Connect with Us

All posts tagged "rreli"

Kronika 15:02 - 6 Dhjetor, 2019

Këshilla e psikiatres/ Si të kaloni frikën nga tërmetet

Psikiatria Arjana Rreli, pohoi se frika që përjetuan qytetarët për shkak të tërmetit të 26 nëntorit, është një fazë normale, por pavarësisht këtij fakti të gjithë...

Sociale 23:06 - 30 Nentor, 2019

“Ankthi pas tërmetit”/ Mjekja këshillon qytetarët: “Kthejuni rutinës”

Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit, dhe vijimi i lëkundjeve ka shkaktuar ankth tek shumë banorë. Njerëzit ndihen të pasigurtë gjatë gjithë kohës, ndërkaq, mjekja psikiatre,...