Connect with Us

All posts tagged "Roza Lati"

Showbizz 14:38 - 30 Maj, 2020

VIDEO-E kaloi natën jashtë shtëpisë/ Roza Latit i ndodh e papritura

Roza Lati është një nga moderatoret më aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente nga përditshmëria e saj. Së fundi...

Showbizz 14:34 - 11 Maj, 2020

FOTOT-“Të kesh b*thë nuk është asgjë”/ Karantina “çmend” Roza Latin

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe të thënit gjërat ashtu sic i mendon. Bukuroshja bjonde e ekranit ka vendosur të...

Lajme 14:26 - 27 Shkurt, 2020

Video-“Do të të vras”/ Roza Lati i hidhet në prehër Laert Vasilit, Rita shuan “sherrin”

Roza Lati dhe e ëma e saj Rita, kanë qënë të ftuara në emisionin e ‘Soiree’ mbrëmjen e djeshme ku nuk kanë munguar batutat. Roza është...

Politikë 18:45 - 18 Shkurt, 2020

“Këtu jam goca e Ritës, s’pres asnjëherë radhë”/ Roza Lati: Ja pse nuk largohem nga Shqipëria

Roza Lati është një ndër moderatoret më të përfolura dhe më të komentuara në mediat rozë, për shkak të jetës private dhe natyrës rebele. Teksa ka...

Lajme 18:31 - 18 Shkurt, 2020

Roza Lati zbulon lidhjen e Ritës/ “Jam shumë e lumtur për të dhe shokun e saj”

Aktroja shumë e dashur për publikun Rita Lati ka krijuar një lidhje pas ndarjes nga bashkëshorti, me të cilin ka një vajzë. Këtë fakt e ka...

Lajme 18:12 - 18 Shkurt, 2020

“Nuk i kërkoja dot lekë për kafe”/ Roza Lati tregon pse u nda nga ish i dashuri

Moderatorja Roza Lati ka treguar pasditen e sotme arsyen pse i dha fund marrëdhënies me ish të dashurin nga Mirdita, për të cilin është përfolur shumë...

Aktualitet 20:02 - 26 Maj, 2019

“Të ikshin gjithë të ligat”/ Endri Prifti gjen berberin personal

Kjo puntatë e “Why Not” ka patur të ftuar dy nga yjet më të mëdhenj të muzikës shqiptare, Endri dhe Stefi Priftin. Vëllezërit korçar së bashku...

Aktualitet 18:35 - 25 Maj, 2019

“Bla bla bla, kirurgji plastike thonë”/ Roza Lati reagon ndaj akuzave të meshkujve

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka reaguar ndaj të gjithë atyre meshkujve që akuzojnë femrat për operacionet plastike. Roza mendon që e njëjta gjë ndodh dhe...

Aktualitet 20:06 - 12 Maj, 2019

“Ca tyma dhe pak seks i bëjnë mirë shqiptarëve?”/ Spartak Ngjela jep përgjigjen

Spartak Ngjela është një nga avokatët dhe politikanët më të njohur shqiptar. I ftuar në emisionin “Why not” me Roza Latin, avokati është gjendur përballë pyetjeve...

Kryesore Show Biz 10:53 - 30 Janar, 2019

Divorci dhe dhuna në familje! Roza Lati e pranon publikisht: “Kam parë prindërit e mi duke u zënë”

Moderatorja e mirënjohur dhe që adhurohet nga publiku shqiptar për spontanitetin që e karakterizon, Roza Lati, mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në emisionin “Dritare me...

roza lati foto
Kryesore Show Biz 10:25 - 19 Janar, 2019

I komentuan foton para 10 viteve, revoltohet Roza Lati:”S’do dal të pi kafe te lagjia me ju”

Sfidës së 10 viteve ju bashkua ditën e djeshme dhe moderatorja, Roza Lati. Ndryshe nga personazhet e tjerë, shumica e komentuesve e komplimentuan se dukej më...

Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Janar, 2019

Rudina Dembacaj: Rivalitet me Roza Latin? Formati im nuk është i kopjuar!

Rudina Dembacaj ka qenë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut këtë të shtunë në emisionin “Thumb”. Aktorja dhe moderatorja e “Mos i fol shoferit” ...

Kryesore Show Biz 10:58 - 11 Janar, 2019

Video/ Nuk i vjen Fifi në emision, shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervat

Pak përpara xhirimeve të emisionit, një e papritur i ka ndodhur Roza Latit pasi e ftuara, këngëtarja Fifi e ka telefonuar dhe i ka thënë se...

Kryesore Show Biz 11:10 - 15 Dhjetor, 2018

Roza Lati flet për operacionin plastik: “Nuk jam e kënaqur me rezultatin, do e bëj prapë”

Ishte korrik i vitit 2016, kur Roza Lati i tregoi të gjithë fansave të saj se kishte vendosur të bënte operacion hundën, për shkak të problemeve...

Kryesore Show Biz 12:53 - 7 Nentor, 2018

“Do puthja Dafinën se jam heteroseksuale”, Roza Lati thumbon keq këngëtaren

Dafina Zeqiri është padyshim një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri që për vite të tëra ka rezistuar në tregun muzikor, duke arritur gjithmonë suksese....

Kryesore Show Biz 11:25 - 7 Nentor, 2018

“I kam merak…”! Roza Lati tregon çfarë e tërheq te meshkujt dhe pse puthi pikërisht Feron

Që një mashkull të tërheqë vëmendjen e Roza Latit duhet të ketë një buzëqeshje të bukur dhe dhëmbët rruazë. Kështu shprehet moderatorja në një intervistë për...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Nentor, 2018

‘Ty do të puthja’, Roza Lati vë në siklet moderatorin e njohur

Roza Lati ishte e ftuar dje në emisionin “Sevenbizz” ku moderatori Meriton Mjekiqi gjatë intervistës e pyeti për puthjen që shkëmbeu me Feron e cila bëri...

Kryesore Show Biz 10:25 - 29 Tetor, 2018

Roza Lati bën dedikimin më të çuditshëm për të vëllain: “Ka 1001 probleme mendore, por…”

Ky është një nga dedikimet e rralla të Roza Latit për vëllain e saj Eri dhe përmes tij moderatorja tregoi disa detaje që nuk i dinim...

Kryesore Show Biz 13:39 - 24 Tetor, 2018

E bënë të lidhur me burrin e shoqes: Roza Lati sqaron situatën e sikletshme

Në maj të këtij viti, Roza Lati tërhoqi vëmendjen e publikut pasi tregoi në “Instagram” një pjesë nga paraqitja e të dashurit, një mashkull me trupin...

Kryesore Show Biz 13:40 - 22 Tetor, 2018

Puthje plot pasion, Roza Lati dhe Fero ndezin studion e emisionit

Roza Lati, moderatorja e emisionit “Why Not” në Ora News, i ka habitur të gjithë mbrëmjen e djeshme për herë të dytë. Ajo kishte të ftuar...

Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Tetor, 2018

Bëhet murgeshë, “masakrohet” Roza Lati: Ty është me të var për..

Moderatorja Roza Lati ka ardhur si asnjëherë më parë ditën e sotme në profilin e saj në Instagram. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet e...

Aktualitet 11:40 - 14 Tetor, 2018

Roza Lati publikon foton e varrit të të atit: “Nuk mbaj mend shumë nga ty por…”

Ajo e ka treguar gjithnjë se i mungon figura e të atit në jetën e saj. Baba i moderators Roza Lati është ndarë nga jeta kur...

Kryesore Show Biz 10:50 - 21 Mars, 2018

Shpërthen Roza Lati: Më bën grua të martuar, më bën lezbike…

Roza Lati është dalluar gjithmonë për natyrën e saj të çiltër dhe pa komplekse. Moderatorja e njohur nuk e ka problem të flas edhe për temat...