Connect with Us

All posts tagged "ruse"

Nuk i pëlqen të mbajë shumë rroba në trup/ Kjo është rusja që do t’iu lërë pa mend
Showbizz 09:52 - 17 Janar, 2021

Nuk i pëlqen të mbajë shumë rroba në trup/ Kjo është rusja që do t’iu lërë pa mend

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë. Modelja ruse çmend gjithnjë me...

Pika e saj më e fortë janë të pasmet/ Fotot më provokuese të modeles ruse
Showbizz 10:18 - 13 Janar, 2021

Pika e saj më e fortë janë të pasmet/ Fotot më provokuese të modeles ruse

Kate Krasavina është një modele ruse,shumë e njohur për format e saj perfekte. Ajo u përqëndrua tek fitnesi kur pa se kishte shtuar shumë në peshë...

“Bisha” e Instagramit/ Modelja ruse që çmend ndjekësit me format e saj
Showbizz 09:19 - 12 Janar, 2021

“Bisha” e Instagramit/ Modelja ruse që çmend ndjekësit me format e saj

E lindur dhe rritur në Moskë Rusi, Anella Miller është një modele fitnesi dhe yll në internet. Ajo u rrit në famë falë fotove të saj...

A do të mbetet Vladimir Putin president përjetë?
Bota 21:05 - 4 Janar, 2021

A do të mbetet Vladimir Putin president përjetë?

Në vitin 2020, rusët votuan në një referendum kombëtar për të miratuar ndryshime në kushtetutën e tyre, përfshirë një amendament që i jep Presidentit Vladimir Putin...

E parezistueshme/ Maria Liman do t’iu “tërbojë” me fotot e saj
Showbizz 10:04 - 26 Dhjetor, 2020

E parezistueshme/ Maria Liman do t’iu “tërbojë” me fotot e saj

Maria Liman është padyshim një nga tifozet më seksi të futbollit. Ajo shpesh herë provokon meshkujt teksa publikon foto tejet të nxehta në rrjetet sociale. Modelja...

“Bomba” e Playboy/ Modelja ruse i lë pak vend imagjinatës
Showbizz 09:37 - 18 Dhjetor, 2020

“Bomba” e Playboy/ Modelja ruse i lë pak vend imagjinatës

Maria Liman është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja ka pozuar për kopertinat e revistave të famshme si Playboy dhe Maxim. Ukrainasja ka një...

Një nga modelet më të bukura ruse/ Kjo është vajza që do t’iu "rrëmbejë" zemrat
Showbizz 11:00 - 17 Dhjetor, 2020

Një nga modelet më të bukura ruse/ Kjo është vajza që do t’iu “rrëmbejë” zemrat

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina numëron me mijëra ndjekës në Instagram...

Bukuroshja e kopertinave të Playboy dhe Maxim/ Njihuni me të parezistueshmen, Maria Liman
Showbizz 09:10 - 11 Dhjetor, 2020

Bukuroshja e kopertinave të Playboy dhe Maxim/ Njihuni me të parezistueshmen, Maria Liman

Maria Liman është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja ka pozuar për kopertinat e revistave të famshme si Playboy dhe Maxim. Ukrainasja ka një...

Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina Nazarova
Showbizz 09:30 - 21 Nentor, 2020

Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina Nazarova

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina numëron me mijëra ndjekës në Instagram...

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin
Showbizz 10:00 - 22 Tetor, 2020

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë. Modelja ruse çmend gjithnjë me...

Një nga modelet më të bukura ruse/ Kjo është vajza që do t’iu "rrëmbejë" zemrat
Showbizz 09:49 - 20 Tetor, 2020

Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina Nazarova

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina numëron me mijëra ndjekës në Instagram...

Hilari Klinton orkestroi në 2016-ën farsën e “bashkëpunimit” të Trumpit me rusët
Blog 09:05 - 12 Tetor, 2020

Hilari Klinton orkestroi në 2016-ën farsën e “bashkëpunimit” të Trumpit me rusët

Nga Andrew C.Mccarthy “National Riview” E bëri ajo apo jo? Sigurisht që ajo e bëri. Në fund të korrikut 2016, Hilari Klinton, në një përpjekje për...

E fiksuar pas makinave të shtrenjta/ Fotot e modeles ruse që jeton në luks të shfrenuar
Showbizz 09:36 - 10 Tetor, 2020

E fiksuar pas makinave të shtrenjta/ Fotot e modeles ruse që jeton në luks të shfrenuar

E njohur tashmë për makinën e saj “Lamborghini Aventador” të mbuluar me kristale Swarovski, modelja ruse Daria Radionova duket se nuk ndalet me luksin e saj...

“Bomba” ruse që do t’iu lërë pa mend/ Fotot më “hot” të bjondinës seksi
Showbizz 09:14 - 29 Gusht, 2020

“Bomba” ruse që do t’iu lërë pa mend/ Fotot më “hot” të bjondinës seksi

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto...

Bisha ruse që “tërbon” ndjekësit me pozat e saj/ Fotot më të zjarrta të bjondinës me forma shpërthyese
Showbizz 09:03 - 13 Korrik, 2020

Një nga modelet më shpërthyese të Instagramit/ Fotot më të nxehta të Anastasia Kvitko

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat...

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit
Showbizz 09:48 - 29 Qershor, 2020

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto...

Modelja më s*ksi ruse/ Bukuroshja e Instagramit do t’iu lërë pa fjalë me pozat provokuese
Showbizz 09:14 - 27 Qershor, 2020

Modelja më s*ksi ruse/ Bukuroshja e Instagramit do t’iu lërë pa fjalë me pozat provokuese

Arina Nazarova është bërë e njohur si modele e cila ka fituar konkursin si më e bukura në Euroazi në vitin 2015. Arina ka punuar në...

Modelja që tërbon futbollistët/ Viki shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot e fundit
Showbizz 09:46 - 26 Qershor, 2020

Modelja që tërbon futbollistët/ Viki shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot e fundit

Viki Odintcova është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit. Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh...

Showbizz 16:21 - 20 Qershor, 2020

BOOM-BOOM/ Supermodelja ruse nuk ndalet së provokuari me format e saj gjigante

Anastasia Kvitko është një nga supermodelet më të ndjekura në Instagram. Ajo numëron plot 11.1 milionë ndjekës. Anastasyia ka dhuruar disa poza shumë të nxehta ku...

Showbizz 09:13 - 12 Qershor, 2020

FOTOT-Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë” në fotot e fundit/ Pozon me bikini dhe ekspozon linjat e saj bombastike

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat...

Modelja që tërbon futbollistët/ Viki shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot e fundit
Showbizz 09:48 - 10 Qershor, 2020

Refuzoi dy yjet e mëdha të futbollit/ Kjo është modelja ruse që po fikson meshkujt

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë. Modelja ruse çmend gjithnjë me...

Showbizz 09:09 - 1 Qershor, 2020

E nxehtë dhe shpërthyese/ Kjo është bjondina ruse që po “pushton” Instagramin

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto...

Bisha ruse që “tërbon” ndjekësit me pozat e saj/ Fotot më të zjarrta të bjondinës me forma shpërthyese
Showbizz 09:17 - 29 Maj, 2020

Supermodelja e papërmbajtshme ruse/ Fotot më fantastike të Anastasia Kvitko

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat...