Connect with Us

All posts tagged "rrethana"

Politikë 21:58 - 25 Qershor, 2020

Rama flet për marrëdhënien me Vuçiç/ “Është krijuar në rrethana detyruese, ja dakordësia mes nesh”

Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien me presidentin e Serbisë, me të cilin shpeshherë është akuzuar se ka miqësi të fshehtë dhe po bashkëpunon të...

Aktualitet 20:00 - 11 Tetor, 2018

Artan Hoxha i publikoi foton/ Sali Lushaj tregon në ç’rrethana e takoi Alizotin dhe Babalen

Mbrëmjen e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi ekskluzivisht një foto ku dukej Sali Lushaj, babai i këngëtarit të njohur Arkimed Lushaj, ose i njohur ndryshe...