Connect with Us

All posts tagged "rrjetet sociale"

“Dielli doli”/ Ardit Gjebrea jep lajmin e mirë
Showbizz 14:33 - 24 Shkurt, 2021

“Dielli doli”/ Ardit Gjebrea jep lajmin e mirë

Dy javë më parë Ardit Gjebrea bëri të ditur se ishte infektuar me Covid-19. Sot pas dy javëve të vështira moderatori tregon se e ka mposhtur...

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit
Showbizz 12:58 - 24 Shkurt, 2021

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit

Meri Murrizi dhe Saimir Kasemi po shijojnë njohjen e tyre pas daljes nga Love Story. Dyshja kanë nisur të publikojnë foto me njëri-tjetrin, ku nuk kanë...

“Të kam nxirë jetën, por…”/ Bora Zemani i bën dedikimin njeriut të shtrenjtë
Showbizz 12:08 - 24 Shkurt, 2021

“Të kam nxirë jetën, por…”/ Bora Zemani i bën dedikimin njeriut të shtrenjtë

Moderatorja Bora Zemani është një nga vajzat më të komentuara të momentit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh e shohim duke publikuar të...

Showbizz 14:02 - 23 Shkurt, 2021

“A po fejohemi?”/ Robert Berisha i propozon deputetes shqiptare

Këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të zhurmës në jetën private. Pasi u përfol për një lidhje dashurie...

FOTOT-Sabri Fejzullahu prezanton djalin nga martesa e parë
Showbizz 16:24 - 22 Shkurt, 2021

FOTOT-Sabri Fejzullahu prezanton djalin nga martesa e parë

Sabri Fejzullahu është një nga këngëtarët më të njohur dhe të dashur për shqiptarët. Së fundi, Sabriu ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku na...

Showbizz 13:01 - 22 Shkurt, 2021

Nuk përmbahet këngëtari shqiptar/ Javën tjetër nis mbrëmjet muzikore: Kush infektohet le të izolohet

Këngëtari i njohur nga Kosova, Labinot Tahiri ka reaguar tejet i revoltuar në rrjetet sociale për situatën në të cilën ndodhen artistët. Nëpërmjet një postimi në...

Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin
Showbizz 11:49 - 22 Shkurt, 2021

Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin

Pas pezullimit, mbrëmjen e kaluar konkurrentja Sindi Loci është rikthyer sërish në emision. Ajo u përball me Julianin jo për ti kërkuar falje ashtu siç kishte...

Politikë 14:27 - 21 Shkurt, 2021

Ekskluzive- Zbulohet “Byrektorja”, qendra e Bashës për sharësit në rrjetet sociale

E folur shpesh në media, se ekziston me kohë të pjesëshme, por aktivizohet dhe bëhet edhe më e madhe në kohën e fushatave elektorale. Këto qendra...

Eneda Tarifa konfirmon largimin nga Portokallia: Rrugëtimi im përfundon këtu
Showbizz 16:07 - 19 Shkurt, 2021

Eneda Tarifa konfirmon largimin nga Portokallia: Rrugëtimi im përfundon këtu

Pak ditë më parë u përfol në mediat rozë se moderatorja dhe këngëtarja Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e Portokallisë. Këtë lajm e...

“E ke marrë veten në qafë”/ Arta Bajrami thumbon këngëtarët shqiptarë për klikimet
Showbizz 15:38 - 19 Shkurt, 2021

“E ke marrë veten në qafë”/ Arta Bajrami thumbon këngëtarët shqiptarë për klikimet

Këngëtarja Arta Bajrami ka bërë disa postime në rrjetet sociale ku nëpërmjet këngës më të re të Rita Orës thumbon këngëtarët e tjerë shqiptar. Arta ka...

“Mi thave sytë”/ Moderatorja humb njeriun e dashur
Showbizz 11:55 - 17 Shkurt, 2021

“Mi thave sytë”/ Moderatorja humb njeriun e dashur

Moderatorja Klea Huta ka ndarë me ndjekësit lajmin e trishtë për humbjen e njeriut të shtrenjtë. Ajo ka treguar me trishtim se gjyshi i saj ka...

FOTOT-Tayna konfirmon bashkëpunimin me Flori Mumajesin
Showbizz 15:30 - 15 Shkurt, 2021

FOTOT-Tayna konfirmon bashkëpunimin me Flori Mumajesin

Prej ditësh në mediat online po përflitet për një bashkëpunim mes dy këngëtarëve më të dashur dhe të preferuar të momentit, Tayna dhe Flori Mumajesi. Epo...

