Connect with Us

All posts tagged "rrembimi"

Kim Kardashian shpërthen në lot në mes të emisionit/ “Mendoja se Kourtney do të më gjente të vdekur”
Showbizz 14:09 - 19 Tetor, 2020

Kim Kardashian shpërthen në lot në mes të emisionit/ “Mendoja se Kourtney do të më gjente të vdekur”

Biznesmenia Kim Kardashian ka rikujtuar edhe një herë ngjarjen tronditëse të Tetorit të 2016, ku u rrëmbye gjatë udhëtimit në Paris. E ftuar në emisionin e...

Komploti për rrëmbimin e guvernatores së Miçiganit ngre shqetësime për dhunë gjatë zgjedhjeve
Bota 23:07 - 17 Tetor, 2020

Komploti për rrëmbimin e guvernatores së Miçiganit ngre shqetësime për dhunë gjatë zgjedhjeve

Në shtetin amerikan Miçigan, autoritetet kanë kapur 13 persona që akuzohen se po planifikonin rrëmbimin dhe ndoshta vrasjen e guvernatores së këtij shteti. Koha e zbatimit...

Kronika 12:11 - 11 Mars, 2020

Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Jan Prengës/ Ja biseda e fundit me të, çfarë më tha në telefon

Po mbushen plot dy muaj nga rrëmbimi, torturimi dhe zhdukja e Jan Prengës në Kamëz, por pavarësisht kohës së gjatë që ka kaluar, kërkimet policore për...

“SPAK nuk më bind!”/ Klodiana Lala zbulon se çfarë gjeti në dosjen e Margjekës
Kronika 22:58 - 12 Shkurt, 2020

“Fshinë gjurmët e gjakut dhe ndezën cigare”/ Klodiana Lala flet për pamjet e rënda: Ka 27 minuta video

Gazetarja Klodiana Lala, ka komentuar pamjet nga kamerat e sigurisë në bodrumin e resortit “Golden”, ku shfaqen pengmarrësit dhe vrasësit e Jan Prengës, teksa largojnë trupin...

Kronika 22:32 - 12 Shkurt, 2020

Vrasja e Jan Prengës/ Artan Hoxha: Jam tronditur kur pashë pamjet

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka zbuluar fakte të reja, nga rrëmbimi dhe më pas vrasja e Jan Prengës. I ftuar në emisionin “Opinion”, Hoxha u shpreh...

Kronika 21:14 - 29 Janar, 2020

E mbështollën me qese dhe e futën në furgon/ Zbardhen detajet tronditëse të vrasjes së Jan Prengës

Janë zbardhur detaje të reja nga pengamarrja dhe më pas vrasja e 49-vjecarit Jan Prenga. Pas rrëmbimit në rrugën ‘London’ në zonën e Kamzës autorët e...

Kronika 19:59 - 28 Janar, 2020

Vranë dhe zhduken Jan Prengën/ Arrestohet një anëtar i familjes Hajri

Policia ka arrestuar sot në Kavajë një të afërm të familjes Hajri, pasi akuzohet për veprim e që pengojnë në zbulimin e të vërtetës së pengmarrjes...

Denoncim 21:22 - 24 Tetor, 2019

Rrëmbimi i fëmijës nga shtetasi sirian, “Stop” vë në lëvizje Scotland Yard-in

Në 16 shtator emisioni “Stop” transmetoi rastin e qytetares Xhilda Leka. Ajo tregoi, se ish partneri i saj sirian, i ka rrëmbyer të birin 3 vjecar,...

Kronika 19:08 - 4 Tetor, 2019

Rrëmbimi i 13-vjeçares/ Zbardhen detaje të reja

Janë zbardhur të tjera detaje nga rrëmbimi i 13-vjeçares sot në rrugën ‘Ndre Mjeda’ në Tiranë. Vajza me inicialet S.B. ka qenë së bashku me të...

Kronika 18:48 - 4 Tetor, 2019

E tërhoqën zvarrë duke e futur në makinë/ Zbardhen detajet tronditëse nga rrëmbimi i 13-vjeçares

Janë zbardhur detaje të reja nga rrëmbimi i 13-vjeçares në kryeqytet. Sipas dëshmitarëve, vajza është tërhequr zvarrë, duke e fytur forcërisht në makinë. Episodi i rëndë...

Aktualitet 17:10 - 28 Maj, 2018

Tentohet rrëmbimi i deputet-gazetarit “punëprishës”

Persona ende të panjohur kanë tentuar ta rrëmbejnë ish gazetarin e njohur, aktualisht deputet i Kuvendit, për motive end të panjohura nga policia. Lajmin e ka...

Kronika 15:16 - 20 Shkurt, 2018

Drogaxhiu shqiptar rrëmben kushërirën 5-vjeçare

Karabinierët e qytetit të Raguzës në Sicili dyshuan te një makinë, që po ecte ngadalë me shoferin në bord dhe një fëmijë të vogël në sediljen...

Aktualitet 15:12 - 17 Gusht, 2017

Një muaj në pyll për t’i shpëtuar rrëmbimit/ E pabesueshme si mbijetoi 25-vjeçarja mes “hiç-it”

Një studente nga Alabama, për t’i shpëtuar rrëmbimit nga dy burra, është arratisur dhe është nisur drejt pyllit. Por, ajo nuk e dinte se aty do...

Aktualitet 13:45 - 27 Korrik, 2017

Shfaqen pamjet filmike/ Ja si u rrëmbye Gaz Çollaku

Gjykata e Krimeve të rënda ka shfaqur sot pamjet filmike të kamerave të sigurisë nga parkingu i lokalit në Durrës ku më 6 janar 2016 u...