Connect with Us

All posts tagged "robert berisha"

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin
Showbizz 10:57 - 2 Mars, 2021

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Pak javë më parë, modelja italiane Maria Bove dhe këngëtari shqiptar Robert Berisha befasuan ndjekësit në rrjetet sociale ku u shfaqën duke u puthur me njëri-tjetrin....

Showbizz 14:02 - 23 Shkurt, 2021

“A po fejohemi?”/ Robert Berisha i propozon deputetes shqiptare

Këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të zhurmës në jetën private. Pasi u përfol për një lidhje dashurie...

“Isha 17 vjeç kur përfundova në burg”/ Robert Berisha zbulon arsyen
Showbizz 11:37 - 20 Shkurt, 2021

“Isha 17 vjeç kur përfundova në burg”/ Robert Berisha zbulon arsyen

Robert Berisha është një nga këngëtarët dhe moderatorët më të pëlqyer të momentit. Shpesh ai ka qenë pjesë e mediave rozë për historitë e tij të...

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane
Showbizz 11:34 - 13 Shkurt, 2021

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Pak ditë më parë, Robert Berisha dhe modelja italiane Maria Bove, çmendën ndjekësit teksa shfaqeshin duke shkëmbyer puthje në buzë në një video në rrjetet sociale....

Puthja pasionante e Robertit me modelen italiane/ Flet ish e dashura e këngëtarit
Showbizz 12:41 - 10 Shkurt, 2021

Puthja pasionante e Robertit me modelen italiane/ Flet ish e dashura e këngëtarit

Këngëtari Robert Berisha u shfaq në një video në Instastory duke u puthur me modelen italiane Maria Bove. Video bëri xhiron në rrjetet sociale dhe nuk...

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane
Showbizz 10:45 - 10 Shkurt, 2021

Upsss/ Robert Berisha shkëmben puthje pasionante me modelen seksi italiane

Këngëtari Robert Berisha duket se ka hedhur pas historinë e dashurisë me këngëtaren Nora Istrefi. Gjatë kësaj periudhe që ata kanë qenë të ndarë janë komentuar...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën
Showbizz 10:46 - 11 Janar, 2021

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën

Pak ditë më parë, këngëtari Robert Berisha ndau me të gjithë ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Teuta. “Pusho e...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën
Showbizz 12:07 - 9 Janar, 2021

“Pusho e qetë”/ Robert Berisha humb njeriun më të shtrenjtë

Këngëtari Robert Berisha ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin e hidhur për humbjen e nënës së tij. Këngëtari ka publikuar një foto me nënën dhe...

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”
Showbizz 12:51 - 2 Janar, 2021

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

Këngëtarja Nora Istrefi dhe Robert Berisha, prej dy vitesh jetojnë të ndarë. Gjatë gjithë kësaj periudhe at ajanë komentuar shumë në media për marrëdhënien e mirë...

Showbizz 10:58 - 7 Dhjetor, 2020

Patris Berisha reagon pas veprimit të Tunës/ Publikon videon me djalin dhe i jep mesazhin këngëtares

Prej ditësh në mediat rozë po përflitet për një ndarje të çiftit Patris dhe Tuna. Këngëtarja i ka befasuar të gjithë duke ndryshuar mbiemrin e djalit...

Showbizz 13:05 - 6 Dhjetor, 2020

Tuna i ndryshoi mbiemrin të birit/ Robert Berisha i kundërpërgjigjet këngëtares

Këngëtarja Tuna Sedji dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha duket se po përjetojnë një krizë në martesën e tyre. Por përflitet se dyshja janë ndarë dhe...

U "kap mat" me Robert Berishën në pushime/ Modelja e famshme zbulon a është në një lidhje dashurie
Showbizz 16:06 - 28 Tetor, 2020

U “kap mat” me Robert Berishën në pushime/ Modelja e famshme zbulon a është në një lidhje dashurie

Pak muaj më parë, pas ndarjes nga nora Istrefi këngëtari Robert Berisha u kap mat me modelen Jessica Kadiu me të cilën ndodhej me pushime në...

“Më ndjekin më shumë se Dua Lipën”/ Robert Berisha ironizon këngëtaren
Showbizz 12:47 - 29 Shtator, 2020

“Më ndjekin më shumë se Dua Lipën”/ Robert Berisha ironizon këngëtaren

Këngëtari Robert Berisha vijon të bëjë zhurmë me deklaratat e tij. Së fundi ai ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina” ku ka thumbuar këngëtaren me...

Showbizz 15:24 - 27 Shtator, 2020

Robert Berisha bën dedikimin e veçantë për të bijën/ Nora Istrefi i reziston dot fotos

Këngëtari i njohur Robert Berisha i ka kushtuar një dedikim special vajzës së tij, Renee. Roerti ka përzgjedhur fjalët mëtë bukura për ta uruar të bijën...

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë
Showbizz 11:20 - 12 Shtator, 2020

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë

Robert Berisha është cilësuar si nga meshkujt më seksi të shoëbizit. Këngëtari është bërë paksa nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekëist një foto të rrallë të...

Showbizz 11:21 - 2 Shtator, 2020

U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Pas ndarjes së çiftit Nora dhe Robert, në mediat rozë nisën aludimet se Roberti ishte në një lidhje me modelen seksi Jessica Kadiu. Ajo pranoi se...

Showbizz 13:21 - 26 Gusht, 2020

Jo vetëm këngëtar/ Robert Berisha realizon ëndrrën e tij më të madhe

Këngëtari Robert Berisha është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Së fundi Roberti ka zbuluar se nuk do ta shohim vetëm si një...

“Kanë përvoja sa mosha e Feros”/ Robert Berisha këshillon reperin: Mos u shtyj me të vjetrit
Showbizz 15:17 - 21 Gusht, 2020

“Kanë përvojë sa mosha e Feros”/ Robert Berisha këshillon reperin: Mos u shtyj me të vjetrit

Reperi Fero, pak ditë më parë ironizoi në rrjetet sociale këngëtarin Robert Berisha duke u tallur me pagesën që merr nëpër koncerte. Nëpërmjet një statusi, Fero...

Showbizz 12:53 - 17 Gusht, 2020

U “kap mat” me modelen nga Burreli/ Robert Berisha sqaron njëherë e mirë statusin e tij

Prej shumë kohësh këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës së tij private. Pothuajse një vit i ndarë nga Nora...

Showbizz 10:28 - 12 Gusht, 2020

Fero ironizon keqazi Robert Berishën: Në kohë pandemie e ul pazarin në 215 euro

Reperi Fero, së fundi ka ironizuar Robert Berishën ku ka bërë një sërë postimesh ku tallet me tarifat e koncerteve të Robertit, pasi një fans i...

Showbizz 10:33 - 9 Gusht, 2020

I shprehu publikisht dashurinë/ Robert Berisha kapet mat me modelen nga Burreli

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe modelja Jessica Kadiu janë përfolur më parë për një lidhje dashurie të cilën Jessica e pranoi publikisht. Deklarata bombë e...

Showbizz 15:15 - 22 Maj, 2020

Robert Berisha thotë hapur pretendimin e tij: “S’ka koronavirus”

Këngëtari Robert Berisha është një ndër personazhet që komentohet shpesh për deklaratat e tij në mediat rozë Ditën e sotme ai ka thënë mendimin e tij...

Showbizz 11:22 - 15 Maj, 2020

“Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta”/ Robert Berisha bën urimin emocionues për ditëlindjen e të bijës

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtaren Nora Istrefi dhe këngëtarin Robert Berisha. Vajza e tyre Renee ka ditëlindjen dhe Roberti ka bërë një urim...