhur me situatën aktuale në vend. “Pyetjet që shtrohen sot, në të vërtetë janë: 1. Përse...

Life Style 12:53 - 15 Maj, 2019

Cila nga vajzat në foto është e sëmurë? Ekspertët rrëfejnë “çmendurinë” më të fundit në mjekësi

Nëse dalloni se një i afërmi juaj është i sëmurë vetëm duke e parë atëherë keni të drejtë. Së fundmi shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit tashmë mund...

Aktualitet 18:08 - 7 Prill, 2019

Djali i sëmurë në burg/ Nëna i lutet Berishës ta ndihmojë

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka bërë publik denoncimin e një nëne e cila ka djalin e saj në burgun e...

Kryeministri Rama gjate takimit me studentet ne Gjirokaster
Aktualitet 15:42 - 21 Mars, 2019

“Shpërthen” Rama/ “Po boll o boll, o pika që s’ju bie”

Kryeministri, Edi Rama, i cili ndodhet në Berlin, ka reaguar pas protestës së zhvilluar nga ana e opozitës dhe pas lajmit të shpërndarë në disa media...

Aktualitet 11:04 - 13 Mars, 2019

“Jam shumë sëmurë, nuk eci dot”/Aktorja e njohur shqiptare në gjëndje të rëndë shëndetësore

Aktorja e njohur e skenës shqiptare, Margarita Xhepa është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe kësisoj do t’i nënshtrohet ditën e premte një operacioni të vështirë...

Aktualitet 20:30 - 9 Shkurt, 2019

Me tre të sëmurë në shtëpi, Gigi Hadid tregon sfidat e adoleshencës: “Çoja vëllain në shkollë e bëja drekën…”

Bella, Anwar dhe Yolanda Hadid kanë folur hapur për betejën e tyre me sëmundjen “Lyme”. Modelja Gigi ishte e vetmja, e cila nuk është e prekur...

klreu i grupit parlamentar i lsi, petrit vasili dhe kryeministri edi rama
Aktualitet 20:31 - 21 Janar, 2019

Vasili: Ndihmoni Ramën, ka ikur për lesh

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili është shprehur sot se kryeministri Edi Rama duhet ndihmuar. Në një postim në rrjetet sociale, Vasili shkruan se...

Aktualitet 23:50 - 4 Janar, 2018

Aktori i njohur në gjëndje të rëndë shëndetsore

Silvestër Stalone, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore. 71 vjeçari është shtruar menjëherë në spital për shkak të tensionit të lartë dhe rrahjeve të shpeshta të...

Aktualitet 18:56 - 2 Janar, 2018

Të dënuarit e sëmurë/ Ligji i ri i lë të vdesin në burg

Ndoc Marku prej 20 vitesh vuan dënimin për vrasje. Por tani po lufton vetë për jetën, pasi ndodhet në fazë terminale të sëmundjes. Për etikë, ne...

Aktualitet 11:25 - 20 Korrik, 2017

I sëmurë?!/Ekspertiza “rrëzon” ish-drejtorin e Burgjeve

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën e ish-drejtorit të Burgjeve, Artur Zoto, për ndryshim të masës së sigurisë. Ish-drejtori Zoto, i cili ndodhet në...

Uncategorized 11:40 - 16 Mars, 2015

Ku është Putin/ Shfrenohet fantazia, ja fotot

Presidenti rus, Vladimir Putin nuk është parë në publik për afërsisht dy javë e interneti i është përgjigjur kësaj mungese me atë që di të bëjë...