Connect with Us

All posts tagged "seksi"

Forma shpërthyese dhe provokuese/ Fotot më zjarr të “Miss Geni”
Showbizz 10:33 - 28 Shkurt, 2021

Forma shpërthyese dhe provokuese/ Fotot më zjarr të “Miss Geni”

Gayana Bagdasaryan, e njohur si “Miss Geni”, është një nga modelet me  trupin më seksi në botë. Ajo është shprehur se në trupin e sja nuk...

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai
Showbizz 10:35 - 27 Shkurt, 2021

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai

Allena është një nga modelet më të bukura të Instagramit. Ajo aktualisht po jeton në Dubai ku dhuron poza shumë seksi me bikini. Ajo pëlqen udhëtimet...

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse
Showbizz 10:03 - 27 Shkurt, 2021

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse

Rosemaria Jane është një nga modelet e njohura, aktore dhe ambasadore e markave të ndryshme në Amerikë. Rosemaria është gjithashtu shumë e njohir në mediat sociale....

Showbizz 09:29 - 27 Shkurt, 2021

FOTOT “hot”/ Bjondina seksi çmend meshkujt me trupin e saj

Nicole Kotos është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bjondina cmend ndjekësit me linjat e saj perfekte. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në...

Modelja më seksi e momentit/ Fotot më mahnitëse të yllit të Instagramit
Showbizz 10:28 - 26 Shkurt, 2021

Modelja më seksi e momentit/ Fotot më mahnitëse të yllit të Instagramit

Hayley Hughes është një modele dhe yll Instagrami. Ajo është bërë e njohur pasi u bë pjesë e reality showt Love Island. Hayley lindi më 27...

Bjondina me format bombastike/ Fotot më të nxehta të Charlotte Dyson
Showbizz 09:48 - 26 Shkurt, 2021

Bjondina me format bombastike/ Fotot më të nxehta të Charlotte Dyson

Charlotte Dyson është një nga modelet më bombastike të rrjetit. Bjondina bukuroshe pëlqen më së shumti të pozojë para pasqyrës në dhomën e saj të gjumit....

Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice
Showbizz 09:23 - 26 Shkurt, 2021

Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

Rachel Alice është një modele seksi e Instagramit. Bukuroshja është shumë e njohur dhe ka arritur të bëjë shumë ndjekës në rrjetet sociale. Ajo e fitoi...

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”
Showbizz 10:30 - 25 Shkurt, 2021

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste. Amy nuk nguron...

Bjondina më provokuese e rrjetit/ Fotot më seksi të modeles së njohur
Showbizz 10:09 - 24 Shkurt, 2021

Bjondina më provokuese e rrjetit/ Fotot më seksi të modeles së njohur

Colleen Marie është një nga bjondinat më seksi të Instagramit.Bukuroshja çmend meshkujt me linjat e saj, ku në çdo foto më së shumti ekspozon gjoksin bombastik....

Çmend meshkujt me pozat e saj/ Fotot më tunduese të Richele Ryan
Showbizz 10:35 - 20 Shkurt, 2021

Çmend meshkujt me pozat e saj/ Fotot më tunduese të Richele Ryan

Richele Ryan është një modele dhe aktore për filma për të rritur. Ajo ndoqi një shkollë katolike private të drejtuar nga murgeshat. Ndërsa jetonte në Richmond...

Showbizz 09:41 - 20 Shkurt, 2021

Meshkujt lënë kokën pas bjondinës me sytë e kaltër/ Fotot më “bombë” të modeles së Instagramit

Pati Kay është një modele dhe një nga influncueset më të nxheta të Instagramit. Bjondina ngre temperaturat në rrjet duke dhuruar poza shumë seksi. Pati ka...

Poza tejet të nxehta/ Njihuni me aktoren më seksi
Showbizz 09:41 - 19 Shkurt, 2021

Poza tejet të nxehta/ Njihuni me aktoren më seksi

Italia Toochi Kash, e lindur në Orange County, është një modele amerikane dhe aktore e njohur. Ajo është me origjinë Kubane, Egjiptiane dhe Libaneze. Italia është...

Sytë e saj do t’iu bëjnë të dashuroheni/ Fotot më të bukura të modeles së Instagramit
Showbizz 10:30 - 18 Shkurt, 2021

Sytë e saj do t’iu bëjnë të dashuroheni/ Fotot më të bukura të modeles së Instagramit

Rosie Mac është një influencuese në rrjetet sociale që ka mahnitur ndjekësit me tiparet e saj. Rosie bën shpesh foto shumë provokuese me të brendshme seksi,...

