Connect with Us

All posts tagged "Saimir Kasemi"

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit
Showbizz 12:58 - 24 Shkurt, 2021

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit

Meri Murrizi dhe Saimir Kasemi po shijojnë njohjen e tyre pas daljes nga Love Story. Dyshja kanë nisur të publikojnë foto me njëri-tjetrin, ku nuk kanë...

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga "Love Story" i dashuruar
Showbizz 11:07 - 23 Shkurt, 2021

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga “Love Story” i dashuruar

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur finalja e  madhe e emisionit “Love Story”. Dy vajzat e përzgjedhura Generda dhe Meri kanë bërë takimet e fundit me Saimirin....

Finalja e madhe e "Love Story"/ Saimiri e ka vendosur se kë do të zgjedhë
Showbizz 16:35 - 20 Shkurt, 2021

Finalja e madhe e “Love Story”/ Saimiri e ka vendosur se kë do të zgjedhë

Të hënën do të mbahet finalja e madhe e emisionit “Love Story”. Në garë janë vetëm dy vajza, Generda dhe Meri, njëra prej të cilave ka...

Showbizz 14:19 - 16 Shkurt, 2021

Takimi i Xhesit me Saimirin/ Detaji që nuk i shpëtoi syrit të mprehtë të ndjekësve

Mbrëmjen e kaluar Saimiri dhe Xhesi realizuan takimin e tyre të fundit. Përveç ambientit mahnitës dhe taimit romantik, syrit të ndjekësve nuk iu ka shpëtuar një...

Një javë para finales së madhe/ Kjo është vajza që eleminoi Saimiri
Showbizz 10:48 - 16 Shkurt, 2021

Një javë para finales së madhe/ Kjo është vajza që eleminoi Saimiri

Emisionit Love story po i vjen fundi. Ka mbetur vetëm një javë nga zgjedhja përfundimtare  e Saimirit. Mbrëmjen e kaluar mbetën vetëm dy vajzë në garë...

“Ka patur maska në këtë rrugëtim”/ Saimiri bën deklaratën e fortë për vajzat
Showbizz 10:53 - 9 Shkurt, 2021

“Ka patur maska në këtë rrugëtim”/ Saimiri bën deklaratën e fortë për vajzat

Tashmë kanë mbetur vetëm tre vajza në emisionin “Love Story”. Mbrëmjen e kaluar Saimiri ka eleminuar një tjetër vajzë, Redonën. Në garë kanë mbetur Meri, Generda...

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj
Showbizz 10:57 - 29 Janar, 2021

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Mesazhi i konkurrentes së Love Story, Enxhëll Lengo, ku kërkonte të rikthehej në garë, i habiti të gjitha vajzat madje edhe vetë Saimirin. Ajo u shpreh...

I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për Enxhëllin
Showbizz 10:47 - 19 Janar, 2021

Pas takimit emocionues me Saimirin/ Enxhëll vetë-eleminohet nga gara për të fituar zemrën e “princit”

Konkurrentja e Love Story, Enxhëll është vetë-eleminuar nga gara për të fituar zemrën e Saimirit. Edhe pse pati një takim shumë romantik me Saimirin, ku shkuan...

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin
Showbizz 11:08 - 13 Janar, 2021

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin

Konkurrentja e Love Story, Suela Karaj ka treguar së Daily Love Story se çfarë do të bënte nëse do të kalonte 24 orë vetëm me Saimirin....

Showbizz 11:55 - 12 Janar, 2021

“Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

Fakti që Saimiri i Love Story ka puthur të gjitha vajzat me radhë në takime ka shkaktuar shumë reagime në rrjetet sociale nga komentuesit por edhe...

Po i merr vajzat me radhë/ Saimiri shkëmben puthje me konkurrentet në të treja takimet
Showbizz 10:45 - 12 Janar, 2021

Po i merr vajzat me radhë/ Saimiri shkëmben puthje me konkurrentet në të treja takimet

Mbrëmjen e kaluar në emisionin Love Story janë transmetuar tre takime të Saimirit me vajzat. Protagonistet kryesore të kësaj puntate ishin Meri, Genarda dhe Flavia. Me...

“Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin
Showbizz 12:53 - 9 Janar, 2021

“Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin

Dy konkurrentet e Love Story, Flavia dhe Suela kanë realizuar një intervistë në “Daily Love story’ ku kanë zbuluar më shumë detaje rreth karakterit të tyre...

