Connect with Us

All posts tagged "sekretari organizativ"

Aktualitet 19:11 - 24 Shkurt, 2019

Alibeaj refuzon CNA.al/ Emisarët e Bashës zbresin në Lushnje

Lulzim Basha, ka nisur ditën e sotme, drejt Degës së Partisë Demokratike të Lushnjes, Enkeled Alibeajn dhe sekretarin organizativ, Sahit Dollapin. Misioni i dy emisarëve të...

kryeministri edi rama takimi per platformen e bashkeqeverisjes
Aktualitet 16:28 - 12 Shkurt, 2019

Ndryshime në Qeveri/ Sekretari i PS-së nxjerr zbuluar Ramën

Sekretari Organizativ i PS-së Arben Pëllumbi ka folur rreth ndikimeve që kanë strukturat e partisë në drejtimin e qeverisë. Sipas tij, Kryesia asnjëherë nuk ka vendosur...