Connect with Us

All posts tagged "rrahja"

Politikë 19:50 - 10 Shkurt, 2020

“E presim për “Javën e Verës”/ Llatja i përgjigjet Berishës, pas denoncimit se e kishin dhunuar

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja, i është përgjigjur ish kryeministrit Sali Berisha, lidhur me denoncimin që ky i fundit bëri, pak më herët në...

Denoncim 17:25 - 5 Nentor, 2019

Denoncimi i fortë/ Redjan Rrahja qëlloi me armë mbi prokurorin me urdhër të Edi Ramës

Ish kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Rama, teksa e akuzon këtë të fundit si porositësin e atentatit që ju bë prokurorit...

Politikë 13:19 - 3 Gusht, 2019

Dhunoi një grua dhe u lirua/ Gazetarja denoncon skandalin për nipin e deputetit socialist

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar lidhur me një video që është shpërndarë në rrjetet sociale ku duket një burrë që rreh barbarisht një grua. Ngjarja ka...

Aktualitet 17:46 - 26 Qershor, 2019

Goditi me shuplakë Blushin/ Policia terrorizon familjen e Alban Jahos

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur mbi ngjarjen e mbrëmshme  ku  ish drejtori i Digitalb, Alban Jaho goditi me...

Aktualitet 19:50 - 13 Tetor, 2018

Xhafaj duhet të kishte ikur bashkë me deputetin Rrahja

Editori i CNA.al (City News Albania), Elvi Fundo u ka bërë skanerin dy çështjeve të cilat ndezën debatin politik në muajt e fundit, audio-përgjimin “Babale” dhe...

Taulant Balla ne nje dalje per mediat
Aktualitet 22:28 - 28 Shtator, 2018

Dhunoi Xhisielen/ Balla: Djali i deputetit të shkojë në burg nëse provohen akuzat

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka folur në lidhje me ngjarjen e Fushë-Krujës, ku djali i deputetit Rrahman Rrahja, akuzohet se ka...

selia e pd ne tirane
Aktualitet 21:16 - 26 Shtator, 2018

Kërcënimi ndaj nën komisarit/ PD kërkon hetim për disa zyrtarë

Pas publikimit të videos së plotë të intervistës mes gazetarit dhe nënkomisarit Emilajno Nuhu, ka reaguar kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në një deklaratë për...