Connect with Us

All posts tagged "samir mane"

Sociale 22:18 - 13 Gusht, 2019

Njeriu më i pasur në Shqipëri, rrëfen mbi rrugëtimin e tij

Samir Mane është një nga sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri. Pasditen e sotme Samir Mane ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime On Top”, në...

Aktualitet 23:35 - 12 Tetor, 2018

Emrat/ Kush janë 10 personat më të pasur në Shqipëri

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Ekopolitikë” të Besart Kadisë janë zbardhur emrat e 10 personave më të pasur në vend. Shifrat janë publikuar nga Instituti Evropian...

Aktualitet 18:43 - 26 Shtator, 2018

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli vizitë te Ferronikeli/ Takim me presidentin e Grupit Balfin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli vizitoi sot kompaninë Newco Ferronikeli në Drenas. Gjatë vizitës së tij ai theksoi rëndësinë e kësaj kompanie jo vetëm...

Aktualitet 21:36 - 6 Gusht, 2018

Intervista e plotë/ Samir Mane, miliarderi modest rrëfehet për punën, familjen dhe përditshmërinë e tij

Biznesmeni Samir Mane ka dhënë një intervistë për Top Channel, në emisionin veror “Pushime On Top”. Në qendër të vëmendjes ka qenë projekti më i ri...

Aktualitet 18:52 - 6 Gusht, 2018

Samir Mane prezanton projektin e jugut

Biznesmeni Samir Mane ka dhënë një intervistë për Top Channel, në emisionin veror “Pushime On Top”. Mane ka prezantuar projektin “Green Coast” që ka nisur të...

Aktualitet 22:44 - 5 Qershor, 2018

Njerëzit në nevojë/ Biznesmeni Samir Mane tregon shumën e akorduar nga “Balfin Group”

Biznesmeni Samir Mane, është i ftuar në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu, ku po flitet rreth temës: “Të ndihmojmë fëmijët në nevojë”. Mane...

Aktualitet 23:04 - 1 Mars, 2018

Mane: Shqiptarët së shpejti aksionerë në kompanitë e mia

Biznesmeni më i pasur në Shqipëri Samir Mane, u shpreh se së shpejti shqiptarët do të jenë aksionerë në kompanitë e tij. Ai tha se synon...

Aktualitet 22:30 - 1 Mars, 2018

Tokës së “Green Coast” i del pronari?!/ Çfarë thotë Samir Mane?

Samir Mane, i ftuar në studion e emisionit “Të paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi, ka sqaruar rreth investimit të tij gjigant në resortin “Green Coast” në...

Aktualitet 22:09 - 1 Mars, 2018

Samir Mane tregon sa investoi dhe fitoi nga Euromax

Kam ardhur në Shqipëri, jo se jam ndonjë patriot i madh, por sepse atje ku unë kisha investuar, po reduktoheshin mundësitë për investim, e në Shqipëri...

Aktualitet 22:03 - 1 Mars, 2018

Biznesmeni: Nuk jam as i Saliut, as i Ramës

Biznesmeni më i pasur në Shqipëri, Samir Mane, u shpreh sonte në mbrëmje se nuk është i asnjë partie politike, as i Berishës e as i...