Connect with Us

All posts tagged "selena"

Aktualitet 13:53 - 3 Korrik, 2019

Selena Gomez “risjell” pamjen seksi të Pamela Anderson/ Këngëtarja shfaqet në formën e saj më të mirë

Pas shumë problemesh shëndetësore këngëtarja Selena Gomez duket se është rikthyer në formë dhe ka treguar fizikun e saj me bikini të kuq në një feste...

Aktualitet 21:35 - 13 Qershor, 2019

Çfarë i pëshpëriti në vesh 68 vjeçari? Selena Gomez tregon “sekretet”

Para disa muajsh në Kanë u zhvillua festivali i 72 i filmit ku Selena Gomez ishte pjesëmarrëse në parakalimin e tapetit të kuq. Bujën më të...

Aktualitet 14:25 - 11 Qershor, 2019

“Do e çoj të takohet me mamanë time”/ Aktori 68 vjeçar “çmendet” pas Selena Gomez,ja cfarë thotë

Pak ditë më parë në mediat rozë bënë bujë disa foto të Selena Gomez me aktorin 68 vjecar Bill Murray ku dukej se ai ishte shumë...

Aktualitet 22:45 - 26 Prill, 2019

“Futem në depresion kur shoh njerëz të bukur”/Selena Gomez flet për herë të parë për sëmundjen e saj

Selena Gomez ka folur për terapitë, të qenit vetëm dhe albumin e saj të ri që aq shumë është pritur nga fansat e këngëtares. Gomez ka...

selena gomez ne party
Aktualitet 22:30 - 14 Prill, 2019

Foto/Selena Gomez rikthehet në ‘bazë’ dhe i lë të gjithë gojëhapur

Ajo mori një pauzë nga muzika, për t’u përqendrua te shërimi pas transplantit të veshave dhe te shëndeti i saj mendor. Por më në fund mbrëmjen...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Mars, 2019

“E kam dashur dhe e dua Selena-n!”/Deklarata e Justin Bieber lë pa fjalë fansat

Justin Bieber prej kohësh vuan nga sëmundja e depresionit, ndërkohë siç ka bërë të ditur publikisht, ai po mundohet të reflektojë me veten në mënyrë që...

Kryesore Show Biz 10:53 - 27 Shkurt, 2019

“Bye-bye” Selena Gomez! Ja kush është zyrtarisht femra më e ndjekur në Instagram

Selena Gomez nuk është më femra më e ndjekur në Instagram, pasi ia ka zënë vendin një tjetër këngëtare. Dhe është zyrtarisht Ariana Grande! Kjo e...

Aktualitet 23:00 - 17 Tetor, 2018

Selena, në spital! Hailey Baldwin jep intervistën plot dedikime për bashkëshortin e saj

Hailey Baldwin është kokë e këmbë e dashuruar me Justin Bieber! Modelja 21-vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë me këngëtarin kanadez në një intervistë...

Aktualitet 23:50 - 2 Shkurt, 2018

Foto/ Çifti i njohur kapet mat në ndeshjen e bejsbollit

Çifti i njohur Selena Gomez dhe Justin Bieber duket se nuk rrinë dot larg njëri tjetrit. Sipas mediave të huaja ata janë kthyer sërish bashkë. Bukuroshja...

Aktualitet 23:20 - 8 Janar, 2018

Selena Gomez nuk ndjek më 279 shokë në Instagram/ Mes tyre janë shumë të famshëm

Selena Gomez ka ndërmarrë një veprim të papritur në lidhje me “Instagram”-in e saj. Rreth 300 njerëz nuk do të jenë më pjesë e “tij. Por...

Aktualitet 23:30 - 12 Nentor, 2017

Selena Gomez pëlqen foton e ish të dashurit/ Interneti po çmendet

Vetëm kur menduat se Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin përsëri bashkë, ajo bën diçka tjetër. Në Instagram, Selena pëlqen një foto nga ishi i saj,...

Kryesore Show Biz 16:37 - 21 Mars, 2017

Selena “kapet mat”/Mban veshur bluzën e The Weeknd

Romanca mes The Weeknd dhe Selena Gomez duket se po shkon mirë e më mirë me kalimin e kohës . Këngëtarja e hitit “Good for you”...

Showbizz 09:00 - 17 Mars, 2017

Selena pozon për kopertinën e Vogue

Selena Gomez ka realizuar setin e saj të ri fotografik për kopertinën e revistës së famshme Vogue. Bukuroshja 24 vjecare ka pozuar e veshur me një...

Showbizz 07:40 - 17 Janar, 2016

Ju shikojmë Taylor Swift dhe Selena Gomez

Për këto dy superyje është dita e shoqërisë. Taylor Swift 26 dhe Selena Gomez, 23 kanë postuar një foto të fshehura në shkurre. Dicitura e fotove...

Showbizz 18:40 - 28 Nentor, 2015

Selena: Më pëlqejnë meshkujt më të mëdhenj në moshë

Ylli i popit, Selena Gomez, është sërisht në qëndër të vëmendies, për një rikthim të mundshëm me ish të dashurin, Justin Bieber, ka thënë se ajo...

Showbizz 16:40 - 22 Nentor, 2015

Justin dhe Selena, sëbashku natën vonë

Duket se është zemra që zgjedh dhe në këtë rast për Justin Biber dhe Selena Gomez, kjo e fundit ka vendosur prej kohësh. Çifti i të...

Showbizz 14:48 - 18 Shtator, 2015

Selena kërkon të kthehet me Justin Biber ?

Selena Gomez ka kohë që i ka dhënë fund lidhjes së saj me Justin Bieber. Por, duket se romanca e tyre nuk ka përfunduar. Duke folur...

Showbizz 14:00 - 24 Janar, 2015

Justin Bieber idedikon tjetër këngë për Selenës

Burime për Hollywood Life bëjnë me dije se këngëtari Justin Bieber nuk e ka harruar ende ish–partneren e tij Selena Gomez sepse vazhdon të shkruajë këngë...

Showbizz 18:00 - 22 Janar, 2015

Selena dhe Cara, një miqësi ideale

Këngëtarja 22-vjeçare Selena Gomez mbuloi me duar modelen Cara Delevingne, e cila në shfrenim e sipër gjatë festës së Golden Globes, javën e shkuar rrezikoi të...

Showbizz 22:00 - 21 Janar, 2015

Selena e lidhur me Zedd

Këngëtarja 22 vjeçare me producentin Zedd është  parë e kapur për dore teksa po largoheshin nga festa e organizuar pas ceremonisë se ndarjes së çmimeve Golden...

Showbizz 22:00 - 21 Janar, 2015

Selena e lidhur me Zedd

Këngëtarja 22 vjeçare me producentin Zedd është  parë e kapur për dore teksa po largoheshin nga festa e organizuar pas ceremonisë se ndarjes së çmimeve Golden...

Showbizz 19:00 - 16 Janar, 2015

Selena, e bukur natyralisht

Ish e dashura e Justin Bieber, Selena Gomez ka publikuar selfien e fundit në Instagram. 22 vjeqarja ka postuar një foto të saj seksi gjatë të...