Connect with Us

All posts tagged "rovena stefa"

“Nuk flas me Elhaida Danin”/ Rovena Stefa zbulon arsyen e “hatërmbetjes” me këngëtaren
Showbizz 11:24 - 22 Shkurt, 2021

“Nuk flas me Elhaida Danin”/ Rovena Stefa zbulon arsyen e “hatërmbetjes” me këngëtaren

Rovena Stefa është një nga këngëtaret që njihet për natyrën e saj të sinqertë. Ajo shpesh herë në intervistat e saj bën deklarata të forta për...

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare
Showbizz 16:13 - 16 Janar, 2021

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Pak kohë më parë këngëtarja Rovena Stefa, deklaroi se ishte në një lidhje dashurie. E ftuar në një emision ajo është shprehur se për shkak të...

Rovena Stefa flet për operacionin në hundë/ Tregon reagimin e nënës së saj
Showbizz 13:14 - 9 Janar, 2021

Rovena Stefa flet për operacionin në hundë/ Tregon reagimin e nënës së saj

Këngëtarja Rovena Stefa ka folur pa komplekse për ndërhyrjen estetike që ka kryer në hundë  kohët e fundit. Ajo ka treguar se në fillim ishte shumë...

“Boll kam pritur për martesë”/ Rovena Stefa bën deklaratën e papritur: Do bëj dasmë me 2000 veta
Showbizz 11:45 - 9 Janar, 2021

“Boll kam pritur për martesë”/ Rovena Stefa bën deklaratën e papritur: Do bëj dasmë me 2000 veta

Këngëtarja Rovena Stefa e ka mbajtur larg syrit mediatik jetën e saj private. E ftuar tek Rudina Rovena ka treguar se është në një lidhje dashurie...

Rovena Stefa flet për operacionin në hundë/ Tregon reagimin e nënës së saj
Showbizz 15:59 - 5 Dhjetor, 2020

Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin që përjetoi në koncert/ “Një fans i armatosur më kërcënoi”

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer një nga ngjarjet më të frikshme që ka përjetuar teksa ka qenë në një koncert në Suedi. Ajo është shprehur...

Showbizz 11:59 - 5 Dhjetor, 2020

Gjërat që nuk do t’i toleronte burrit kuksian / Rovena Stefa bën listën

Pak kohë më parë Robena Stefa i befasoi të gjithë fansat e saj ku u shpreh se e donte burrin kuksian. E ftuar në emisionin “Glamour...

Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit/ “Shpresoj që Zoti t’ia mbyllë sa më shpejt emisionin”
Showbizz 10:26 - 5 Dhjetor, 2020

Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit/ “Shpresoj që Zoti t’ia mbyllë sa më shpejt emisionin”

Këngëtarja Rovena Stefa ka sqaruar reagimin e saj ndaj komenteve të Arjan Çanit, ku kohë më parë shprehej se Ballkani ka qenë i gjithi helen. E...

Rovena Stefa shpërthen ndaj Arjan Çanit/ “Antishqiptar, duhet të thirrej nga Prokuroria”
Showbizz 14:29 - 28 Qershor, 2020

Rovena Stefa shpërthen ndaj Arjan Çanit/ “Antishqiptar, duhet të thirrej nga Prokuroria”

Në emisionin “Zonë e Lirë” drejtuesi i emisionit, Arjan Çani ka bërë një deklaratë shumë të fortë. Gjatë debatit në studio, moderatori  Arian Çani tha se...

Aktualitet 13:00 - 28 Dhjetor, 2017

Rovena Stefa dhe motra e saj “shastisin” të ftuarit,shkojnë në festë me gjoks jashtë

Rovena Stefa është një ndër këngëtaret e cila shpesh është komentuar për veshjet ekstravagante e madje dhe për guximin për të pozuar gjysmë nudo. Duket se...

Aktualitet 10:30 - 11 Dhjetor, 2017

Revoltohet Rovena Stefa: “Elhaida, Samanta, Fifi, Stresi e keni treguar veten të dobët dhe aspak artistë siç pretendoni”

Debatet dhe sherret e vogla mes këngëtarëve të “Kënga Magjike” vazhdojnë edhe sot, një lloj siç ka ndodhur edhe në vitet më parë. Mes shumë këngëtarësh...

Aktualitet 19:37 - 9 Dhjetor, 2017

Shpërthen këngëtarja shqiptare/ Kënga Magjike festival intrigash

Duket se dita e sotme do të ketë vetëm lajme nga këngetarët e pakualifikuar në finalen e festivalit Kënga Magjike. I pari ishte Klejdi Mahmutaj ai...

Showbizz 22:38 - 18 Shtator, 2017

Rovena Stefa bën sherr me gazetaret Aulona dhe Fatma

Një nga sherret më të bujshme në shoëbizin shqiptar dhe që mbahet mend është ai mes këngëtares Rovena Stefa dhe gazetareve Aulona Musta e Fatma Halixhiu....

Kryesore Show Biz 23:09 - 11 Prill, 2017

Rovena Stefa gjysmë nudo!/Këtë radhë e tepron (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa njihet jo pak për ekspozimin e saj në rrjetet sociale, por edhe në videoklipe. Këtë radhë, ajo duket e ka kaluar cakun, duke treguar...

Showbizz 19:23 - 23 Qershor, 2015

Rovena Stefa, foto të nxehta për fansat

Rovena Stefa ka qenë në qendër të kritikave javët e fundit, për shkak të publikimit të një videoklipi erotik. Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto për...