“Jam beqare”/ Trejsi Sejdini një “zjarr i vërtetë”, çmend meshkujt me pozat provokuese
Showbizz 16:02 - 15 Shkurt, 2021

“Jam beqare”/ Trejsi Sejdini një “zjarr i vërtetë”, çmend meshkujt me pozat provokuese

Modelja seksi Trejsi Sejdini ka realizuar një set fotografik shumë seksi me rastin e Shën Valentinit. Gangsterrja nga Elbasani shfaqet shumë provokuese teksa pozon me veshje...

Ish velina që rrëmbeu zemrat e shqiptarëve/ Fotot e “bombës” Kejvina Kthella
Showbizz 14:00 - 15 Shkurt, 2021

Ish velina që rrëmbeu zemrat e shqiptarëve/ Fotot e “bombës” Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të komentuara shqiptare. Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar teksa u shfaq si velinë në...

Tri "bombat" Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin
Showbizz 13:44 - 14 Shkurt, 2021

Tri “bombat” Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Tri motrat Kim, Kylie dhe Kendall kanë ndezur imagjinatën e meshkujve me fotot e tyre të fundit. Në ditën e të dashuruarve, Kim, Kylie dhe Kendall...

Ndez rrjetin me fotot e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë
Showbizz 10:17 - 14 Shkurt, 2021

Ndez rrjetin me fotot e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë

Lily Andrews është padyshim një nga modelet më seksi të Instagramit. Zeshkanja bukuroshe ka çmendur ndjekësit e saj me fotot provokuese. Ajo reklamon veshjet seksi në...

Kaçurrelsja më e ëmbël që keni parë ndonjëherë/ Fotot më të bukura të modeles së Instagramit
Showbizz 09:31 - 14 Shkurt, 2021

Kaçurrelsja më e ëmbël që keni parë ndonjëherë/ Fotot më të bukura të modeles së Instagramit

Solange Diaz është një modele dhe youtuber shumë e njohur. Ajo arriti ta fitojë famën teksa realizonte foto dhe video në kanalin e saj në Youtube....

Bjondina e "zjarrtë" e Instagramit/ Modelja me linjat perfekte që do t’iu rrëmbejë zemrën me fotot e saj
Showbizz 10:25 - 12 Shkurt, 2021

Bjondina e “zjarrtë” e Instagramit/ Modelja me linjat perfekte që do t’iu rrëmbejë zemrën me fotot e saj

Antje Utgaard është një modele dhe aktore amerikane e cila është e njohur për poza të nxehta në rrjetet sociale. Ajo ka qenë pjesë e filmit...

Provokon me format perfekte/ Fotot më joshëse të modeles së njohur
Showbizz 10:02 - 12 Shkurt, 2021

Provokon me format perfekte/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Lauren Blake është një modele dhe influencuese shumë e njohur në rrjetet sociale. Ajo reklamon bikini të firmave të njohura duke tërhequr edhe më shumë ndjekës...

I pëlqen të ekspozojë të pasmet bombastike/ Kjo është modelja më e nxehtë e momentit
Showbizz 09:26 - 12 Shkurt, 2021

I pëlqen të ekspozojë të pasmet bombastike/ Kjo është modelja më e nxehtë e momentit

Shachenka Barraza është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Bukuroshja brune është bërë shumë e njohur falë fotove të saj seksi dhe formave bombastike....

Një “bishë” e vërtetë/ Gigi Rydes ndez Instagramin me fotot e saj
Showbizz 10:00 - 11 Shkurt, 2021

Një “bishë” e vërtetë/ Gigi Rydes ndez Instagramin me fotot e saj

Gigi Rydes është një nga modelet më seksi të Instagramit. Gigi ka 1.2 milionë ndjekës në rrjetet sociale. Bukuroshja publikon foto shumë të nxehta ku tregon...

Superbomba amerikane që do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me modelen e nxehtë të Playboy
Showbizz 10:12 - 9 Shkurt, 2021

Superbomba amerikane që do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me modelen e nxehtë të Playboy

Becky Hudson është një modele magjepsëse amerikane, e cila reklamon më së shumti veshje intime.  Ajo fitoi famë kur u shfaq në kopertinën e revistës së...