Connect with Us

All posts tagged "sali lushaj"

Ish-truproja i Berishes, Sali Lushaj
Aktualitet 12:26 - 2 Shkurt, 2019

Kërcënon ish-truproja i Berishës/ Nuk do të gjeni vrimë ku të futeni

Ish-truproja i Sali Berishës, në kohën kur ky i fundit mbante detyrën e presidentit të Republikës, ka bërë një paralajmërim të fortë, se “nëse i preket...

salianji lideri qe i duhet pd
Aktualitet 18:49 - 22 Janar, 2019

Nuk u zgjodh në Kryesinë e PD-së/ Sali Lushaj ngushëllon Salianjin

Ish- truproja i Sali Berishës, Sali Lushaj i njohur dhe si një pjesëmarrës i rregullt në protestat kundër qeverisë, nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale ka...

Kryesore Show Biz 13:10 - 23 Tetor, 2018

Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit

Arrestimi i reperit Arkimed Lushaj javën që lamë pas ishte një ndër temat më të përfolura nga mediat. Sipas policisë Stresi u kap në një dhomë...

Aktualitet 18:53 - 20 Tetor, 2018

“Akuzat ndaj Stresit të pabaza”/ Sali Lushaj shpjegon si e futën në kurth të birin

Ish—trupëroja i Sali Berishës, Sali Lushaj, është i ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në Neës24, për të folur në lidhje me arrestimin e djalit...

Aktualitet 18:36 - 20 Tetor, 2018

Arrestimi i Stresit/ Sali Lushaj bën fajtor Taulant Ballën

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me pseudonimin Stresi, u arrestua tre ditë më parë në ambientet e një hoteli në periferi të Tiranës. Kjo ngjarje është...

Aktualitet 10:29 - 19 Tetor, 2018

Reagon Sali Lushaj për djalin e tij :”Ne kemi duart e ky regjim ka hekurat”

Arrestimi i këngëtarit Arkimed Lushaj dy ditë më parë ka bërë zhurmë në media. Policia tha se ai ishte pjesë e një bande droge dhe siguronte...

Aktualitet 10:15 - 18 Tetor, 2018

Sali Lushaj dëshmon në Prokurori/ Ja çfarë i kërkon Ballës

Pas akuzave si pjesëtar i “bandës së Berishës” që ka bërë regjistrimet, ditën e sotme në Prokurori Sali Lushaj ka dëshmuar për videon ku shfaqet Fredi...

Aktualitet 12:26 - 16 Tetor, 2018

“Banda e Berishës”/ Sali Lushaj padit Taulant Ballën

Sali Lushaj, ka paditur në Gjykatën e Tiranës kreun e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Kjo padi erdhi pas deklaratës së Ballës, i cili...

Aktualitet 20:00 - 11 Tetor, 2018

Artan Hoxha i publikoi foton/ Sali Lushaj tregon në ç’rrethana e takoi Alizotin dhe Babalen

Mbrëmjen e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi ekskluzivisht një foto ku dukej Sali Lushaj, babai i këngëtarit të njohur Arkimed Lushaj, ose i njohur ndryshe...