Connect with Us

All posts tagged "seksere"

pse nuk i verifikohet pasuria
Aktualitet 13:42 - 4 Prill, 2019

Xhafaj akuzon oficerët gjyqësorë/ “Janë bërë sekserë të prokurorëve”

Komisioni i Ligjeve është përfshirë sot nga debatet, teksa është diskutuar, roli i oficerëve të Policisë gjyqësore. Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj,  pjesë e këtij Komisioni...

Tepsia e Edi Ramës e gjitha për rilindasit
Aktualitet 19:01 - 14 Janar, 2019

Tepsia e Edi Ramës e gjitha për rilindasit

Petrit Vasili në një deklaratë për shtyp ka hedhur akuza të forta për qeverinë e “Rilindjes”. Gjatë deklaratës ai është shprehur se Rama është përgjegjës dhe...

Aktualitet 21:55 - 11 Dhjetor, 2018

Stop publikon skandalin/ 50 euro për provim, sekseri nxjerr zbuluar pedagogun

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon me zë dhe figurë sesi blihen provimet në universitetet tona. Një studente ka gjetur sekserin e duhur në Universitetin...

Aktualitet 20:50 - 29 Shkurt, 2016

Video-Skandali i STOP u denoncua ne citynews/ Martohesh brenda ditës me 1000 euro

Në Konsullatë shqiptare në Milano mund të martohesh brenda ditës në këmbim të 1000 eurove. Emisioni investigativ “Stop” ka publikuar rastin e korrupsionit, denoncuar nga citynews, ku...