Connect with Us

All posts tagged "rudina magjistari"

Politikë 18:43 - 6 Janar, 2020

Rudina Magjistari me “look” të ri/ Ndryshimi i guximshëm i moderatores

Një nga personazhet më të njohura ndër vite në ekranin shqiptar, Rudina Magjistari, duket se e ka nisur vitin 2020 me ndryshime. E njohur gjithnjë me...

Aktualitet 17:47 - 1 Maj, 2019

“Je një nga gratë e suksesshme që numërohen me gishtat e dorës”, Grida Duma i bën lajka Rudina Magjistarit

Grida Duma është një nga politikanet më të përfolura si nga ana profesionale ashtu edhe për jetën private. E ftuar ditën e sotme tek Rudina, Grida...

Aktualitet 14:08 - 29 Janar, 2019

Turpi i televizioneve/ Avokati i njohur “degjeneron” moderatoret

Emri i 20-vjeçarit Edlir Reka ka “pushtuar” mediat online, pasi piktori i ri pretendoi se kishte fituar çmimin e parë të një konkursi në Moskë, por...

rudina dhe mia
Kryesore Show Biz 13:25 - 15 Janar, 2019

Për herë të parë, Rudina Magjistari zbulon portretin ëngjëllor të Mias

Katër vite më parë, moderatorja e njohur Rudina Magjistari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Mia, të cilën prej kohësh...

Kryesore Show Biz 10:53 - 31 Tetor, 2018

Vajza e Rudina Magjistarit qenka rritur: Mia feston ditëlindjen e 3-të (FOTO)

Rudina Magjistari ka festuar të hënën ditëlindjen e vajzës së saj Mia. Moderatorja ka publikuarnë Instagram, një foto të tortës së ditëlindjes, që mban numrin 3...

Aktualitet 13:32 - 28 Tetor, 2018

Përçahet “TV Klan”/Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi në luftë me njëri-tjetrin

Nëse prej disa kohësh, Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi kanë luftuar njëri-tjetrin në heshtje, ditën e sotme gjithçka u bë e ditur edhe në sytë e...

Aktualitet 09:35 - 28 Tetor, 2018

Tuna sherr me Rudina Magjistarin?/ “Nuk do të shkoj asnjëherë në jetën time”

E ftuar dje në “Xing me Ermalin” Tuna rrëfeu disa ngjarje interesante për jetën e saj si kurrë më parë. Ajo foli për lidhjen me Patrisin,...

Aktualitet 12:53 - 21 Tetor, 2018

‘Nuk rrija dot pa e ndarë’, Rudina Magjistari prezanton mbesën e saj super yll

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të ndjekura jo vetëm në ekran me emisionin e saj “Rudina”, por edhe në rrjete sociale numëron një numër...

Aktualitet 18:41 - 5 Tetor, 2018

Atentatet iu morën jetën/ Kush janë femrat VIP që u dashuruan me mafiozët

Mbrëmja e djeshme ka qenë tronditëse për kryeqytetin, pasi si pasojë e përplasjes me armë zjarri në zonën e ish-bllokut në Tiranë humbi jetën një person...

Kryesore Show Biz 13:00 - 14 Shtator, 2018

Habit Rudina Magjistari/ U rregullova në parukeri për të lindur vajzën

Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të njohura për publikun shqiptar, e cila na shoqëron çdo pasdite në Tv Klan me emisionin e saj ‘Rudina’....

Aktualitet 18:00 - 22 Korrik, 2018

Fansat fyejnë Rudina Magjistarin/ Ja si u përgjigjet moderatorja

Rudina magjistari mbetet nje ndër figurat me të dashura të ekranit, por megjithatë në një foto të postuar dje në rrjetet sociale, ajo ka marrë edhe...

Kryesore Show Biz 14:35 - 28 Korrik, 2017

Nuk mbarojnë gafat e Rudina Magjistarit/ Pa dyshim që do qeshni me këtë të fundit (Video)

Moderatorja Rudina Magjistari është bërë shpesh kohët e fundit objekt talljese për shkak të disa “gafave” që ka bërë gjatë prezantimit të emisionit. Në disa prej...

Aktualitet 11:38 - 19 Korrik, 2017

Rrëfehet Rudina Magjistari/S’kam marrë dado për vajzën, ja ku do i kalojmë pushimet

Edhe pse aktualisht Rudina Magjistari po vijon me emisionin e saj në “TV Klan”, vera ka mbërritur edhe në shtëpinë e saj. Së bashku me bashkëshortin...

Showbizz 12:40 - 30 Tetor, 2015

Rudina Magjistari bëhet nënë

Rudina Magjistari po jeton momentet më të lumtura në jetën e saj bashkë me bashkëshortin Xhavitin. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, Mia. Nënë e...

Showbizz 08:36 - 19 Qershor, 2015

Rudina Magjistari në pritje të fëmijës së parë

Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari së shpejti do bëhet nënë. Ajo është shtatëznë dhe lajmin e ka konfirmuar për gjithë fansat në Facebook. Rudina e ka përshkruar...