Connect with Us

All posts tagged "sarp"

Kryesore Show Biz 14:47 - 16 Maj, 2019

U kap me drogë nga policia/ Aktori turk që po “çmend” shqiptarët dënohet me 10 muaj burg

Cagatay Ulusoy, i njohur për rolin e tij si Sarp në telenovelën “Icerde” është dënuar me plot 10 muaj burg për përdorim droge. Fillimisht aktori së...

Kryesore Show Biz 11:25 - 20 Mars, 2019

Të dashurën e Sarp-it tashmë mund ta shohim së shpejti në ekranin shqiptar! Ja kur nis seriali i shumëpritur

Për gjithë shqiptarët që janë fansa të të dashurës së aktorit të njohur Sarp, emri i vërtetë i të cilit është Cagatay Ulusoy, ka një lajm...

Kryesore Show Biz 13:10 - 8 Shkurt, 2019

Zbulohet lidhja! Sarp-i i serialit “I infiltruari” në një histori dashurie me aktoren bukuroshe

Aktori turk Çağatay Ulusoy përpos faktit se është shumë i pashëm është edhe mjaft i talentuar gjithashtu. Një “bombë” e re së fundmi ka dalë në...

Kryesore Show Biz 12:53 - 4 Dhjetor, 2018

Akuzohet për trafikim lëndësh narkotike, flet për herë të parë Çağatay Ulusoy

Aktori turk Çağatay Ulusoy mund të dënohet me 1 vit dhe 9 muaj burg, nëse gjykata e cilëson si fajtor, nën akuzat e përdorimit dhe shitjes...

Kryesore Show Biz 21:53 - 6 Maj, 2018

‘Zot më jep shansin e të shëmtuarës’, të dashurën e Sarpit e ‘masakrojnë’ në komente

Pas rolit në serialin “I infiltruari”, Çagatay Ulusoy është kthyer në një nga aktorët turq më të preferuar për publikun, sidomos nga gjinia femërore. Së fundmi...