Connect with Us

All posts tagged "rrjet"

Sociale 15:25 - 16 Janar, 2020

Defekt në rrjet/ Shkëputet energjia në zonat pranë ambasadës amerikane

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se për shkak të një defekti si pasojë e punimeve të UKT pranë zonës së ambasadës amerikane, kanë...

Lajme 16:50 - 15 Janar, 2020

Punime në rrjet/ Disa zona të Tiranës nesër pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike. Shkëputja e energjisë elektrike do të jetë...

Kronika 18:25 - 1 Tetor, 2019

Policia greke godet rrjetin e trafikut të drogës Shqipëri -Turqi

Policia greke dha të martën të dhëna zyrtare lidhur me operacionet ndaj një rrjeti ndërkombëtar të trafikut të drogës, anëtarët e të cilit ishin përfshirë në...

Kryesore Show Biz 14:25 - 1 Gusht, 2019

Modelja argjentinase “tërbon” rrjetin/ Fotot me bikini tregojnë linjat e saj seksi

Modelja argjentinase Agustina Gandolfo, u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, të cilat janë shumë provokuese dhe seksi. “Po mendoj...

Kryesore Show Biz 13:53 - 1 Gusht, 2019

Format e saj po “çmendin” rrjetin/ 30 fotot “shpërthyese” të Wanda Nara

Bashkëshortja dhe menaxherja e futbollistit të skuadrës së Interit Mauro Icardi,  Wanda Nara njihet tashmë si një nga femrat që ka më shumë influencë në botën...

Aktualitet 21:53 - 23 Korrik, 2019

Foto- Modelja kroate “thyen” rrjetin/ Nxjerr në pah “asetet” bombastike me bikini

Ish e dashura e futbollistit Neymar, Soraja Vucelic, ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku me fotot e fundit ka dashur t’i tregojë atij se...

Aktualitet 14:25 - 15 Korrik, 2019

6.5 milionë pëlqime/Milarderja më e re në botë “thyen” rrjetin, pozon nudo buzë pishinës

Vetëm 22 vjec, miliarderja më e re në botë Kylie Jenner ka trupin që të gjithë femrat në botë e kanë zili. Dhe ajo sigurisht nuk...

Aktualitet 17:55 - 9 Korrik, 2019

Ndërhyrje në rrjet/ Ja cilat zona do të vuajnë mungesën e energjisë

OSSHE nëpërmjet një njoftimi të shpërndarë në rrjetet sociale ka bërë me dije ndërprerjen e energjisë elektrike në Tiranë. Ndërprerja do të bëhet për shkak të...

Aktualitet 10:53 - 2 Korrik, 2019

Elvana Gjata “nxeh” rrjetin/ Shfaqet pa të brendshme me fustanin e ri ?

Pas suksesit të këngës së saj më të re “Fustani” në bashkëpunim me Capital T,  Elvana Gjata ra në sy për veshjen e saj të veçantë....

Aktualitet 13:10 - 27 Qershor, 2019

Foto- Prezantuesja e motit “çmend” rrjetin/ Provokon e veshur me bikini dhe ekspozon linjat seksi

E njohur si prezantuesja më seksi e motit, Yanet Garcia ka vendosur të “çmendë” fansat e saj me pozat  tepër provokuese e veshur me bikini. 28...

Aktualitet 14:11 - 25 Qershor, 2019

Foto-Vajzat e showbizzit shqiptar “nxehin” rrjetin/ Pozat e tyre me bikini i lënë të “habitur” ndjekësit

Temperaturat e larta e kanë “mbërthyer” vëndin tonë ditët e fundit dhe të gjithë i janë drejtuar plazhit për t’u freskuar dhe për të marrë rreze....

