Connect with Us

All posts tagged "rrumpalle"

Aktualitet 16:36 - 16 Shkurt, 2019

Zgjedhja është e qartë/ Rama: Rrumpallë e rrënim për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për protestën e zhvilluar nga opozita ditën e sotme para Kryeministrisë. Në një postim në rrjetet sociale, Rama ka publikuar...

Aktualitet 22:24 - 11 Korrik, 2017

Nga Mero Baze/Shteti drejt rrumpallës dhe kriza e patates

Në kufirin mes shqiptarëve në Kukës, ka ndodhur një krizë që vizaton realisht rrumpallën e shtetit shqiptar në këto ditë vere, kur kryeministri ka fituar, por...