Connect with Us

All posts tagged "Rozana"

Aktualitet 14:26 - 23 Korrik, 2019

“Janë viktima të një dore jo profesioniste”/ Rozana Radi thumbon koleget për operacionet plastike

Këngëtarja dhe moderatorja e emisionit “Boom”, Rozana Radi është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe...

Kryesore Show Biz 11:21 - 24 Mars, 2019

“Ka ardhur momenti të bëhem nënë”/Rozana Radi rrëfehet në emision

E angazhuar në karrierën e saj si këngëtare, aktore, moderatore por edhe si sipërmarrëse, Rozana Radit i mbetet pak kohë për vete. E ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Mars, 2019

“Jemi zënë, kemi qarë!”/Rozana Radi tregon sekretet për ditëlindjen e Fiorit

Rozana Radi ka uruar sot miken dhe kolegen e saj Fiori Dardha me rastin e ditëlindjes. Moderatorja tha disa të vërteta në lidhje me marrëdhënien e...

Aktualitet 10:10 - 3 Mars, 2019

5 gjërat që nuk i dinim për Rozana Radin, mes tyre dëshira e madhe për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion

“Ask me a question” le të themi se na ka zbuluar shumë gjëra që më përpara personazhet e njohur e kishin me siklet apo pa qejf...

Kryesore Show Biz 10:53 - 2 Mars, 2019

Rozana Radi pyetet për grindjen me shoqen e ngushtë dhe përgjigja është kaq e vërtetë!

Rozana Radi shpreh ato që ndjen dhe mendon kur ftohet në intervista apo edhe në mediat e saj sociale. Kështu që kur i bën një pyetje,...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Shkurt, 2019

“Nuk e dua dashurinë me fjalë”, Rozana flet për oficerin që i ka marrë zemrën: Më duket gjë e pa drejtë të flas

Këngëtarja, apo së fundmi një prej moderatoreve të emisionit investigativ “BOOM”, Rozana Radi ka preferuar që fansat e saj, apo të gjithë kureshtarët t’i mbajë larg...

Kryesore Show Biz 14:10 - 11 Shkurt, 2019

Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, së fundmi këngëtarja Rozana Radi i është përgjigjur pyetjeve kurioze të ndjekësve si dhe ka rrëfyer si rrallëherë mendimet...

Aktualitet 10:12 - 12 Janar, 2019

“Mos ja lejoni kurrë vetes të jeni opsion i një burri”- Rozana Radi përcjell mesazhin e rëndësishëm për çdo vajzë

Një ndër skenat më të qarkulluara në rrjetet sociale kohët e fundit është ajo e aktores Margot Robbie nga filmi “I, Tonya”. Filmi flet për një...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Dhjetor, 2018

Mos e pyesni më, se ja ku e keni përgjigjen! Rozana Radi tregon arsyen pse nuk martohet

Pavarësisht se partneri e mbështet në çdo arritje të saj, Rozana Radi nuk ka bërë asnjëherë një dalje publike me të. Mbrëmjen e së martës këngëtarja...

Kryesore Show Biz 11:17 - 9 Dhjetor, 2018

‘I hëngsha dasmën’: Rozana Radi flet për marrëdhënien e saj me Mc Kreshën

Ditën e djeshme në një intervistë për “Thumb” këngëtarja Rozana Radi ka folur rreth marrëdhënies së saj me reperin Mc Kresha.“Sapo u përshëndetëm. Ne as nuk...

Aktualitet 12:25 - 3 Dhjetor, 2018

A do ta votojë Mc Kreshën në “Kënga Magjike”? Përgjigjet Rozana Radi

Këtë vit në festivalin “Kënga Magjike” konkurojnë disa prej artistëve më të njohur të skenës shqiptare. Ndër ta janë Rozana Radi dhe Mc Kresha me bashkëpunimin...

Aktualitet 09:52 - 29 Dhjetor, 2017

Rozana Radi tregon kujt i ka dërguar “selfie” nudo

Nuk është e lehtë të pranosh disa gjëra private publikisht, por jeta të vendos në situata të vështira. Si për shembull përballë Roza Latit. Dy moderatoret...

Aktualitet 16:37 - 18 Dhjetor, 2017

Partneri i këngëtares shqiptare del në ekran për të fituar miliona… por dështon

Ata janë bashkë për shumë vite por këngëtarja e njohur shqiptare nuk ka preferuar kurrë që të flasë për të dashurin e aq më pak ta...

Aktualitet 12:51 - 17 Dhjetor, 2017

Habit këngëtarja: Nëse nuk do më kishte fshehur babi pasaportën, do isha në Zvicër duke mjelur lopën

Këngëtarja Rozana Radi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” të Roza Latit. Ajo ka rrëfyer se është meritë e babait që...

Aktualitet 15:20 - 10 Tetor, 2016

Ja kush do e drejtoje emisionin invetigativ ne OraNEWS

Fiori Dardha do të nisë një rrugëtim të ri në një tjetër televizion dhe në këtë rrugëtim ka marrë bashkë edhe njërën prej mikeshave të saj...

Showbizz 12:47 - 10 Shtator, 2015

Rozana më seksi se kurrë më parë (Foto)

Këngëtarja Rozana Radi është duke kaluar pushime të këndshme kështu  duket nga fotot. Ajo po vazhdon duke publikuar foto vazhdimisht në të cilat kësaj radhe është...