Fatma e akuzoi për gjuhë seksiste/ Arjan Konomi thumbon moderatoren
Showbizz 14:20 - 13 Shkurt, 2021

“Vajzat nuk janë lodra seksuale”/ Moderatorja i kthehet ashpër Arjan Konomit: Gjuhë seksiste e neveritshme

Në episodin e djeshëm të “Përputhen”, pati një diksutim shumë të ashpër mes Sindit dhe opinionistit Arjan Konomi. Ai ka bërë akuza të forta ndaj Sindit...

Luftoni depresionin dimëror me këto 7 mënyra/ Zbulojini tani
Shëndeti 13:25 - 12 Shkurt, 2021

Luftoni depresionin dimëror me këto 7 mënyra/ Zbulojini tani

Në dimër, magjia është në ajër por jo për të gjithë. Nëse jeni mbërthyer në shtëpi, i stresuar dhe i lodhur, ka të ngjarë që mund...

Bjondina e "zjarrtë" e Instagramit/ Modelja me linjat perfekte që do t’iu rrëmbejë zemrën me fotot e saj
Showbizz 10:25 - 12 Shkurt, 2021

Bjondina e “zjarrtë” e Instagramit/ Modelja me linjat perfekte që do t’iu rrëmbejë zemrën me fotot e saj

Antje Utgaard është një modele dhe aktore amerikane e cila është e njohur për poza të nxehta në rrjetet sociale. Ajo ka qenë pjesë e filmit...

Showbizz 12:06 - 10 Shkurt, 2021

Sherri mes dy reperëve/ Don Xhoni tregon si qëndron e vërteta

Mbrëmjen e kaluar në rrjetet sociale ka qarkulluar një video ku shihet një grup të rinjsh duke bërë sherr me njëri-tjetrin.U tha se dy protagonistët e...

“U treguam budallenj”/ Elon Musk thyen heshtjen pas shpërthimit të raketës
Kuriozitete 14:48 - 6 Shkurt, 2021

“U treguam budallenj”/ Elon Musk thyen heshtjen pas shpërthimit të raketës

Elon Musk qëndroi i heshtur pas shpërthimit epik të Starship SN9 të SpaceX. Ai njoftoi më parë se do të largohej nag rrjetet sociale për pak...

Skandali i Teas mbërrin deri tek Sadna/ Ja çfarë shkruan aktorja
Showbizz 10:48 - 6 Shkurt, 2021

Skandali i Teas mbërrin deri tek Sadna/ Ja çfarë shkruan aktorja

Skandali i trekëndëshit të dashurisë Tea-Andi-Beart është komentuar pafund në mediat rozë. Mea duket jehona e tij ka mbërritur deri tek aktorja Sara Khan, e njohur...

Si të riktheni fotot tuaja të fshira në Instagram?
Teknologji 13:07 - 3 Shkurt, 2021

Si të riktheni fotot tuaja të fshira në Instagram?

Instagram ka shtuar një mënyrë të re për të marrë përsëri fotot tuaja të fshira. Do të thotë nëse i keni fshirë aksidentalisht, do të keni...

“Për mua ke qenë babai ideal”/ Çiljeta bën dedikimin prekës për të atin
Showbizz 16:46 - 2 Shkurt, 2021

“Për mua ke qenë babai ideal”/ Çiljeta bën dedikimin prekës për të atin

Babai i këngëtares Çiljeta Xhilaga nuk ka mundur ta fitojë betejën me Covid-19. Ai ka humbur jetën pas gjendjes së rënduar për shkak të virusit. Këngëtarja...

Konkurrentja më e fortë e Demi Rose/ Njihuni me modelen me të pasme bombastike
Showbizz 09:56 - 31 Janar, 2021

Konkurrentja më e fortë e Demi Rose/ Njihuni me modelen me të pasme bombastike

Ajo është një modele, aktore, dhe ndikuese sociale. Vajza është e njohur për fotot dhe videot e saj të nxehta dhe të guximshme. Belle lindi dhe...

Konkurrentet e “Përputhen” tallen me Tean dhe Andin: Kjo nuk është asgjë
Showbizz 12:32 - 30 Janar, 2021

Konkurrentet e “Përputhen” tallen me Tean dhe Andin: Kjo nuk është asgjë

Fotoja e Beartit dhe Tea duke u puthur ka shkaktuar një reagim shumë të madh në rrjetet sociale. Fansat kanë masakruar në komente si Tean po...

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit
Showbizz 11:28 - 30 Janar, 2021

“Gënjeve një popull të tërë, mashtruese”/ Ndjekësit “masakrojnë” Tean pas publikimit të fotove me Beartin

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, ishte një nga vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara të emisionit. Pas fotove të publikuara ditën e djeshme, ku...

Me shume postime