Connect with Us

All posts tagged "sekt"

Denoncim 19:54 - 27 Dhjetor, 2019

Një sindikatë për Arlindin dhe qorrat e tij

Prej disa ditësh, një sekt politik i njohur si “Organizata politike” , gjoja përfaqësuese e Qemal Stafës së dikurshëm apo idealeve të komunistëve të djeshëm, që...

Aktualitet 17:44 - 24 Dhjetor, 2018

Kryemadhi: PS-ja po drejtohet nga një sekt kriminal

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë në Mallakastër, ku ka folur për drejtimin e Partisë Socialiste,...

Politikë 18:30 - 17 Gusht, 2015

Kastriot Islami: Ja si e krijoi sektin trikembesh Edi Rama

Edhe pse deputet i Partisë Demokratike, Kaç Islami nuk rri dot pa u marrë me PS-në. Ai shkruan se kryeministri Edi Rama ka krijuar një sekt...