Aktualitet 10:57 - 3 Qershor, 2019

“Çmendi” rrjetin me veprimin që bëri/ Bjondes seksi i mbyllin Instagramin

Minuta e 25′ në finalen e Champions League ishte një nga surprizat më të veçanta ku një tifoze e quajtur, Kinsey Wolanski u fut në fushë gjysmë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 28 Maj, 2019

Foto+16/Modelja britanike “çmend” rrjetin, tregon format bombastike me bikini

Modelja britanike Chloe Ferry i bën të gjithë të kenë vëmendjen mbi të. E veshur me bikini ngjyrë blu ajo tregon më shumë seç duhet në...

nderprerja e energjise
Aktualitet 16:09 - 17 Maj, 2019

Ndërhyrje në rrjet/ Njihuni me zonat ku do të ndërpritet energjia për dy ditët në vijim

OSHEE nëpërmjet një njoftimi për mediat ka lajmëruar ndërprerjen e energjisë në dy ditët e ardhshme për shkak të ndërhyrjeve në rrjet në disa zona në...

Aktualitet 14:10 - 13 Maj, 2019

Foto/Demi Rose “ndez” rrjetin me format bombastike, nuk i lë vend imagjinatës

Demi Rose njihet si vajza me format bombastike që nuk lë rast pa i ekspozuar në rrjetet sociale, dhe sipas mediave të huaja është “pasardhëse” e...

Aktualitet 13:40 - 13 Maj, 2019

Foto+18/Rita Ora “tërbon” rrjetin, zbulon pjesën intime dhe i habit të gjithë

Këngëtarja shqiptare e njohur tashmë në të gjithë botën, Rita Ora shpesh provokon me fotot e saj në rrjetet sociale. Por në postimin e fundit në Instastory,...

Kryesore Show Biz 15:25 - 21 Prill, 2019

Foto+16/Këngëtarja shqiptare “trondit” rrjetin, publikon foto nudo

Këngëtarja Enca Haxhia gjithnjë di të tërheqë vëmendjen.Mbrëmë në orët e vona ajo i ka ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Enca ka ndarë...

Kryesore Show Biz 13:53 - 16 Prill, 2019

Foto/Aktorja 55 vjeçare ‘çmend’ rrjetin me pozat seksi

Vetëm një foto e saj ajo ka marrë 60 mijë pëlqime në vetëm pak orë.E veshur me një fustan të kuq saten këngëtarja dhe aktorja turke,...

Kryesore Show Biz 15:53 - 15 Prill, 2019

Fotot që po çmendin rrjetin/Meghan Markle bëhet nënë?

E gjithë vëmendja e fansave së fundmi është përqendruar tek fëmija i Meghan Markle dhe princit Harry dhe prej muajsh kanë nisur aludimet në lidhje me...

Kryesore Show Biz 12:25 - 13 Prill, 2019

“Më kanë mbyllur Instagramin, nuk ka kuptim jeta ime”/21 vjeçarja shpërthen në të qara

Video e një 21 vjeçareje nga Florida është kthyer në qendër të vëmendjes së fundmi. Jessy Taylor, kishte një llogari në Instagram me mbi 100 mijë...

Life Style 16:25 - 4 Prill, 2019

Kjo video në YouTube ‘thyen’ rrjetin/Trendi më i fundit i fikson të gjithë

Së fundmi vlogger- et janë fiksuar pas trendit që konsiston në përdorimin e mikroskopit gjatë grimimit ose heqjes së tij duke vëzhguar imtësisht poret e lëkurës,...

Kryesore Show Biz 13:10 - 10 Mars, 2019

Foto/Njihuni me 30 vjeçaren që po “çmend” rrjetin me format provokuese

30-vjeçarja pëlqen që ta quajë veten edhe DJ. Sophia është cilësuar si një ndër femrat më të bukura në botë dhe brenda një kohe të shkurtër...

Kryesore Show Biz 13:40 - 6 Mars, 2019

Çmendi rrjetin me videon për Shqipërinë, por a është paguar me shifrën e majme Flori?

Një javë më parë në të gjitha rrjetet sociale u shpërnda një video promovuese për Shqipërinë pjesë e së cilës ishte aktori shumë i njohur i...