Connect with Us

All posts tagged "sekretar"

Politikë 18:33 - 2 Janar, 2020

Banorët në Thumanë lajmërojnë grevë urie/ 4 kërkesat e PD për qeverinë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, pas një takimi me banorët e Thumanës, është autorizuar në emër të PD që t’i drejtohet qeverisë për...

Aktualitet 11:35 - 29 Shtator, 2018

Foto-Presidenti Meta takon Sekretarin e Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara

Në kuadër të pjesëmarrjes në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit në një takim...

Aktualitet 23:51 - 8 Korrik, 2018

Gjunkshi, pazare në PD e Dibrës ?/ Largohet sekretari i degës

Shtohen dita-ditës pakënaqësit në radhët e Partisë Demokratike dhe së fundmi në degën Dibër. Sekretari i Partisë Demokratike në Dibër është hequr padrejtësisht nga puna, edhe...

Aktualitet 18:17 - 5 Dhjetor, 2016

PS propozon shkarkimin e Kokëdhimës si sekretar

Marrëdhënieve të Koço Kokëdhimës me Partinë Socialiste duket se po i vjen fundi. Dikur njeriu më i afërt i Edi Ramës, i cili sot pretendon se...

Aktualitet 18:42 - 23 Prill, 2016

Gramoz Ruçi zgjidhet Sekretari i Përgjithshëm i PS-së me 95% të votave

Një nga ikonat e Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi është zgjedhur Sekretar i Përgjithshëm në këtë forcë politike. Në një garë pa rivalë, ai ka marrë 95%...