Connect with Us

All posts tagged "romantike"

Showbizz 11:42 - 6 Maj, 2020

Marina Vjollca bëhet romantike/ Publikon foton nën perëndimin e diellit dhe në krahët e Getit

Moderatorja Marina Vjollca është bërë më romatike se asnjëherë më parë. Marina është shumë e rezervuar për jetën e saj private dhe janë të pakta rastet...

burra romantike zodiak
Aktualitet 21:20 - 2 Prill, 2019

Sheqer e mjaltë/ Këta janë burrat më të ëmbël të zodiakut

Dashi Dashi është romantik dhe shumë i rrezikshëm, pasi është gati edhe që të bëjë çmenduri për të treguar, apo për të provuar dashurinë. Burri i...

Kuriozitete 14:53 - 19 Mars, 2019

Vendet më romantike në botë ku ja vlen të bëhet një propozim për martesë

Në këtë artikull do të listojmë disa vende përrallore në të cilat padiskutim ja vlen që të bëhet një propozim për martesë. Nëse ju që po...

shenjat me romantike te zodiakut
Aktualitet 23:20 - 10 Mars, 2019

Do t’ju duan me gjithë shpirt/ Këto janë shenjat më romantike të zodiakut

Dashi Ata e kanë shumë të vështirë që të shprehin ndjenjat e tyre që në fillim, por gjithnjë e kuptojnë që dashuria është ndjesia më e...

shenjat me romantike te zodiakut
Aktualitet 22:20 - 8 Mars, 2019

Mjaltë dhe sheqer/ Këto janë shenjat më  romantike të zodiakut

Peshqit Peshqit janë romantikë të pandreqshëm. Ata shpikinçdo ditë mënyra të reja për ta bërë lidhjen e tyre më interesante. Për ta situata romantike ideale do...

Kuriozitete 15:25 - 11 Shkurt, 2019

Zbuloni vendet më romantike në botë

Ndoshta ju pëlqeni rërën e bardhë dhe ujërat e kaltër të një plazhi tropikal, por mund të jeni të pasionuar pas kulturave ikonë të qyteteve të...

Kryesore Show Biz 11:28 - 19 Tetor, 2018

“Kur të shoh ty zemra më…”, Vis Bajraktari dedikim emocionues për Lorin

Trashëgimtarja e Top Medias Lori Hoxha prej vitesh është në një marrëdhënie me Vis Bajraktarin, i cili duket se është shumë i dashuruar. Ndonëse çifti është...

Kryesore Show Biz 11:10 - 21 Qershor, 2018

Sa romantike!/ Emina Çunmulaj i thotë të shoqit fjalët që çdo burrë do të donte ti dëgjonte

Emina Çunmulaj njihet për karakterin e saj karizmatik dhe gazmor. Ajo ndan gjithmonë me ndjekësit momente nga jeta e saj, video te vajzës bukuroshe Ella Faria apo...

Showbizz 19:40 - 26 Nentor, 2015

Chrissy Teigen dhe John Legend shijojnë një darkë romantike (Foto)

Ata do ta mirëpresin fëmijën e tyre të parë në vitin e ardhshëm. Por nuk është çudi që Chrissy Teigen dhe John Legend janë duke shijuar...

Showbizz 00:16 - 1 Maj, 2015

Mbrëmjet romantike të Luana Vjollcës…

Moderatorja seksi Luana Vjollca duket se i kalon mbrëmjet e saj në mënyrë romantike. Ja tek e shohim me luleshtrydhe e çokollata ( këto në formë...

Kryesore 09:50 - 11 Prill, 2015

10 destinacionet romantike më të mira në Evropë

Keni për të festuar një përvjetor martese, muaj mjalti, Shën Valentin apo thjesht ca ditë pushime me partnerin tuaj? Pothuajse të gjitha agjensitë turistike rekomandojnë dhe...