Connect with Us

All posts tagged "salla"

Lajme 11:40 - 10 Shkurt, 2020

Skandali-Lojrat e fatit vazhdojnë të jenë masive/ Shteti humbet miliona dollarë

Me një operacion Forca e Ligjit dhe më pas me një goditje ligjore, qeveria e Edi Ramës vendosi mbylljen e plotë të lojrave të fatit më...

Aktualitet 12:12 - 15 Dhjetor, 2018

Kuvendi i PD/ Pallati i Kongreseve nxjerr zbuluar Lulzim Bashën

Partia Demokratike po zhvillon mbledhjen e Kuvendit Kombëtar, ku do të zgjidhen anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar të kësaj partie. Ambjenti i zgjedhur është Pallati...

Aktualitet 13:20 - 7 Shkurt, 2018

Artan Hoxha tregon sallën ku janë mbledhur trafikantët e drogës

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka reaguar për zgjedhjet në Federatën Shqiptare të Futbollit. Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale, Hoxha shprehet...

Aktualitet 17:09 - 6 Qershor, 2016

FOTO/ Ja salla ku do takohet Basha me Ramën

Nga momenti në moment pritet të nisë takimi mes Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe përfaqësusve të mazhorancës, Kryeministrit Edi Rama dhe Kreut të Grupit...