Connect with Us

All posts tagged "safet gjici"

Aktualitet 02:16 - 1 Korrik, 2019

Numërimi i votave/ Safet Gjici merr Kukësin

Ka përfunduar numërimi i kutive të para në Kukës. Garues për postin e lartë të drejtimit të Bashkisë janë Safet Gjici i Partisë Socialite dhe Abedin...

Aktualitet 22:57 - 12 Janar, 2019

Dhuna ndaj studentëve/ Kërkohet anulimi i kontratës me Safet Gjicin

Koalicioni Qytetar Për Shqipërinë, duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit me studentët ka reaguar ashpër me anë të një postimi në rrjetet sociale për sigurimin e...

Aktualitet 00:07 - 22 Shtator, 2018

Detaje të reja/ Si u arrestua i “forti” i Shkodrës dhe anëtarët e fisit të tij

Mbrëmjen e sotme u arrestua në Tiranë Safet Bajri, i njohur si “i forti” i Shkodrës. Mësohet se Bajri u arrestua në zonën e “Xhamllikut” në...

Aktualitet 11:04 - 4 Shtator, 2018

Skandal në burgje/ Riemërohen të shkarkuarit për shkelje të rënda

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në rrjetet sociale denoncimin e një qytetari për shkeljet me emërimet në burgun e Kukësit. Në denoncim thuhet se Ylber Duraku,...

Kryesore 15:31 - 5 Maj, 2018

Demokrati që tronditi PD-në, mik i Safet Gjicit?  

Ish-kreu i PD-së në Kukës, Ibsen Elelzi i cili pak ditë më parë shkaktoi jo pak debate pas fjalimit të tij të fortë në Kuvendin Kombëtar...

Politikë 14:44 - 24 Prill, 2018

Zbulohen fakte të reja për skemën korruptive të Ramës/ Si përfitoi “shërbëtori” 25.2 milion dollar

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji në një dalje për mediat mesditën e sotme ka akuzuar kryeministrin Rama se tashmë ka kaluar në fazën tjetër të...

Politikë 22:40 - 3 Prill, 2018

Gjici: Protestuesit janë përdorur nga PD

I ftuar në emisionin “Opinion” në TV Klan, ish-kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kamzës dhe biznesmeni, Safet Gjici, ka komentuar tarifën e vendosur nga...

Aktualitet 11:02 - 1 Prill, 2018

Ikin Safet Gjici e Mimi Kodheli/ Zbardhet ultimatumi ndaj Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale ultimatumin që vjen nga qytetarët e Kukësit për Kryeministrit Edi Rama. “Ne nuk dorëzohemi kurrë të kërkojmë të...

Politikë 19:40 - 21 Shkurt, 2018

Konflikti i asamblesë së Kukësit me Ballën/ Zbardhet e vërteta, ja ish-zyrtari që falsifikoi e-mailin

Përgënjeshtrohet lajmi se Asambleja e PS-së Kukës kundërshton deklaratën e Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Taulant Balla për krijimin e zgjedhjeve të reja në Kukës....

Politikë 22:27 - 19 Shkurt, 2018

Pas Shkodrës përplasje edhe në PS-në e Kukësit

Pas përplasjeve brenda Partisë Socialiste të Shkodrës edhe strukturat e PS-së në Kukës janë përfshirë në një konflikt të hapur me të deleguarin e kryesisë qendrore...

Aktualitet 12:58 - 24 Maj, 2017

Zbulohet “koka” e grupit/ Kandidati për deptutet i PS vodhi miliona euro në bankë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim të fortë në rrjetet sociale. Ai ka rikthyer dhe njëherë në vëmendje grabitjen e miliona eurove në banka,...

Politikë 17:17 - 19 Qershor, 2015

Rama mbyll fushaten ne Kamëz: Investoni voten me 21 Qershor

Kryeministri Edi Rama kërkoi votën për Aleancën për Shqipërinë Europiane në zgjedhjet e së dielës, duke e cilësuar si votë në drejtimin e duhur. Në takimin...

Kryesore 18:31 - 19 Shkurt, 2015

Shqipëri-Kosovë/ Projekt për mbrojtjen e liqenit të Fierzës

Prefekti i qarkut të Kukësit, Safet Gjici dhe Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapsinor të Kosovës, Ferid Agani kanë realizuar një takim të përbashkët për të...