Connect with Us

All posts tagged "romeo veshaj"

Showbizz 15:47 - 1 Shtator, 2020

Romeo dhe Donaldi festojnë ditëlindjen/ Jonida Maliqi bën urimin special për binjakët

Binjakët Romeo dhe Donald Veshaj fituan zemrat e publikut shqiptar me humorin e tyre.  Dy vëllezërit janë jo pak herë në qendër të mediave rozë për...

Showbizz 10:17 - 26 Gusht, 2020

Me dorën në zemër dhe më të lumtur se kurrë/ Jonida dhe Romeo zbulojnë formulën e dashurisë

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Tashmë çiftin e shohim më të lumtur dhe të...

Showbizz 10:09 - 4 Gusht, 2020

VIDEO-Nuk është vetëm Jonida Maliqi/ Kush e bën të lumtur Romeo Veshajn

Aktori i humorit Romeo Veshaj u bë i njohur për publikun shqiptar në shown e humorit “Al Pazar” të drejtuar nga Agron Llakaj. Ndonëse Romeo nisi...

Showbizz 10:42 - 27 Maj, 2020

VIDEO-Jonida dhe Romeo nuk fshihen më/ Dalin në publik të kapur dorë për dore

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj nuk po e fshehin më lidhjen e tyre të dashurisë. Pas videove të publikuar në Tik Tok ku shfaqen duke...

Showbizz 10:46 - 19 Maj, 2020

Një dedikim për Romeon?/ Jondia Maliqi realizon tatuazhin e veçantë

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë një nga çiftet më të komentuar të momentit. Pas rikthimit, ata kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale...

Showbizz 10:48 - 12 Maj, 2020

VIDEO-Nuk përmbahen më/ Jonida dhe Romeo ndezin rrjetin duke kërcyer twerk

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar. Pas rikthimit, dyshja kanë qenë...

Showbizz 10:31 - 6 Maj, 2020

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj pranojnë rikthmin/ Publikojnë videon duke kërcyer

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj më në fund kanë konfirmuar rikthimin e tyre. Ka qenë pikërisht një video e postuar në Instagramin e Jonida...

Showbizz 11:33 - 3 Maj, 2020

“Arratisja” me Romeo Veshajn/ Jonida Maliqi flet për herë të parë: Po i bënim karshillëk njëri-tjetrit

Këngëtarja Jonida Maliqi është një personazhet publikë e cila është komentuar më së shumti për jetën e saj personale si dhe lidhjen e saj me aktorin...

Aktualitet 20:06 - 7 Korrik, 2019

Romeo Veshaj tregon planet për martesë/ Ja ku do t’i kalojë pushimet me Jonida Maliqin

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej ditësh janë bërë kryefjala e çdo portali. Pas zbulimit të lidhjes së tyre, aktori dhe këngëtarja nuk i fshihen më...

Kryesore Show Biz 23:01 - 2 Korrik, 2019

Nuk e fshehin më/ Romeo Veshaj puth Jonida Maliqin në emision

Prej ditësh rrjeti po “zien” nga lajmi se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një romancë dashurie. Pak ditë më parë në një intervistë Jonida...

Aktualitet 21:11 - 26 Qershor, 2019

U kap në krahët e aktorit të njohur/ Jonida Maliqi flet për herë të parë për “Romeon” e saj

Vetëm para disa ditësh në mediat online qarkulloi një video ku këngëtarja Jonida Maliqi u pa në krahët e aktorit të humorit Romeo Veshaj. Dyshja përflitej...