Connect with Us

All posts tagged "rremuje"

Teatrot hapur, kinematë mbyllur/ Gent Zenelaj kritkon Ramën: Vendim për të sajuar rrëmujë, artistët të braktisur
Showbizz 18:05 - 15 Tetor, 2020

Teatrot hapur, kinematë mbyllur/ Gent Zenelaj kritikon Ramën: Vendim për të sajuar rrëmujë, artistët të braktisur

Qeveria Rama ka firmosur urdhrin që lejon hapjen e kinemave. Pikërisht kur janë kthyer masat anticovid dhe maska është bërë tashmë e detyrueshme në Shqipëri, kinematë do të mirëpresin pas...

Aktualitet 20:45 - 22 Mars, 2019

“Rrëmujë e përditshme me garë singëllash”/Aurela Gaçe ka disa fjalë të sinqerta për Tunën

Këtë javë Tuna ndau me ndjekësit të gjitha këngët e albumit të saj “Fortuna”. Këngëtarja nga Shkupi zgjodhi që të gjitha klipet e këngëve të saj...

Taulant Balla, Lulzim Basha, ne seance plenare, ne Kuvendin e Shqiperise
Aktualitet 11:30 - 15 Tetor, 2018

Balla kërcënon Bashën/ Tërhiqe urdhrin për rrëmujë në PE

Kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në një postim në rrjetet sociale i ka bërë thirrje kreut të demokratëve, Lulzim Basha të tërheqë...