Connect with Us

All posts tagged "sekret"

Aktualitet 13:40 - 9 Korrik, 2019

“Përballova shumë sfida”/ 29 vjeçarja zbulon sekretin si e rifitoi trupin e “ëndrrave”

Stilistja 29 vjecare Thessy Kouzoukas, i ka habitur të gjithë me ndryshimin e saj drastik e cila ka arritur që ta kthente trupin në formë fiks...

Aktualitet 11:10 - 2 Qershor, 2019

“Informacionet mbahen sekret nga NASA”/ Dalin pamje të rralla nga hëna, shkencëtari shokon me deklaratën

Scott C Waring i cili tashmë njihet si “gjuetari” i alienëve ka thënë se gjatë udhëtimit me një kamera orbitale të NASA-s, vuri re tre objekte...

Aktualitet 18:44 - 1 Qershor, 2019

E akuzuan për fotoshop/ Anxhela Peristeri tregon “sekretin” e humbjes së 16 kilogramëve

Këngëtarja Anxhela Peristeri është një nga personazhet e showbizit më të komentuara përsa i përket jetës private dhe profesionale. Anxhela ka publikuar një foto në rrjetet...

Kuriozitete 19:56 - 20 Maj, 2019

Humbi 95 kilogramë për një kohë të shkurtër/ 27-vjeçarja tregon “sekretin”

Laura Durheim nga New South Wales ka treguar se si arriti të hiqte nga trupi i saj 95 kilogramë.  27-vjeçarja vendosi që të përmirësojë dietën e...

Kryesore Show Biz 12:29 - 9 Maj, 2019

E pabesueshme/Kim Kardashian tregon sekretin e fustanit që bëri bujë në “Met Gala 2019”

Mbrëmja e “Met Gala” këtë vit tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës me temën e veshjeve e cila duhet të ishte shumë e ekzagjeruar. Por ajo...

Kryesore Show Biz 13:25 - 27 Prill, 2019

Nënë e një fëmijë/53 vjeçarja tregon sekretin e rinisë dhe linjave perfekte

Donna Omanski, një dietologe dhe modele nga Queensland, ka treguar se me vullnet dhe përpjekje mosha mund të jetë thjesht një numër. 53-vjeçarja është marrë me...

Aktualitet 12:25 - 24 Prill, 2019

“Së shpejti bëhen tre”/I dashuri i Dua Lipës zbulon sekretin, këngëtarja së shpejti në Shqipëri

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, së fundmi ai u pyet nga një prej tyre, nëse e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë dhe Isaac habiti më...

Aktualitet 21:00 - 12 Prill, 2019

Rrëfehet ish pornostarja:”Kam vite pa kryer marrëdhënie, ja si e kam zgjidhur”

Ish-ylli i pornografisë Ilona Staller, e cila njihet me emrin e artit Cicciolina, ka zbuluar se nuk ka më kursime dhe ishte e detyruar të nxirrte...

dobesim pa diete
Life Style 14:10 - 12 Prill, 2019

Pse nuk po dobësoheni? Ja ku qëndron ‘sekreti’ i ushqimit

Aktiviteti fizik dhe palestra janë gjithnjë të këshillueshëm, por sipas dietologes së huaj Kavita Devgan çelësi i suksesit për rënien në peshë është gjumi. Nëse nuk...

Kryesore Show Biz 12:25 - 10 Prill, 2019

Aktorja e filmit tonë të preferuar nuk e mban më sekret/Flet për shtatzaninë e saj

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya e cila kurorëzoi dashurinë në martesë me producentin e njohur Ali Atay më 6 shkurt të këtij viti, nuk ka vazhduar...

Life Style 14:53 - 4 Prill, 2019

Zbulohet sekreti që kanë meshkujt tek…seksi

Pavarësisht se çdokush mund të ketë sekrete, kur vjen puna te seksi, meshkujt nuk janë dhe aq të sinqertë dhe sekreti më i madh i tyre...

Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Mars, 2019

Njihuni me të famshmit shqiptarë që mbajtën sekret lajmin se do të bëheshin prind

Shumë personazhe të njohur shqiptarë kanë zgjedhur që ta mbajnë të fshehtë pritjen e ëmbël apo ardhjen e një pjesëtari të ri në familje. Madje aq...

Kuriozitete 15:25 - 6 Mars, 2019

37 vjeçari tregon sekretin e të qenit energjik/“Pi urinë çdo ditë”

” E ruaj në kavanozë qelqi, i vendos datën dhe e lë për 30 ditë përpara se ta konsumoj.”- tregon ai. Fabian Farquaharson është 37 vjeçari...

Kuriozitete 14:10 - 6 Mars, 2019

Shkencëtarët gjejnë “sekretin”e jetëgjatësisë, zbulohet mënyra që do t’i bëjë njerëzit të jetojnë me gjatë

Pas disa zbulimeve të bëra së fundmi, së shpejti pritet të dalë në “treg” pilula e jetëgjatësisë. Kërkuesit nga Universiteti East Anglia kanë bërë eksperimente tek...

Kryesore Show Biz 12:40 - 4 Mars, 2019

Nuk është më sekret! Balada e Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos qenka një histori e bukur dashurie

Tashmë nuk është më sekret! Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çako kanë publikuar sot këngën e tyre të re që është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve....

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Mars, 2019

-38 kilogram, këngëtari shqiptar tregon sekretin e rënies në peshë

Për 1 vit e gjysëm, Mateus Frroku ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e tij, ku dhe ka humbur plot 38 kilogram. Por si...

Aktualitet 20:15 - 2 Mars, 2019

Erdhi pranvera! Dita e parë e marsit paska një sekret

Ndërsa ditët e ftohta dalëngadalë po largohen (le të shpresojmë), të gjithë njerëzit po ëndërrojnë për pranverën dhe verën me më shumë diell. Jemi zyrtarisht në...

Kuriozitete 16:25 - 26 Shkurt, 2019

Ky burrë 114-vjeç na tregoi sekretin e jetës së gjatë: Këto 5 ushqime!

Në një moment a një tjetër të gjithëve na ka tunduar ideja e të qënit të pavdekshëm. Në pamundësi të kësaj, njeriu historikisht është përpjekur me...

Aktualitet 20:00 - 24 Shkurt, 2019

Studimi: Ky është sekreti i një jete të gjatë dhe të lumtur

Deri më tani na është thënë gjerësisht se sekreti i një jete të gjatë është një stil jete i shëndetshëm. Pra konsumimi i ushqimit të duhur,...

kryemadhi nxjerr nje tjeter sekret
Aktualitet 17:07 - 22 Shkurt, 2019

Mbledhja e Komitetit Drejtues/ Kryemadhi nxjerr një tjetër sekret

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë fjalës së saj në Komitetin Drejtues të LSI-së, ngulmoi se mandatet e LSI-së kanë qenë mandate gjaku. Sipas saj, anëtarët...

Test Imazhi i pare qe sheh zbulon sekretet e nenvetedijes
Aktualitet 23:20 - 17 Shkurt, 2019

Test/ Imazhi i parë që sheh të zbulon sekretin e nënvetëdijes tënde

Nëse ke parë një pulë Nëse imazhi i parë që pe është një pulë, kjo do të thotë se truri yt përqendrohet më shumë në detajet...

Kuriozitete 13:10 - 16 Shkurt, 2019

Ishulli misterioz në Oqeanin Paqësor që fsheh një sekret të madh

Ky ishull i vogël në Oqeanin Atlantik i ka lënë pa fjalë shkencëtarët e NASA. Sipas BBC, anëtarët e agjencisë hapësinore kanë ndjekur nga afër zhvillimin...

Kuriozitete 16:25 - 11 Shkurt, 2019

Ç’sekret fsheh ky model thonjsh?

Kur vjen puna tek thonjtë, pavarësisht të gjithave vajzat bashkohen në një pikë: një manikyr i mirë është qershia mbi tortë! Dhe s’ka rëndësi fare nëse...