Connect with Us

All posts tagged "Sandri"

Satire Politike 11:56 - 6 Shkurt, 2020

A do ti zëvëndësojë Sandri telenovelat turke me serialin e Lulit?

Prej disa vitesh telenovelat turke janë shumë të preferuara nga shqiptarët, të cilat filluan me Ezelin, Kuzei Gunei, Sulejmani i Madhërishëm, e të tjera si këto....

Opinione 22:31 - 27 Tetor, 2015

Të gjithë të trembur dhe të tredhur nga Sandri!

Nga Mero BAZE Gazeta TemA është përballur sot me një mori dokumentash, akuzash dhe sqarimesh nga qeveria, opozita dhe banorët e prekur tek “Laguna Blu”, pas denoncimit...