Connect with Us

All posts tagged "romir zalla"

Politikë 18:43 - 27 Korrik, 2019

“Do ia fus gishtin në sy”/ Aktori i njohur paralajmëron luftë

Artistët duken të vendosur në betejën e tyre, me qeverinë, kundër vendimit për shembjen e Teatrit Kombëtar. Në lidhje me këtë çështje, ka reaguar edhe aktori...

Aktualitet 17:59 - 23 Qershor, 2019

“Të mungon Portokallia?”/ Aktori i humorit jep përgjigjen e prerë

Të gjithë e njohim si “Llambi” për shkak të rolit të tij në shown e humroti Portokalli. Besoj se e kuptuat që bëhet fjalë për Romir...

Aktualitet 11:47 - 24 Dhjetor, 2017

“Gjatësia ka ndikuar në raportin me femrat”, flet aktori shqiptar 2 metra i gjatë

Ai është një ndër aktorët më të gjatë të showbizit shqiptar dhe njihet prej humorit të tij në spektaklet e humorit. Romir Zalla, i njohur nga...