Plas xhelozia mes shoqeve/ Ariana flet për Suelën: I iku fytyra pas puthjeve me Saimirin
Showbizz 10:40 - 6 Janar, 2021

Plas xhelozia mes shoqeve/ Ariana flet për Suelën: I iku fytyra pas puthjeve me Saimirin

Takimi i Arianës me Saimirin u komentua shumë në mediat rozë pasi ishte na ato takimet e nxehta, me puthje e përqafime në dush. Kjo ka...

Saimiri i nxjerr zbuluar motrat binjake/ "Albana nuk donte të ikte pasi i putha të motrën"
Showbizz 10:48 - 5 Janar, 2021

Saimiri i nxjerr zbuluar motrat binjake/ “Albana nuk donte të ikte pasi i putha të motrën”

Ditën e djeshme, konkurrentja e eleminuar Silvana, ka publikuar disa mesazhe ku tregojnë se Saimiri ka komunikuar me vajzat gjë që është e ndaluar. Pas kësaj...

Showbizz 10:09 - 30 Dhjetor, 2020

“Kam marrë vesh shumë gjëra”/ Silvana vijon me thumbat ndaj Saimirit

Eleminimi i Silvanës dhe shpëthimi i saj ndaj Saimirit ka krijuar shumë reagime. Ajo e akuzoi se Saimiri iu çonte mesazh vajzave të tjera, dhe se...

Silvana plas “bombën”/ Shpërthen ndaj Saimirit: Unë kërkoj burrë me B…
Showbizz 09:20 - 29 Dhjetor, 2020

Silvana plas “bombën”/ Shpërthen ndaj Saimirit: Unë kërkoj burrë me B…

Mbrëmjen e kaluar, Saimiri ka eleminuar Silvanën, me të cilin kishte bërë takime romantike madje shkëmbeu dhe puthjen e parë në televizion. Pas episodit të kaluar...

Pas deklaratave të Vivien, shpërthen Saimiri: Na shfaqet këtu si Shën Maria
Showbizz 15:29 - 25 Dhjetor, 2020

Pas deklaratave të Vivien, shpërthen Saimiri: Na shfaqet këtu si Shën Maria

Episodi i kaluar i Love Story ka qenë plot debate pas takimit dhe puthjeve të Suelës me Saimirin. Vivien ishte vajza që u eleminua dhe reagimi...

Showbizz 12:15 - 23 Dhjetor, 2020

Silvanës nuk i del inati me Saimirin/ “Nuk do të ketë më puthje nga unë”

Takimi i Saimirit me Suelën dhe puthjet e tyre shkaktuan shumë debate episodin e kaluar në emisionin Love Story. Silvana u shpreh mjaft e indinjuar për...

Showbizz 09:59 - 22 Dhjetor, 2020

“Më puthe e para pa dëshirën time”/ Debat i fortë mes Saimirit dhe konkurrentes

Takimi i Saimirit me Suelën dhe puthjet e shkëmbyera mes tyre kanë krijuar debate të forta në emision. Viven, konkurrentja që u eleminua mbrëmjen e kaluar...

“Dua tre fëmijë, e shoh veten me Saimirin”/ Konkurrentja e re e “Love Story” sfidon hapur vajzat
Showbizz 12:47 - 18 Dhjetor, 2020

“Dua tre fëmijë, e shoh veten me Saimirin”/ Konkurrentja e re e “Love Story” sfidon hapur vajzat

Në episodin e kaluar, në emisionin Love Story, u prezantuan tre konkurrentet e reja. Duket se vajzat e kanë marrë shumë seriozisht sfidën dhe i kanë...

Pa të motrën tek puthej me Saimirin/ Albana reagon për tërheqjen nga emisioni
Showbizz 14:12 - 16 Dhjetor, 2020

Pa të motrën tek puthej me Saimirin/ Albana reagon për tërheqjen nga emisioni

Albana dhe Silvana ishin dy motrat binjake të cilat konkurruan në emisionin Love Story për dashurinë e Saimirit. Pas takimit të nxehtë me Saimirin, me puthje...

Showbizz 13:53 - 15 Dhjetor, 2020

Saimiri e shpreh hapur: E shoh që kjo vajzë mund të jetë partnerja ime e ardhshme

Saimir Kasemi tashmë është thyer në qendër të vëmedjes së mediave rozë pasi është princi i emisionit Love Story.Teksa të gjithë mendonim se Saimiri anonte pa...

Showbizz 12:18 - 8 Dhjetor, 2020

Xhelozi dhe kërcime provokuese/ Shpërthen konkurrentja e “Love Story”: Kaluan në vulgaritet

Konkurrentja e Love Story, Drita, ka shprehur mendimin e saj përsa i përket kërcimeve provokuese në disko. Ajo është shprehur se disa prej skenave që ka...

Me shume postime