Connect with Us

All posts tagged "sekrete"

Kuriozitete 14:21 - 2 Maj, 2020

FOTOT-Libri që nxjerr të palarat e princeshë Dianës/ I dashuri i saj u kap gjysmë lakuriq në Pallatin Mbretëror

Një libër i publikuar së fundi ka zbuluar sekretet që kanë të bëjnë me jetën e shthurur të princeshave në Pallatin Mbretëror Britanik. Të dhënat janë...

Shëndeti 14:51 - 21 Prill, 2020

Të rinjtë të dalin të punojnë”/ Roland Xhaxho rrëfen sekretet e COVID-19

Mjeku Roland Xhaxho i cili u prek nga COVID-19 ka rrëfyer si e kaloi situatën si pacient tek Infektivi . Xhaxho thotë se prej virusit ka...

Kryesore Show Biz 21:22 - 29 Korrik, 2019

“U preka shumë”/ Aurela Gaçe rrëfen për “sekretet” e saj si nënë

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, i cili e ka mbështetur që në fillimet e karrierës së saj. Ditën e...

Aktualitet 21:25 - 23 Korrik, 2019

“Ai nuk donte të martohej me Meghan”/ Zbulohen “sekretet” e Princit Harry, ja femra e tij ideale

Dukesha e Sussex dhe ish aktorja e Hollywood, Meghan Markle që pas martesës me princ Harryn ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Mediat britanike kanë...

Aktualitet 10:53 - 7 Maj, 2019

“Largoni vjehrrat nga këtu”/Moderatori shqiptar rrëfen disa ‘sekrete’ nga jeta e tij

Moderatori i “Wake Up”, Isli Islami iu përgjigj disa pyetjeve nga fansat mbrëmjen e djeshme, në Insta Story ku zbuloi edhe disa sekrete se a di...

Life Style 13:35 - 10 Prill, 2019

Si ta përdorni më mirë Instagramin? Ja 5 mënyra ‘sekrete’

Fshihni fotot ku ju kanë bërë tag Fotot tag në Instagram nuk janë aq të dukshme në Instagram sa ç’janë në Facebook, por çdokush mund t’i...

Kryesore Show Biz 15:53 - 8 Prill, 2019

“Ndonjëherë duan veç të flasin”/Prostituta rrëfen “sekretet” e punës

Një prostitutë e quajtur Xhesi ka rrëfyer sekretet se çfarë ndodh gjatë punës për Cambridge News, dhe duke pranuar se punonjëset përballen shpesh me kërkesa nga...

sekretet qe duhet te mbash
Aktualitet 21:00 - 27 Mars, 2019

Sekret!/ Këto gjëra nuk duhet t’ja tregosh askujt

Stilin e jetës Ka disa detaje mbi personalitetin  tënd, mbi jetën tënde seksuale si dhe mbi besimin fetar që nuk përbëjnë interes për të tjerët ndaj...

sekretet e aromes parfumi
Aktualitet 14:17 - 21 Mars, 2019

Sekretet e aromës/ Çfarë duhet të dini për parfumet

Aroma është një takim midis emocioneve tona, lëkurës dhe njerëzve rreth nesh. Për ta shijuar sa më shumë ndryshimin e sezonit, përdorni aroma marramendëse, nga ato...

Kryesore Show Biz 11:51 - 20 Mars, 2019

“Shpresojmë të jesh më njerëzor”/Renato Mekolli zbulon se do të jetë më i “keq” këtë sezon

Shefi i njohur i kuzhinës shqiptare Renato Mekolli solli disa muaj më parë në ekranin e Top Channel, spektaklin e njohur ‘Kuzhina e Dj.allit’, një program...

shoqerite sekrete qe sjellin verdalle boten
Aktualitet 23:58 - 17 Mars, 2019

Jo vetëm Iluminati/ Këto janë shoqëritë sekrete që sjellin vërdallë botën

Kavalierët e apokalipsit Këta  vetëdeklarohen mbrojtësit e Kishës Katolike. Ata pretendojnë se janë duke mbrojtur kishën nga antikrishti. Ata qysh nga krijimi i tyre janë një...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Mars, 2019

“Jemi zënë, kemi qarë!”/Rozana Radi tregon sekretet për ditëlindjen e Fiorit

Rozana Radi ka uruar sot miken dhe kolegen e saj Fiori Dardha me rastin e ditëlindjes. Moderatorja tha disa të vërteta në lidhje me marrëdhënien e...

