Connect with Us

All posts tagged "rreshen"

Showbizz 11:32 - 21 Qershor, 2020

“Isha një gocë e burgosur”/Adrola Dushi rrëfen për jetën në Rrëshen dhe zbulon punën e parë që ka bërë

Adrola Dushi është cilësuar si një nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo ka një karrierë plot suksese në fushën e modelingut dhe së fundi është...

Politikë 19:29 - 23 Maj, 2020

Demokratët në zi/ Humb jetën ish-kryetari i PD në Rrëshen

Ndahet nga jeta ish-kryetari i Partisë Demokratike në Mirditë Preng Toma. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari aktual i degës së PD në Mirditë Mark...

Lajme 11:51 - 26 Shkurt, 2020

Vrasja makabre në Rrëshen/ Basha thirrje shtetit: Të mbrojë vajzat dhe nënat

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas vrasjes së dyfishtë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Rrëshen. Basha bën thirrje se shteti dhe shoqëria duhet...

Kronika 22:04 - 25 Shkurt, 2020

Të divorcuar dy vite më parë/ Si u ekzekutua në oborrin e shtëpisë nga ish bashkëshorti 36 vjeçarja bashkë me vëllanë

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që tronditi Rreshenin mbrëmjen e sotme ku vëlla e motër u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë. Autor...

Kronika 21:40 - 25 Shkurt, 2020

Krimi i dyfishtë në Rrëshen/ Policia zbardh dianamikën e ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrëshen, ku motër e vëlla u ekzekutuan me armë zjarri. Policia bën me dije se janë...

Kronika 21:29 - 25 Shkurt, 2020

Zbardhen detaje të reja/ Kush janë viktimat, vëlla e motër, që u ekzekutuan më armë zjarri

Rrësheni u trondit nga një ngjarje e rëndë mbrëmjen e sotme, ku vëlla e motër u ekzekutuan me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën...

Kronika 21:13 - 25 Shkurt, 2020

E rëndë në Rrëshen/ Vriten me armë vëlla e motër

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e para pak minutave në Kodër Rrëshen. Fillimisht u raportua për një të plagosur me armë zjarri, por sipas...

Kronika 20:59 - 25 Shkurt, 2020

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen/ Plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Rrëshen. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si...

Kronika 22:50 - 8 Janar, 2020

Del video/ Si u ekzekutua me snajper biznesmeni në Rrëshen

Dosja.al  ka siguruar videon ekskluzive të vrasjes së biznesmenit Kastriot Reçi, ngjarje e ndodhur paraditen e djeshme, në orën 10:55 minuta, në qendër të qytetit të...

Kronika 10:28 - 8 Janar, 2020

Detaje nga vrasja në Rrëshen/ 47-vjeçari u qëllua me snajper nga 150 metër distancë

Detaje të reja kanë dalë lidhur me ekzekutimin e Kastriot Reçit mesditën e djeshme në Rrëshen. Sipas Report Tv, 47 vjeçari është qëlluar me snajper në...

Kronika 19:23 - 7 Janar, 2020

Ekzekutimi i biznesmenti në Rrëshen/ Klodiana Lala tregon çfarë filmoi kamera e sigurisë

Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje të reja lidhur me ngjarjen e mëngjesit të sotëm në Rrëshen të Mirditësm ku u ekzekutuan biznesmeni Kastriot Reçi. Lala...

Kronika 14:55 - 7 Janar, 2020

Vrasja e biznesmenit në Rrëshen/ Policia vë në dispozicion 20 milionë lëkë për informacion mbi autorin

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot, rreth orës 11:05, në afërsi të një lokali në Rrëshen, Mirditë, ku në rrethana ende të paqarta u vra...

Lajme 12:45 - 7 Janar, 2020

Ekzekutimi i biznesmenit në Rrëshen/ AMA bën sqarimin e rëndësishëm

Autoriteti i Mediave Audiovizive (AMA), ka shprehur keqardhje për humbjen e jetës së shtetasit Kastriot Reçi i cili u vra mesditën e sotme në Rrëshen. Më...

Kronika 11:56 - 7 Janar, 2020

U ekzekutua në qendër të qytetit/ Zbardhet mesazhi i fundit i biznesmenit

Zbulohet mesazhi i fundit i biznesmenit Kastriot Reçi i cili u ekzekutua para lokalit të tij mesditën e sotme në Rrëshen. Në ditën e parë të...

Kronika 11:33 - 7 Janar, 2020

Detaje nga vrasja në Rrëshen/ Ekzekutohet pronari i televizionit

Detaje të reja kanë dalë lidhur me vrasjen e ndodhur para pak minutash në Rrëshen. Mësohet se viktimë ka mbetur Kastriot Reçi, pronar i medias Plus...

Plagoset me armë zjarri 50-vjeçari/ Autorët me një mjet tip “Benz”
Kronika 12:09 - 12 Gusht, 2019

Ekzekutohet 45-vjeçari në mes të qytetit/ Zbardhen detajet

Dalin detaje nga ngjarja e rëndë e shënuar ditën e sotme në qendër të Rrëshen, ku humbi jetën një person. Mësohet se, Armando Gjinaj ka qenë...

Rama-takim-me-studentet-tek-konviktet-e-Mjekesise-
Aktualitet 15:47 - 13 Shkurt, 2019

Video/ Rama braktiset në Rrëshen

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të arritjes së kryeministrit Edi Rama në Rrëshen të Mirditës dhe thotë se për të ka vetëm përçmim....

Aktualitet 10:44 - 9 Shkurt, 2019

Takimi me qytetarët në Rrëshen/ Basha flet për grusht shteti

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon takime me qytetarët në Rrëshen, ku ju ka bërë thirrje atyre që ti bashkohen protestës së 16 shkurtit...

Aktualitet 18:14 - 4 Mars, 2018

Grabitja e postës në Rrëshen/ Publikohet videoja e plotë

Pas grabitjes së ndodhur më 14 shkurt në Rrëshen, ku 4 persona të maskuar dhe me dorashka, grabisin një postë në këtë qytet, televizioni Report Tv,...

Kronika 18:22 - 19 Shkurt, 2018

Grabitet pika e transfertave monetare/ Arratisen autorët

Një pikë e transfertave monetare në qendër të qytetit të Rrëshenit, ka rënë pre e grabitësve, mbrëmjen e sotme. Nga të dhënat paraprake mësohet se kanë...

Uncategorized 12:27 - 25 Janar, 2018

Basha: Më 27 janar të kërkojmë përgjegjësi politike për Edi Ramën

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha në Rrëshen, se  vendi nuk do të bëjë përpara, nëse do të vazhdojë të qeveriset nga aleanca me krimin....

Aktualitet 18:19 - 13 Janar, 2018

Mësuesja me kancer vë me shpatulla pas muri kryeministrin/ Ja kush është realiteti

Pasditen e sotme, kryeministri Rama është ndalur në Rrëshen, nga ku ka nënvizuar edhe një herë rëndësinë që ka platforma “shqipëriaqëduam.al”. Gjatë këtij takimi, një banore, e...

Aktualitet 22:07 - 11 Shkurt, 2017

Masakër ekologjike në Rrëshen/ Shikoni çfarë ka bërë kryebashkiaku (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kryetarin e Bashkisë së Rrëshenit, Ndrec Deda. Berisha publikon një foto në rrjetet sociale, ku shihen të gjitha pemët e prera...