Connect with Us

All posts tagged "Sarri"

Aktualitet 10:15 - 15 Gusht, 2018

Sarri ndryshon dy rregullat/ Prandaj nuk e donin Conten te Chelsea

Maurizio Sarri e ka nisur me fitore te Chelsea sezonin e ri, por mbi të gjitha ka fituar menjëherë simpatinë e futbollistëve, ndryshe nga Conte. Ish-trajneri...

Aktualitet 13:52 - 14 Gusht, 2018

Sarri ka një problem të madh në Angli/ Ky ishte veprimi i çuditshëm i tij në ndeshjen e fundit

Shumë njerëz janë të fiksuar me cigaren dhe e kanë të pamundur të heqin dorë prej saj. Një ndër këta është dhe trajneri italian i Chelseas,...