Connect with Us

All posts tagged "rroba banje"

Aktualitet 22:22 - 23 Korrik, 2019

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet...

Aktualitet 12:25 - 25 Maj, 2019

Nga 1990 në 2019/Ndryshimi “drastik” i rrobave të banjës

Në vitet 90′ veshjet kanë qënë ndryshe por edhe bikinit të cilat kanë “pësuar” një ndryshim total ku nga shumë serioze tashmë në vitin 2019 janë...

Fashion 13:40 - 23 Prill, 2019

Rroba banje trup/12 arsye pse duhet t’i kemi patjetër këtë verë

Ja pse ne mendojmë se duhet të investoni në rroba banjet trupore këtë sezon: 1.Yjet seksi si J.Lo i dashurojnë 2.Edhe pse jeni të mbuluar, bikinit...

Fashion 13:40 - 26 Mars, 2019

Nëse doni të jeni trendy këtë sezon, ja si duhet t’i bëni thonjtë

Bëhet fjalë për trendin e manikyrit sipas printit të lëkurës së lopës dhe Kendall Jenner me Ariana Grande-n na sigurojnë që duhet ta provojmë të paktën...

Aktualitet 20:30 - 22 Mars, 2019

“Nuk paskan menduar fare për çmimet”/Koleksioni i rrobave të banjos,kritikohet Victoria Secret

Pas tre vitesh mungesë, që prej 2016-s kur u shkëput për t’u përqëndruar te veshjet më sportive, Victoria’s Secret rikthehet me koleksionin e rrobave të banjos: Verë...

Fashion 13:10 - 15 Mars, 2019

13 trendet e rroba banjove të kësaj vere/Nuk do të donit t’i hiqnit nga trupi

Nëse mezi po e presim verën, kjo është sepse jemi të dashuruar me plazhin. Dhe kur flitet për plazh, mendja na shkon te rrobat e banjës....

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Shkurt, 2019

Modelin më në trend të rroba banjeve na e tregon Luana: Të mbulohemi sa më pak

Pavarësisht se duhen disa muaj që të mendojmë për pushimet, Luana Vjollca na ngjall dëshirën që të nisim përgatitjet tani. Nëse mendojmë për plazhin atëherë kemi...

Kryesore Show Biz 12:16 - 11 Gusht, 2017

Rozana poston foto me rroba banje/ Cili është detaji që acaroi keq fansen?

Këngëtarja shqiptare ka postuar një foto në rrjetet sociale, teksa po shijon pushimet në det. Ajo ka pozuar e veshur me rroba banje, por nga mbrapa...

Showbizz 14:40 - 24 Tetor, 2015

Hailey, me rroba banje nëpër New York

Moti po freskohet ndjeshëm, por Hailey Baldwin gjen një mënyrë për të qënë e nxehtë. Modelja 18-vjeçare ka ecur rrugëve të New York-ut mbrëmjen e të...