Kuriozitete 15:10 - 12 Mars, 2019

Zbulohen “sekretet”! Pse fëmijët japonezë janë më të shëndetshmit në botë?

Sipas studimeve të ndryshme arsyeja lidhet me obezitetin. Nivelet e obezitetit në Japoni janë shumë më të ulëta krahasuar me vendet e tjera. Dhe ekzistojnë një...

Vajza bëhuni gati/ Ju rrëfejmë anën e errët të mashkullit të Akrepit
Aktualitet 21:00 - 6 Mars, 2019

Vajza bëhuni gati/ Ju rrëfejmë anën e errët të mashkullit Akrep

Thuhet se mashkulli i Akrepit për shkak të vendosjes së yjeve, fsheh brenda vetes sekretet më të errëta që mund të fshehë një njeri brenda vetes....

Kryesore Show Biz 13:10 - 3 Mars, 2019

VIP-at shqiptarë rrëfejnë sekrete: Zbulohet emisioni i ri që do na mbërthejë para ekranit

Moderatori shumë i dashur për publikun, Bledi Strakosha do të rikthehet në ekran me një program të ri shumë interesant. Nga politikanët tek të famshmit e...

Kuriozitete 15:40 - 20 Shkurt, 2019

10 vendet më sekrete në botë, ku askush nga ne nuk mund të afrohet

Klube sekrete, organizime qeveritare, kasaforta me artifakte të lashta- ka shumë vende në planetin tonë, vendodhja e të cilave mbahet sekrete ose shumë pak persona mund...

Aktualitet 20:29 - 17 Shkurt, 2019

Deklarata e Bashës për djegien e mandateve/ Zbulohet dialogu

Pasi Basha deklaroj qe opozita do djegë mandatet. Grida i shkruan Valit. -Uaa Vali e degjova moj? -Vali. Cfare ka? Se isha me Paskal Milon ne...

Kryesore Show Biz 15:25 - 13 Shkurt, 2019

‘Gjeti tenxherja kapakun’, Klea Huta tregon sekretet e lidhjes me Elgit Dodën

Moderatorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, është një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila prej më shumë...

Kuriozitete 12:53 - 10 Shkurt, 2019

7 sekretet e gjuhës së trupit që duhet t’i mësojmë nga njerëzit e suksesshëm

Thonë që trupi e ka gjuhën e vet dhe nganjëherë ajo flet më shumë se sa vetë fjalët. Studimet e fundit kanë treguar se njerëzit, të...

Aktualitet 13:40 - 1 Shkurt, 2019

Foto/5 “sekrete” të stilistëve që duhet t’i dini me patjetër

Të punosh në modë është gjithnjë një mënyrë e mirë për të mësuar dy-tri gjëra në lidhje me stilin e veshjes. Stilistë të mirënjohur gjithmonë dinë...

shenja e akrepit te fshehta
Aktualitet 21:20 - 30 Janar, 2019

Dhjetë të fshehtat e Akrepit/ Shenja më misterioze e zodiakut

Është një nga shenjat më stratege të zodiakut, ndër të tjera mund të ketë shumë sukses në biznes si dhe në politikë. Dëshira e një gruaje...

Aktualitet 11:13 - 4 Janar, 2019

Këto janë sekretet që nuk ua thonë parukieret

Një model i mirë mund të përmirësojë ndjeshëm vetëvlerësimin e një gruaje dhe ta bëjë më të bukur gjithë ditën e saj. Megjithatë, takimi me një...

Aktualitet 23:40 - 2 Janar, 2019

Këto janë gjërat që duhet t’i mbani me domosdo sekret

Mos zbuloni planet tuaja për të ardhmen Ndarja e projekteve tuaja me njerëz të tjerë mund të jetë një nismë e dëmshme, duke shkaktuar dekurajim, frustrim....